O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

UPDATE LALEAGANE® FEATURED

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
Pe langa cel mai bun server din comunitate, vom promova in sidebar in fiecare saptamana cate un server aleatoriu. Singura conditie e ca serverul sa nu fie cum l-ati cumparat (necunoscut si cu 0 jucatori pe el).

In fiecare saptamana vom promova cate un server diferit (unul de Counter-Strike 1.6 in prima saptamana, respectiv unul de CS:GO in cea de-a II-a). Singura exceptie pe care am facut-o, a fost legata de Free si Bucuresti care au castigat titlul de cel mai activ server din Gather Nights, dar nu le-a fost colorat numele in randul serverelor publice din pricina faptului ca am incetat sa mai oferim asa ceva.

Succes!

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
In fiecare saptamana vom promova cate un server diferit (unul de Counter-Strike 1.6 in prima saptamana, respectiv unul de CS:GO in cea de-a II-a). Singura exceptie pe care am facut-o, a fost legata de Free si Bucuresti care au castigat titlul de cel mai activ server din Gather Nights, dar nu le-a fost colorat numele in randul serverelor publice din pricina faptului ca am incetat sa mai oferim asa ceva.

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
Serverul din "LALEAGANE® FEATURED" tocmai a fost actualizat. Saptamana aceasta este despre ProAwp!

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
Serverul care va fi promovat saptamana aceasta in "LALEAGANE® FEATURED" este... Zurlii.LaLeagane.Ro!

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
Serverul care va fi promovat in aceasta perioada este... Surf.LaLeagane.Ro. Nu esti gamer daca nu ai jucat cel putin o data modul cu pricina!

Shuya

Administrator
Reaction score
1,561
Website
shuynet.co.uk
Serverul care va fi promovat in sidebar saptamana aceasta este... Awp.LaLeagane.Ro. Nu esti gamer daca nu iti faci incalzirea pe serverul cu pricina!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6