O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RIP LaLeagane @Vladimirescu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,826
Reaction score
5,640
Location
/kernel
ribbon.png


LALEAGANE VLADIMIRESCU

Salutare,

Suntem profund indurerati sa aflam ca fostul nostru coleg @Vladimirescu s-a stins prematur din viata in cursul zilei de astazi. Acesta a fost un membru important al comunitatii si reprezinta o parte din istoria LLG. Cu sufletul bucati, tinem sa uram condoleante familiei, prietenilor si tuturor celor care au avut ocazia sa-l cunoasca.

Ne pare extrem de rau, cuvintele oricum nu sunt de ajuns. Odihneste-te in pace!

SURSA
 

te-n_cing

hall of fame
Joined
Nov 29, 2009
Messages
2,168
Reaction score
133
Location
In capul tau.
Incerc sa imi gasesc si eu doua trei cuvinte de spus, parca am blocaj in cap, eu nu imi revin de cand am primit vestea.

Dumnezeu sa te aiba in paza sa ai parte de toata linistea de care ai nevoie acolo sus.
R.I.P my brother.
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,200
Reaction score
1,056
Age
31
Location
Lost in space
Nici nu stiu ce ai putea spune in asemenea momente, eu unul inca sunt in stare de soc. Pentru mine a fost ca un frate, am colaborat la zeci de servere, proiecte, ne stim de ani buni de zile. Acum 3 luni am fost la el la nunta, parea foarte fericit. Din pacate nu stim ce ne rezerva viata si pe ce drumuri ne duce dar.... nu stiu.... nu am cuvinte... Era vorba sa ne retragem dar nu asa.... m-ai lasat singur..

Niciodata cand aveti probleme sa nu va inchideti in voi, discutati, cu prietenii, familia, oricine, discutati.... pentru ca altfel... mdea..
 
Joined
Apr 16, 2010
Messages
56
Reaction score
71
Location
Constanta
Incredibil... Nu pot sa cred. A fost primul om caruia i-am dat mesaj luna aceasta cand am revenit pe comunitate dupa foarte mult timp... Si probabil cea mai importanta persoana pentru mine pe care am cunoscut o prin intermediul LaLeagane... Nopti nedormite lucrand la addons-uri (se pripcea de minune si s-a ocupat de multe serverele pe care le-am avut aici) si multe alte clipe minunate pe parcursul a 10 ani.... Sunt atat de multe de spus despre el si ce caracter si om minunat a fost... Dumnezeu sa il odihneasca in pace...
 
Joined
Mar 18, 2013
Messages
340
Reaction score
277
Age
29
Am ramas fara cuvinte ...... condoleante familiei imi pare sincer rau r.i.p Vladimirescu !
 
Joined
Apr 15, 2018
Messages
186
Reaction score
92
Inca nu imi revin... speram sa fie o farsa ... dar din pacate rox mi`a confirmat si a inceput sa imi tremure mainile si picioarele... Sincere condoleante familiei! Dumnezeu sa il odihneasca in pace
RIP bro
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Mi s-a facut efectiv un gol urias in stomac. Ma așteptam sa fie ceva frumos threadul de fata pana sa il deschid, insa nu a fost asa.
Depresia, anxietatea si orice forma de tulburare mentală sunt strigate silentioase de ajutor.
RIP, vlad.
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,097
Reaction score
1,178
Mi s-a facut efectiv un gol urias in stomac. Ma așteptam sa fie ceva frumos threadul de fata pana sa il deschid, insa nu a fost asa.
Depresia, anxietatea si orice forma de tulburare mentală sunt strigate silentioase de ajutor.
RIP, vlad.
Acelasi sentiment l-am avut si eu!
R.I.P
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top