O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Reclamatie inmw & Pozitiv+

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

SilvesterNVm

leganar
Joined
Apr 5, 2019
Messages
91
Reaction score
3
Location
Baia-Mare
Nick personal: SIlvesterNVm
Nick admin reclamat: inmw & Pozitiv+
Motiv: Pozitiv+ : acum cateva zile si-a dat singur fondator la noi pe canal ( Oradea.LLg.ro) ; a facut provoking ; ne-a mutat botul cu muzica unde a vrut el, aiurea bineinteles ; Azi: nu am avut nici o treaba cu acesti 2 indivizi, stateam si discutam ( cei din staff-ul Oradea) si vine iar Pozitiv+ fara vreun motiv la noi pe canal, evident, sa faca provoking si sa isi dea fondator singur. Apoi vine inmw care in bataie de joc ne spune : " Ce aveti cu Pozitiv+ " (razand, la fel si Pozitiv). Acestia au fost RUGATI sa paraseasca canalul nostru dar nu, ei au continuat sa faca provoking si pe langa asta au dat si ban-uri. Nu mi se pare ok ca un super moderator sa faca lucrurile astea doar pentru a-l amuza pe prietenul lui Pozitiv+. Dupa ce ca am incercat sa vorbim frumos cu ei si sa mearga in treaba lor, acestia continuau sa faca provoking.
Dovezi care sa sustina cele zise de tine: https://imgur.com/a/K9WbMve -Aici este tot ce am putut surprinde. Imi pare rau ca nu am apucat sa filmez/inregistrez vocal. Ar fi dragut din partea lor daca vor si recunoaste fiind din staff.
 

Georgiana

mademoiselle
Joined
Oct 14, 2014
Messages
2,731
Reaction score
430
Location
CCSE
Nu este categorie gresita deloc, Pozitiv s-a folosit de gradul de mix admin pt a face abuz. Comportamentul acesta lasa de dorit si nu as vrea ca din cauza unei persoane sa renunt de tot la gradul de mix admin.
Eu, ca lider mix area, imi cer scuze pt cele întâmplate si voi găsi o soluție împreuna cu [MENTION=146233]Calae[/MENTION]; (lider ts3).
Pt orice alte probleme nu ezitați sa ma contactați.

Voi redeschide acest topic [MENTION=184815]SilvesterNVm[/MENTION];
 

Calae

hall of fame
Joined
May 28, 2009
Messages
8,918
Reaction score
394
Location
Laleagane
@inmw; :A luat suspend de la Accesul aferent de pe ts3, o saptamana!.
Iar , Pozitiv a luat remove de la Accesul aferent : Mix de pe ts3.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top