O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RIP LaLeagane @Vladimirescu

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Drama queen

mademoiselle
Joined
Mar 22, 2019
Messages
532
Reaction score
499
Location
Spitalul de psihiatrie
Am vorbit cu Roxana, a fost foarte drăguță să-mi răspundă în momentul acesta foarte delicat pentru ea și familia sa.

De asemenea, cu acordul său, mai jos am să postez contul bancar unde cine dorește să ajute familia lui Vlad, este binevenit.

Nimeni nu trebuie să se simtă obligat, specific că "nici toți banii din lume" nu îl vor aduce pe Vlad înapoi, încercăm să le fim alături, măcar spiritual și virtual în acest moment greu pentru ei.
Dumnezeu să-l ierte!

cont-donatii.jpg


TITULAR CONT : Tocaciu Roxana Ioana
IBAN : RO31 RNCB 0856 1612 3032 0001
BIC : RNCBROBU
 
Joined
Jun 20, 2009
Messages
437
Reaction score
0
Condoleante familiei!
Odihneste-te in pace, prietene! Foarte multi ani am fost prieteni si colegi, imi pare rau ca s-a terminat asa :(.
 

Rox I

mademoiselle
Joined
Aug 19, 2017
Messages
765
Reaction score
312
Location
Baia Mare | Cluj-Napoca
Va mulțumesc tuturor pentru tot! Nu prea am cuvinte în momentul de fața, șocul încă e prea mare si nu realizez încă ce s-a întamplat, dar sa știți ca a ținut foarte mult la aceasta comunitate si la fiecare dintre voi, asa cum am făcut-o si eu, desi e doar o lume virtuala. Dar cum a spus si cineva de aici, tot ce puteti face pentru el este sa va rugați pentru sufletul lui ca Dumnezeu să-l poată ierta. Datorită vouă și familiei mele sunt în stare să scriu aceste rânduri, durerea e imensă, nu vă puteți imagina, dar stiu ca a doua lui familie ați fost voi si sunt sigura ca acum regreta ca ne-a parasit într-un asemenea mod. Și vă rog să l iertați dacă v-a greșit vreodata, sa știți că nu a fost cu rea intenție deoarece v-a respectat si v-a iubit pe toți, deși nu arăta tot timpul asta.
Va mai rog un lucru doar: oricând, orice problemă aveți, spuneți-i cuiva, oricui, va rog eu. Orice pe lumea asta se poate rezolva, orice, dacă cereți ajutor sau va descarcați cuiva.
Va mulțumesc înca o dată pentru toate mesajele, eu voi fi bine, sper sa fie si el.
Rest in peace, bro! We will always love you.
 
Joined
Feb 12, 2010
Messages
2,096
Reaction score
297
Age
35
Location
Iasi
da. deci eu am crezut ca e o gluma cand mi-a zis CLX ..
nu imi vine sa cred , oricum.
dumnezeu sa te aibe in paza suflet drag !
condoleante familiei !
Vei ramane o legenda vie printre stafful Laleagane !
 

dani

hall of fame
Joined
Jan 25, 2009
Messages
3,721
Reaction score
339
Location
Bucuresti
Website
microntqm.ro
A fost un soc puternic in momentul in care am auzit ce s-a intamplat ... Tot ce putem face acum este sa ne rugam sa isi gaseasca linistea sufleteasca daca asta si-a dorit.
Dumnezeu sa il ierte.

Viata asta e ciudata rau. Orice probleme ati avea in viata ele pot fi rezolvate, nu va inchideti in voi si nu va abtineti sa discutati cu apropriatii.


Rest in peace Vladimirescu.
 
Joined
Jun 5, 2020
Messages
542
Reaction score
120
Age
23
Location
Play.Laleagane.ro
we will never forget you
legends will never die
condolences to the family
you were always on the south and you were active with everyone in the community
Respect the legends never die NEVER DIE
 
Joined
Aug 14, 2011
Messages
19
Reaction score
6
Age
32
Location
sibiu
Imi pare rau sa aud aceasta veste , sincer doar azi am aflat si am un gol in suflet ,condoleante familiei si putere .
Rest in peace old friend !
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,784
Reaction score
5,612
Location
/kernel
Inchidem acest topic lasand doritorilor metoda prin care puteti ajuta familia (mai ales pentru ca au fost leganari care si-au aratat interesul pe privat in acest sens) si cu mesajul Roxanei. Va multumesc ca ati demonstrat inca o data ca LLG este mai mult decat o comunitate de gaming. @Vladimirescu va ramane mereu printre noi!

Va mulțumesc tuturor pentru tot! Nu prea am cuvinte în momentul de fața, șocul încă e prea mare si nu realizez încă ce s-a întamplat, dar sa știți ca a ținut foarte mult la aceasta comunitate si la fiecare dintre voi, asa cum am făcut-o si eu, desi e doar o lume virtuala. Dar cum a spus si cineva de aici, tot ce puteti face pentru el este sa va rugați pentru sufletul lui ca Dumnezeu să-l poată ierta. Datorită vouă și familiei mele sunt în stare să scriu aceste rânduri, durerea e imensă, nu vă puteți imagina, dar stiu ca a doua lui familie ați fost voi si sunt sigura ca acum regreta ca ne-a parasit într-un asemenea mod. Și vă rog să l iertați dacă v-a greșit vreodata, sa știți că nu a fost cu rea intenție deoarece v-a respectat si v-a iubit pe toți, deși nu arăta tot timpul asta.
Va mai rog un lucru doar: oricând, orice problemă aveți, spuneți-i cuiva, oricui, va rog eu. Orice pe lumea asta se poate rezolva, orice, dacă cereți ajutor sau va descarcați cuiva.
Va mulțumesc înca o dată pentru toate mesajele, eu voi fi bine, sper sa fie si el.
Rest in peace, bro! We will always love you.

Locked.
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,191
Reaction score
1,050
Age
31
Location
Lost in space
Astazi se implineste 1 an de cand @Vladimirescu nu mai e printre noi. Tocmai de aceea in onoarea lui, serverul SUD.LALEAGANE.RO ofera VIP FREE pana la final de saptamana pentru toti playerii. (stiu, e putin, e nimic, dar din punct de vedere "online" cam atat putem face).

Va asteptam la un PAC PAC de dragul vremurilor bune.

 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top