O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

POVESTE My mini-story

Joined
Mar 1, 2009
Messages
1,582
Reaction score
97
Location
România
Re: My mini-story

Si ce daca sunt copil? Tu ai 20 de ani degeaba, stai ca un frustrat in fata pc-ului in loc sa-ti cauti un loc de munca..eu la 17 ani sunt mandru ca am varsta asta, scoala, distractie, etc..in schimb tu..vai si amar
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) am bani pustiule.. daca n-as avea , crede-ma eram demult la munca :) p.s mai iesi afara din casa , dai zapada ca a nins... P.S 2 Fac si k1 daca te intereseaza :))
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Re: My mini-story

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) am bani pustiule.. daca n-as avea , crede-ma eram demult la munca :) p.s mai iesi afara din casa , dai zapada ca a nins... P.S 2 Fac si k1 daca te intereseaza :))

Wow, m-a amuzat treaba asta. Daca faci K1, care-i baiu' ? Usor cu din astea ca ma sperii de din acestia duri.
PS: Daca tot faci K1, te invit la un sparring la mine la sala, sa-mi zici cum vrei, tare sau usor.

Sa fiu si on-topic ca nu m-am putut abtine. Joly, mai usor cu 1.6, da-l in muma-sa. :D
 
Joined
Jan 31, 2013
Messages
1,597
Reaction score
1
Age
26
Location
Bucuresti
Re: My mini-story

Wow, m-a amuzat treaba asta. Daca faci K1, care-i baiu' ? Usor cu din astea ca ma sperii de din acestia duri.
PS: Daca tot faci K1, te invit la un sparring la mine la sala, sa-mi zici cum vrei, tare sau usor.

Sa fiu si on-topic ca nu m-am putut abtine. Joly, mai usor cu 1.6, da-l in muma-sa. :D

Kurtos nu te pune la mintea lui..e un frustrat de 20 de ani care joaca cs toata ziua.. :)) n-are o viata personala ci doar o viata in fata a 4 pereti.

@Eh..CS:GO nu am pe steam si de aceea nu joc :))
 
Joined
Dec 7, 2009
Messages
541
Reaction score
1
Location
New York City
Re: My mini-story

Mereu o sa am o parere buna despre tine.
Esti slab la Counter, + ca mai si faci + la greu pe forum, il locul baietiilor din staff iti dadeam ban de 1 an
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top