O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA niste castraveti murati

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

dudiROCKSTAR

leganar
Joined
Dec 21, 2019
Messages
10
Reaction score
3
Location
Constanta
dumi esti un castravete murat care a ramas fara prieteni te mai si dai inteligent deci dupa ce ca esti prost de puti mai si semnalizezi, o sa vaduce ti pe **** ca un prezervativ ca asigur eu cu tot cu svr vostru de rahat si admini de tot cacatul care nu au un gramaj de creier vorbind despre tine cioban de la poalele muntelui tu te umflii pe ce? pe un admin si 2 up uri? voi realziati ca in viata reala sunteti niste cacati cu ochi nu? pizde masculine ce sunteti care dati ban uri sa va aflati in treaba invata ti sa adminati suferintelor in fata pc ului suferiti si knd iesiti din scara voastra de bloc jegoasa va urecheaza lumea ratatilor ce sunteti nuj dc mi pierd eu timpu sa dezghet toti prostii ca voi k inundati orasu dupaia.
 
Joined
Jul 18, 2012
Messages
197
Reaction score
11
Location
Craiova
Singurul cioban de aici eşti tu. Ne-am umplut de gangsteri de mahala, sunt sătul de bombardieri ca tine cu 8 clase, eşti nimic mai mult decât un lingău, de când ai venit pe server ai pupat pe toată lumea în cur. Învaţă să te comporţi ca un om normal, învaţă sa vorbezi şi sa formulezi o cerere. "Rablelor", "castravete murat", câţi ani ai? Pe bune, doar atât poţi?
Felicitări, ai ban permanent!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top