O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Nickname:BerN1 Motiv: Wall IpServer:93.114.82.176 Admin:Cojo Data:08-02-2021 Ora: 14:15 aprox.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

BerN1

leganar
Reaction score
0
Salut, daca joc de 10 ani si am experienta, asta nu inseamna ca am cod. Doresc sa am posibilitatea de a demonstra ca am jucat curat.
Am cs1.6 no steam. Mi s a cerut sa uploadez poze pe forum dar pentru mine e prima oara cand se intampla asa cv si nu am stiut cum sa fac si nici acum nu stiu, putem rezolva altfel? Team Viewer?

Va multumesc

marianviteza

leganar
Reaction score
0
Salut ...am incercat cu tine ..am inteles ...ca nu stii ..prima oara la poze.... Dar in 10 ani ...sa nu stii sa pui poze pe imgur sau pe forum ....e problema ta !

mergi n cstrike....si ai acolo poze ..daca ai mai multe cu inferno....ultimele 5 .....le iei pe toate 5(copy) si le pui pe imgur.com/upload.... iti da un link sus ...il copiezi si il pui aici....Mai mult de atat ..... !!!! Bafta ! Nu te.am acuzat de nimic....doar verificare !

Abbe

leganar
Reaction score
11
Mă bag și eu. Cojo are dreptate, dupa atatia ani de cs, nu stii sa cauti niste poze in folderul cstrike si apoi sa le incarci pe un amarat de site, nu e problema noastra, doar un motiv in plus de a pierde timpul unora admini si a ajunge la ban. Fiecare dintre noi asteptam destul, va explicam, avem rabdare cu voi (uneori prea multă), dar degeaba.
Contra unban.

BerN1

leganar
Reaction score
0
Mă bag și eu. Cojo are dreptate, dupa atatia ani de cs, nu stii sa cauti niste poze in folderul cstrike si apoi sa le incarci pe un amarat de site, nu e problema noastra, doar un motiv in plus de a pierde timpul unora admini si a ajunge la ban. Fiecare dintre noi asteptam destul, va explicam, avem rabdare cu voi (uneori prea multă), dar degeaba.
Contra unban.
frate am cautat in fie care fisier din cstrike, nu am gasit absolut nici-o poza, ma rog asta e, frumos sa acuzi de wall cand nu ai probe

BerN1

leganar
Reaction score
0
frate am cautat in fie care fisier din cstrike, nu am gasit absolut nici-o poza, ma rog asta e, frumos sa acuzi de wall cand nu ai probe.
voi atasa chiar acum screenshot uri cu folder ul cstrike

Fisiere atasate

• cstrike 08_02_2021 15_56_32.png
    cstrike 08_02_2021 15_56_32.png
    93.7 KB · Views: 22
  • cstrike 08_02_2021 15_56_39.png
    cstrike 08_02_2021 15_56_39.png
    88.8 KB · Views: 25
  • cstrike 08_02_2021 15_56_58.png
    cstrike 08_02_2021 15_56_58.png
    92 KB · Views: 23

b52

leganar
Reaction score
6
voi atasa chiar acum screenshot uri cu folder ul cstrike
pentru ce scriu mai jos toate meritele sunt a lui vanilla!!!!

- [pt valve va duceti in partitia unde ati instalat counter-strike ex: D/GAMES/cstrike.

Pentru cei care au steam :
Sistem C / Program Files / Steam / steamapps / (nick-ul care il are pe steam) / counter-strike / cstrike =>

- In format .bmp se gasesc sub denumirea : (numele hartii) urmate de 0000,0001,0002,0003 , pozele sunt facute si se regasesc in ordine crescatoare .

Exemplu : fy_snow0000 , fy_snow0001 , fy_snow0002 , fy_snow0003 .

- In format .tga se gasesc sub denumirea : halflife00.tga , halflife01.tga , halflife02.tga , halflife03.tga , pozele sunt facute si se regasesc in ordine crescatoare .

Windows 7/8/10

Quote:
(Partitia unde este cs-ul instalat) / cstrike / cstrike = > ex : D:\STEAM\steamapps\common\Half-Life\cstrike:

- In format .bmp se gasesc sub denumirea : (numele hartii) urmate de 0000,0001,0002,0003 , pozele sunt facute si se regasesc in ordine crescatoare .
Exemplu : fy_snow0000 , fy_snow0001 , fy_snow0002 , fy_snow0003 .

Daca sunt probleme in a le gasi inseamna ca pozele se afla intr-un folder ascuns atunci trebuie sa urmati urmatorii pasi :

Va duceti in Control Panel
Appearence and Personalization
Folder Option
View
Hidden files and folders
Show hidden files, folders and drivers
Apply + Ok
Le gasiti in :
'\Users\{nume cont}\AppData\Local\VirtualStore'
Unde intampinati nelamuriri, intrebati si se rezolva!
Succes!
La multi - lipsa pozelor din cstrike,facute de admini.
Rezolvare :
Go ->My Computer -> Organize -> Folder and search options - > View -> bifezi Show hidden and folder files,apply & ok
Apoi urmati directorul :
C:\Users\Your Name\AppData\Local\VirtualStore\Program Files/Counter-Strike / cstrike - aici gasiti pozele.

ATENȚIE !
Poti avea setat ca ss-urile sa nu se salveze, de asta inainte de cele de mai sus, click dreapta pe folderul Counter-Strike ->Properties ->Security -> selectezi All application packages -> click pe Edit--> bifezi totul !

ReuS

cs.laleagane.ro
Reaction score
34
avem un model de respectat...
pana nu refaci cererea banul ramane!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6