O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RIP LaLeagane @Vladimirescu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

LivE2Free

mademoiselle
Joined
May 11, 2014
Messages
61
Reaction score
2
Age
35
Location
Bucuresti
Condoleante familiei !!
dope candle GIF
 
  • Like
Reactions: xAi

Drama queen

mademoiselle
Joined
Mar 22, 2019
Messages
532
Reaction score
499
Location
Spitalul de psihiatrie
Lucrez la asta în momentul de față, am luat legătura cu sora lui să îi trimitem o coroană. Cine dorește sa participe să-mi scrie în privat, deocamdată nu am detaliile contului, în următoarele zile voi da mai multe informații. Mulțumesc anticipat..


Edit :
În legătură cu achiziționarea coroanei, vorbisem deja cu @d0bErMaN , și suportă el plata. Iar mesajul este cu, "Condoleanțe din partea comunității Laleagane"
., iar restul de bani, dacă doriți sa donați , sunt bineveniți și vor merge la familia lui.

Edit 1 : Heroes get remembered, but legends never die.

SUD.LALEAGANE.RO
NUMĂRUL 1 MONDIAL!


@MuuziK și @cLod^ .
 

d0bErMaN

hall of fame
Joined
Jan 30, 2011
Messages
4,703
Reaction score
561
Age
34
Location
LaLeagane
Astăzi, Vlad a fost condus pe ultimul drum.. de către familie, cei apropiați, și nu în ultimul rand, "sufletește", de către noi, cei care am împărțit cu el, majoritatea timpului din "lumea virtuala".
Singurul și minimul "gest", pe care l-am mai putut împlini pentru el, sunt câteva mesaje, și coroana, care este din partea "familiei comunității Laleagane"!
Pe aceasta cale, țin să îi mulțumesc din suflet Roxanei, pentru ca a reușit sa mai găsească în sufletul ei, puțină forță și putere pentru a ne ajuta sa ii oferim un ultim omagiu fratelui său.

Încă nu realizez, și cu toate ca e adevărat, nu vreau sa cred asta.
Nu știu ce cuvinte mai pot fi spuse, decât cele menționate mai sus de voi, de mine..
Pot doar sa mai adaug un simplu: Mulțumim Vlad!, Ai fost, și vei rămâne mereu parte din această familie!


Drum lin prietene, Odihnește-te în pace! 🕯🖤


*Pentru cei care vor dori sa doneze o suma de bani, în zilele ce urmează, se va posta un număr de cont bancar, al familiei lui Vlad, însă rămâne la dispoziția Roxanei, dacă dorește acest lucru sau nu.
Astăzi însă, nu este un moment potrivit pentru a discuta acest subiect.

Eu, vă mulțumesc tuturor, am citit vorbe,gânduri și amintiri frumoase la adresa lui, ceea ce era și de așteptat..
Cu toate ca este greu, sper ca astfel de momente să nu se mai întâmple.

Dumnezeu să-l ierte!
 
Last edited:

LeAd

hall of fame
Joined
Sep 15, 2006
Messages
743
Reaction score
5
Location
La Leagane
N-as fi crezut ca viata intr-o comunitate are limite, dar se pare ca acea limita se prelungeste si in viata de apoi. Sincer nu constientizez acum daca am apucat sa schimbam replici sau daca a avut inainte si alt nume ca sa imi dau seama. Imi pare nespus de rau, viata este mult prea nedreapta uneori. Condoleante.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top