O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie HOONIGAN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

raviknq

leganar
Joined
Feb 15, 2019
Messages
10
Reaction score
0
Nick personal: raviknq
Nick admin reclamat: HOONIGAN

Motiv: Acest individ este prea plin de el, sufera la fel ca si restul dintr-un nimic, nu are abilitatile necesare pentru a fi admin. Sa va explic mai pe scurt cum s-a intamplat. Pur si simplu l-am dominat la mix, mi-a cerut demo on inca din primele runde, eu m-am conformat si am dat drumul la demo exact in secunda urmatoare de cand mi-a zis. La sfarsitul mix-ului am stat sa descarc Google Chrome pentru ca nu puteam sa uploadez pe Microsoft Edge,dupa ce am instalat Chrome-ul am intrat repede pe girlshare si i-am dat upload la demo, omul nu a avut pic de rabdare, ma intreba daca dau demo si tot felul de chestii de genul, eu i-am zis de atatea ori ca DA ! Ii scriam pana si procentul upload-ului si tot am luat ban. Consider ca ban-ul este dat aiurea si merita sanctionat ! (a durat in jur de maxim 6-7 minute toata treaba cu download-ul, upload-ul etc)

Dovezi care sa sustina cele zise de tine: https://imgur.com/a/Tbb9iEj poza la ban + https://laleagane.ro/forum/threads/806375-CERERE-UNBAN-RAVIKNQ-x2?p=5300884#post5300884 cererea de unban unde se afla si demo-ul
 

raviknq

leganar
Joined
Feb 15, 2019
Messages
10
Reaction score
0
Re: [Mix-Area] Reclamatie HOONIGAN

Scuze peste scuze, m-am saturat de toti codatii si suferintele voastre, o zi buna ! :D

Acuzatii peste acuzatii, dovezile cand? [DOVEZI CLARE PE MOMENT, NU CE TESTEZ EU IN CALITATE DE WATCHER CU ZILE IN URMA]
 
Joined
Dec 18, 2009
Messages
64
Reaction score
3
Age
26
Re: [Mix-Area] Reclamatie HOONIGAN

Atata timp cat jucatorul respectiv a avut ultimele 500 de scanari cu rosu dar scanarea din timpul mixului/urmarirea demo-ului/verificarea sumara a comouterului(executabile/dll-uri/cfg/binduri etc) rezulta ca nu a folosit metode de trisare sunt pro pentru acceptarea jucatorului la mix si la continiarea activitatii.
In caz contrar, eliminarea acestuia de pe mix-area.

To the record : imi asum warm-ul.

By the way : parca nu se mai acceptau banutile pentru wargods, corect?
By the way 2 : pana postez demo, pana il verifica cineva, pana se da ban pe baza demo-ului mai trec inca 30 de mixuri in care te joci cu un codat.

Zi buna tuturor!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top