O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[NORD] Pareri / sugestii

atzk LLG

leganar
Reaction score
14
Salut dragi colegi , in acest topic va rog sa va exprimati parerile pro / contra despre server , cat si sa veniti cu noi sugestii pentru imbunatatirea serverului
Orice idee este binevenita si va fi analizata alaturi de voi

Serverul NORD.LALEAGANE.RO va multumeste pentru atentie si ajutor .

riCoS PGR

leganar
Reaction score
14
Propunere harta/program noapte dust2x2 :)
Daca am tine dust2x2 dimineata ar sta mai bine serverul, ar intra mai multa lume si nu ar iesi imediat pe motivul ca este dust2 si se joaca 1 la 1, 1 la 2..
Eu unul intru dimineata si nu vreau sa joc 1 la 1 pe dust2. Va rog sa bagati mapa dust2x2 pentru a incepe ziua mai bine, ca toate celelalte servere unde este lipsa de admini si dropuri noaptea/dimineata.

Fisiere atasate

• 5840.jpg
    5840.jpg
    119.7 KB · Views: 5

LLG Cavani

awp.laleagane.ro
Reaction score
31
Am pus harta de cel putin 3 ori pana acuma dar mereu se sterge. pana nu se pun de comun acord nu o sa o mai adaug

iodelu

leganar
Reaction score
47
Nu exista dust2x2 fără supărare, o sa vina timpul când la orice ora o sa avem playeri. Asta este ne jucam și 2v2 pe dust2

-Infernus Who

leganar
Reaction score
0
1. Propunere program de noapte : De la ora 02:00-:10:00 harta sa fie schimbata din dust2 in fy_snow daca nu sunt suficienti playeri pentru un d2
2. Adaugarea kill-sound [ personal mi s ar parea putin mai interesant ]
3. Adaugarea [ nu mai stiu cum ii zice la chestia aceea dar de ex : cand intra cineva pe server si scrie "re" sa fie un voice cu "salut" sau ceva funny ] - stiu ca am mai vazut pe un server undeva dar nu stiu exact cum ii zice cine a mai vazut stie despre ce vorbesc (doar admin+vip-urile sa aiba acces la acest "voice" nu stiu cum sa l numesc"

iodelu

leganar
Reaction score
47
Ce vrei tu acolo sunt niște pluginuri care îngreunează srv ul deci exclus, iar treaba cu fy snow pe timp de noaptea exclus din nou rămâne dust și punct scrie și mai sus decizia de a rămâne dust asa ca nu vreau sa o mai vad scrisa aici. Mulțumim pentru propuneri dar este exclus tot ce ai scris srv ul rămâne asa cum este acum, dacă vrem schimbări o sa le vedeți și voi.

-Infernus Who

leganar
Reaction score
0
Propunere: Adaugarea harti fy_snow , awp_india + alte harti mai mici cand sunt putini playeri dupa ora 10:00 dimineata ca sa avem ce sa dam la vote

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6