O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PREZENTARE LLG® HOMEPAGE

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,797
Reaction score
5,619
Location
/kernel

homepage.jpg


LLG® HOMEPAGE

Avem deosebita placere sa impartasim cu voi noua pagina home a Comunitatii LaLeagane. De departe cea mai blana de chinchilla pagina home de care o comunitate de gaming dispune (pregatiti-va sa vedeti modelele alea de agenti pe inca vreo 3 forumuri ponosite pana dimineata). Nu ne deranjeaza insa, nu fiti ridicoli. Trend-ul oricum a fost stabilit mereu de catre noi, iar ora s-a schimbat saptamana trecuta ca asa a hotarat Ombladon.

*Si tot de aici veti putea accesa toate informatiile cu privire la landing pages (veti vedea in zilele ce urmeaza un subiect nou pe aceasta tema), Diamond accounts si tot ceea ce comunitatea are de oferit.

De asemenea, suntem interesati sa aflam si parerea voastra referitor la site. Numai astfel vom putea imbunatati pagina si prezenta doar continutul care conteaza. Nu va sfiiti!

P.S. Cu ocazia lansarii, avem si un avatar special pe care puteti alege sa-l purtati.

avatar.jpg

#LaLeaganeHomepage
 

Attachments

  • homepage.png
    homepage.png
    201.2 KB · Views: 152
  • overview.png
    overview.png
    57.3 KB · Views: 153
  • footer.png
    footer.png
    71.3 KB · Views: 156

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,621
Reaction score
1,177
Location
@LaLeagane
Felicitari shuyevodului! Respect! :alien: . SIncer cand am intrat acum pe forum m-am speriat si am crezut ca am gresit linkul :)))))e ok! Big up!!
 
Joined
Apr 11, 2009
Messages
70
Reaction score
5
Age
30
Foarte reusita pagina, daca se poate ... "colora" sau deschide un pic la culoare template-ul folosite pe sub-paginile din forum cred ca ar fi superb (mi se pare foarte mult negru si gri....foarte mult)
 

rhadeee

hall of fame
Joined
Nov 25, 2009
Messages
132
Reaction score
18
Age
32
Location
Bucuresti

Este mult mai simplu asa. Scuzati eventualele pauze lungi, insa nu si-a facut efectul cafeaua. 😆

Multumim de feedback Tibster ! 😀(y) Cat despre aspectul font-urilor e posibil sa fie un bug de la browser-ul tau. In mare parte nu avem cum sa depanam problema fiindca e doar o singura metoda de "font-smoothing" ce depinde in mare parte de fiecare browser in parte, in abordarea aleasa de a o randa/rezolva.
Cat despre card-ul de Premium, la mine arata ok, acolo Shuya a umblat ultima oara deci dati vina pe el :ROFLMAO:. Acum serios vorbind, e posibil sa fie si de la WordPress, pentru ca s-au "bulit" cateva chestii in momentul care s-a facut migrarea de la site-ul de proba.
Asteptam in continuare, feedback si bug-uri de la toti cei care le-au observat in prima faza. :sneaky:
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,797
Reaction score
5,619
Location
/kernel
Felicitari pentru munca depusa! Arata fantastic!!!!
Felicitari!
Felicitari, tocmai ce NU a mai ramas nici urma de "competitie" in spate (asta daca a avut vreodata :)) )

Looks so fking amazing! 💙 ❤️ It`s all about gaming!
Felicitări pentru munca depusă și timpul acordat!
Felicitări shuya . Respect
Felicitări, e genial!
Idem , oricum felicitari, frumos index !
Pur și simplu WOW.
@Congrats boys!
Felicitari!
Wow, super!
Va multumim pentru pareri, domnilor.

Congrats, my loves.
Felicitări tuturor celor ce au contribuit la această muncă. 💙❤️
... si doamnelor!

Nu ne vom opri aici. Inca mai lucram la anumite chestii, cautam imbunatatiri, etc.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top