O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RIP LaLeagane @Vladimirescu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

dripsky

CS.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Apr 23, 2017
Messages
2,621
Reaction score
1,177
Location
@LaLeagane
Nu-mi vine sa cred, am vazut postarea pe facebook, mi am amintit parola ca sa intru aici, condoleante... dar ce s-a intamplat, avea probleme de sanatate sau?...
 

d0bErMaN

hall of fame
Joined
Jan 30, 2011
Messages
4,703
Reaction score
561
Age
34
Location
LaLeagane
Cel mai crud și rece lucru, este că niciodată nu știm când plecăm.., de tot..
Și nu avem posibilitatea de a ne lua rămas bun de la cei dragi/cunoscuți..
Lucru imposibil de făcut, oricât de puternici am fii..
Și, singura explicație ar putea fi durerea prea mare, mult prea mare, probabil și motivul pentru care Dumnezeu, a ales doar Omul, nu și Timpul..

Prieten drag, Om bun, Odihnește-te în Pace!

Noi suntem aici, alături, iar când nu vom mai fi aici, vom fi acolo!

Așa cum ne salutam mereu, cu respect, asa ne și luam rămas bun, Te salut Domnule, drum lin! 🕯️🖤
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Pentru ca vad ca intreaba multe lume daca a fost bolnav sau cum s-a întâmplat, am sa răspund scurt.. nu, nu a fost bolnav, in acest moment exista o ancheta a politiei iar pana la finalizarea ei putem doar sa presupunem, ceea ce nu e ok... si sincer, nici nu mai contează motivele....
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Revin cu aceasta postare ca sunt trecut printr-o tragedie si stiu cat se alearga pentru a face demersurile necesare.
Daca s-a discutat deja la nivel de administratie, imi cer scuze.
Nu il va readuce inapoi la viața, nici durerea nu o va alina, insa macar atat sa facem pentru OMUL Vladimirescu si familia lui.
Daca e nevoie de orice ajutor, informatie, bani, poti cu incredere sa apelezi la mine si la restul colegilor mei care vor sa dea o mana de ajutor, @Rox I .
Dupa cum spuneam, recent am trecut printr-o situatie similara, ingropandu-mi bunica si stiu cat de greu a fost si cata alergatura a fost.
Daca Rox nu are puterea necesara sa citească aceste randuri, te rog tu, IaW (@Darkness ) sa ma / ne tii la curent. Sper sa nu mai aud de asa ceva prea curând sau chiar deloc, e a 3 a oara in cursul a câtorva luni cand aud numai necazuri.
 
Last edited:

Drama queen

mademoiselle
Joined
Mar 22, 2019
Messages
532
Reaction score
499
Location
Spitalul de psihiatrie
Imi pare rau, il cunosc pe Vladimirescu de mai bine de 10 ani, nu-mi vine sa cred... Mult prea tanar :( Drum lin in afterlife...
Cum a spus si @Tibster, ar fi frumos sa se organizeze o strangere de fonduri din partea LLG.
RIP
Lucrez la asta în momentul de față, am luat legătura cu sora lui să îi trimitem o coroană. Cine dorește sa participe să-mi scrie în privat, deocamdată nu am detaliile contului, în următoarele zile voi da mai multe informații. Mulțumesc anticipat..


Edit :
În legătură cu achiziționarea coroanei, vorbisem deja cu @d0bErMaN , și suportă el plata. Iar mesajul este cu, "Condoleanțe din partea comunității Laleagane"
., iar restul de bani, dacă doriți sa donați , sunt bineveniți și vor merge la familia lui.

Edit 1 : Heroes get remembered, but legends never die.

SUD.LALEAGANE.RO
NUMĂRUL 1 MONDIAL!

 
Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Joined
May 11, 2017
Messages
2,145
Reaction score
645
Age
29
Location
Bucuresti
Desi intre noi nu a fost niciodata vreo mare prietenie (fie ea si virtuala), a existat la un momendat intre noi un respect reciproc. Impreuna cu el am redeschis acum 3 ani serverul Sud si a urmat o colaborare frumoasa pana intr-un anumit punct. Din pacate, de ceva timp, relatia dintre noi nu a fost chiar cea mai buna... Nu din vina mea, nici din vina lui... si in aceste momente nici nu mai conteaza ce s-a intamplat.
Cert este ca nimeni nu s-a asteptat la asa ceva, si toata situatia de fata este trista.
Odihneste-te in pace!
🕯
 

emerald

mademoiselle
Joined
Dec 20, 2010
Messages
233
Reaction score
87
Age
22
Location
București
Vlăduț cred ca a fost singura persoana de pe comunitatea asta cu care am vorbit periodic in decursul celor 10 ani de când ne știam. Nu puteai sa nu razi in preajma lui, oricât de supărat erai. Era de o bunătate de nedescris și te ajuta ori de câte ori putea, era imposibil sa nu ajungi sa admiri ce fel de persoana era. Cât de mult se implica, cred ca s-a văzut de-a lungul anilor pe forum, Free, Sud, și multe altele. Sunt mulți care au avut șansa sa îl cunoasca și sunt sigura ca au aceeași părere. E tare greu sa îți mai gasesti cuvintele in situații de genul...
Condoleanțe familiei si tuturor celor ce au făcut parte din viața lui.

Cred cu tărie ca situația asta trista ar trebui sa ne facă sa realizam ca e absolut necesar sa ne interesam mai mult de familie, prieteni si oamenii din jurul nostru. E imposibil sa știm prin ce trece fiecare și chiar și o vorba buna ajuta mai mult decât ne-am putea imagina. Dacă vreodată ajungeți in postura asta, va rog, cereți ajutor. Nu sunteți singuri și fiți siguri ca cel puțin unei persoane ii pasă, chit ca e mama, tata, sora, vecinul. Aveți grija de familie, de prieteni și in primul rând aveți grija de voi.
 
Joined
May 4, 2009
Messages
1,419
Reaction score
2
Age
34
Imi pare atat de rau... Am fost propusi amandoi pentru rank-ul de Super Moderator, si eram asa ferciti. Nu pot sa uit asta cat traiesc... :(
Condoleanțe familiei !
 
  • Like
Reactions: hEk

MuuziK

hall of fame
Joined
Sep 18, 2008
Messages
2,352
Reaction score
51
Age
31
O veste extrem de trista...era baiat fain. Sincere condoleante! Propun rank special pentru el, sa ramana in istorie.


PS: daca familia are nevoie de orice fel de sprijin, as vrea sa fie postat aici, sa ma pot, sau sa ne putem ocupa. LEGENDS NEVER DIE!
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top