O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Parere demo

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Feb 12, 2010
Messages
2,096
Reaction score
297
Age
35
Location
Iasi

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Salut,

De wallhack nu as putea sa comentez. In afara de faptul ca a iesit cu tinta dupa cel care era pe casa, spot care e comun, nu am vazut altceva, insa am decis sa revad demo-ul si a doua oara si pare sa aiba un pui de norecoil. Spread-ul la gloante e aproape inexistent. A se vedea cele 2 fraguri pe cei din casa dupa ce a plantat bomba.
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Am vazut demo-urile inca de cand le-ai pus. Pentru ca e vorba de server-ul meu, nu am vrut sa postez primul, voi lasa ceilalti teacheri sa o faca, apoi revin si eu cu o parere.
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
- Nick-ul suspectului:
vasiLikes ! CALASIBIUNICIUNDE:X
- Codul de care il suspectati: wall
- Link ZIPPY / MEDIAFIRE: http://www.mediafire.com/file/3vuasx6t6trf6bg/MaestrulGN2.dem/file
assault -- http://www.mediafire.com/file/9n92vflvtoy2lyp/vasile.dem/file
- Serverul pe care a fost realizat demo-ul:brasov.laleagane.ro
- Alte observatii: eram demmo on Gather si ma omorat de unde nu l-am vazut., am stat pe el si poate sunt eu prost dar 2 faze ciudate le are.
Salut, maestre!
Asa cum am mai vorbit si inainte, vin aici cu parerea oficiala legata de aceste 2 demo-uri.
Tinand cont ca este vorba de cineva care joaca pe serverul meu, mai ales ca este si admin nou, am vrut sa imi las colegii sa isi spuna parerea.
Niciodata nu mi-am aparat vreun coleg pe nedrept, indiferent de gradul sau de implicarea avuta in cadrul serverului.
Per total, majoritatea adversarilor ii aude si se vede si experienta de joc, atat pe westwood (demo-ul mai scurt) cat si pe assault. Jocul e destul de ofensiv, desi pare suspicios la unele faze pe assault, insa nu e totul 100% clar sa zici ca ar fi vorba de wall.
Legat de spread/recoil, mie mi se pare totul in regula.

Concluzie: demo-uri neconcludente/jucatorul are skill/experienta de joc.

Daca mai ai nevoie de pareri sau iti sunt suficiente acestea te rog sa anunti.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top