O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

LaLeagane Star Interviews

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Ramsay Bolton

hall of fame
Reaction score
452
Salutare dragi leganari,

Avem placerea de a va prezenta cel mai nou proiect al comunitatii noastre si anume LaLeagane Star Interviews!
In cadrul acestui proiect veti putea vedea o serie de interviuri cu celebritati pe tematica de gaming.
Acest proiect se desfasoara in cadrul sectiunii LaLeagane Corner de la Diverse.
Cu aceasta ocazie, va anunt si faptul ca Staff-ul LaLeagane va trata mult mai serios tot ceea ce se intampla in cadrul categoriei Diverse, asa ca va invit sa o frecventati si aratati interesul cat mai des.

Primul interviu din cadrul LaLeagane Star Interviews, unde l-am avut ca invitat pe Raul Gheba il gasiti aici (click pe text)
Enjoy!

[#]LaLeaganeStarInterviews[/#]

Ramsay Bolton

hall of fame
Reaction score
452
Salutare leganari,

Avem placerea de a va prezenta cel de-al doilea interviu din cadrul LaLeagane Star Interviews!
Am discutat cu Cristi Popesco despre seria de gameplay-uri „Guru la Jocuri” pe care acesta a inceput-o in aceasta perioada pe canalul sau de YouTube, dar si despre alte jocuri pe care acesta le joaca in timpul liber.
Interviul cu Cristi Popesco din cadrul LaLeagane Star Interviews il gasiti aici (click pe text)

Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Reaction score
452
Salutare,

Avem placerea de a va prezenta cel de-al treilea interviu din cadrul LaLeagane Star Interviews!
Am discutat cu k1d0r despre perioada de jucator profesionist de CS 1.6 pentru TeG, Streamurile pe care acesta le face pe YouTube si planurile sale de viitor.
Interviul cu k1d0r din cadrul LaLeagane Star Interviews il gasiti aici (click pe text)

Ramsay Bolton

hall of fame
Reaction score
452
Salutare,

Avem placerea de a va prezenta cel de-al patrulea interviu din cadrul LaLeagane Star Interviews!
Am discutat cu Macanache despre jocurile sale favorite.
Interviul cu Macanache din cadrul LaLeagane Star Interviews il gasiti aici (click pe text)

Last edited:

Ramsay Bolton

hall of fame
Reaction score
452
Salutare,

Avem placerea de a va prezenta cel de-al cincilea interviu din cadrul LaLeagane Star Interviews!
Am discutat cu Andrei Ciobanu despre Fifa, Dota si alte jocuri pe care acesta le joaca in timpul liber.
Interviul cu Andrei Ciobanu din cadrul LaLeagane Star Interviews il gasiti aici (click pe text).

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6