O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

REZOLVATA Nelamurire Featured

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Mar 18, 2013
Messages
340
Reaction score
277
Age
29
Salutare , referitor la topicul lui @Ramsay Bolton care a fost aruncat la ghena vin si eu cu intrebarea :
De ce cs.laleagane.ro beneficiaza de o luna de zile de LALEAGANE® FEATURED cand regulamentul spune ca un server poate sta acolo doar 7 zile ? Astept un raspuns de sus la fel ca in cazul lui Ramsay !

 

youcon

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 18, 2008
Messages
948
Reaction score
720
Location
all jet, no lag!
Salut,

Nu exista un regulament pentru sectiunea LALEAGANE FEATURED, ci un simplu post informativ in care mentionam ca rotatia serverelor se va face saptamanal.
Persoana din staff care se ocupa de sectiunea respectiva a fost mai putin activa in ultima perioada din motive personale iar restul staff-ului (cat a mai ramas din el) a fost ocupat cu lucruri inutile cum ar fi mentenanta forumului, spambots, probleme tehnice, recrutare si forum management pentru servere.

Nu stiu cazul lui Bolton (nu l-am studiat) si daca consideri ca raspunsul meu e "de sus" sa stii ca si eu consider acelasi lucru despre topicul tau si mesajul privat.

LALEAGANE FEATURED o sa fie updatat curand, eventual ne vom lua si o marja mai mare de eroare in "regulament" pentru a nu mai fi trasi la raspundere.


Cu respect,
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top