O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie zeulikES*

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

AlexandruDany

leganar
Joined
May 5, 2018
Messages
20
Reaction score
0
Nick personal:wdannn3x
Nick admin reclamat:[FONT=Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]zeulikES*[/FONT]
Motiv:Acest admin este din punctul meu de vedere este un om fara pic de caracter
de ce spun asta , deoarece coechiperul meu I-a cerut un simplu wargods si a inceput sa sufere ca "noi jucam pe gather ca ce sa ma joc cu voi chestii socoteli" peste 1 runda maxim mi se cere mie wargods eu avand 4k si el 30 .. nimic "" anormal =))' fac wargod il dau
si imi da ban pe motiv cod .. o sa las wargod aici sa imi spuneti voi daca am sau nu cod.In continuare I-am cerut wargod lui Extreme tovarasul lui " jucator de gather la fel alaturi de zeulikes" ca sa vezi nici acesta nu-mi da wargod la final mai si iese de pe server " o sa las aici niste printuri care sa ateste nevinovatia mea si incompetenta acestui admin si rog pe operatorul lor sa se ocupe serios de problema acesti jucatori fac ca playerii de pe aceasta comunitate sa emigreze pe alta datorita lor !
Dovezi care sa sustina cele zise de tine:[FONT=Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://imgur.com/a/BQtHDyU aici sunt pozele unde le cer wg-uri si nu le primesc si aici este wg-ul meu cerut de ei [FONT=Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]www.wargods.ro/wcd/report.php?id=1611376 pe care l-am si dat , am primit ban pe motivul [FONT=Tahoma,Calibri,Geneva,sans-serif]https://imgur.com/a/DO7LYp1 [/FONT] [/FONT][/FONT]
 

AlexandruDany

leganar
Joined
May 5, 2018
Messages
20
Reaction score
0
Re: Reclamatie zeulikES*/က်ဆောင"

nu cred ca are o explicatie pentru ce abuz a facut in fine eu tot nu am iesit din cs de 2 ore cand mi se va scoate ban-ul pe ts in jumate de ora o sa intru si o sa vorbesc si acolo cu ei dar nu mi se pare normal atata timp cat e wargod clear sa imi dai ban pe motiv codat si mai ales cand iti cer eu tie wargod si lu extreme sa nu-mi dati si sa iesiti de pe server iar cand va dau wg-ul curat sa nu-mi dati ban eu nu stiu ce explicatie vrei tu dar si eu sunt curios sa aflu
 

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,117
Reaction score
911
Location
In iad.
Re: Reclamatie zeulikES*/က်ဆောင"

Are timp pana diseara sa vina cu o explicatie.
In caz contrar, zeulikES va avea remove.
 

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,117
Reaction score
911
Location
In iad.
Re: Reclamatie zeulikES*/က်ဆောင"

Update: Diseara, cand ajung de la serviciu ii voi da remove.
Ne cerem scuze pentru neplacerile create.
O zi buna!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top