O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

DISCUTIE Iphone vs Samsung vs Huawei

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 27, 2015
Messages
552
Reaction score
49
Location
Craiova
Am deschis acest topic ca sa aflu si opinia voastra, si de ce nu, sa dezvoltam cat de bine se poate acest subiect.
M-am hotarat sa fac o noua achizitie pe partea telefoanelor , gadget-urilor ,dar nu sunt inca hotarat.
Momentan, folosesc un HUAWEI P30 PRO , 128 GB , 8 GB RAM, dar cum deja il am ceva timp ,vreau sa il schimb .
Insa nu stiu pe ce sa merg , as vrea sa renunt la HUAWEI si sa merg pe un Samsung S21 Ultra 256 GB , 12 GB RAM , ori un Samsung NOTE 20 Ultra tot pe
256 GB , 12 GB RAM .

In schimb , ma tenteaza si varianta IPHONE , n-am folosit OS-ul pana acum (din cauza ca ,ma gandeam ca o sa-mi fie greu sa ma acomodez de la Android la OS ) dar tot am vazut ca se face mare hype pe Iphone 12 Pro max .




PS: Pe varianta Iphone ma gandeam sa adaug un Apple Watch 5 , iar pe Samsung un Samsung Galaxy Watch 3


ASTEPT PARERI ! MULTUMESC !​
 

i x

leganar
Joined
Feb 23, 2020
Messages
455
Reaction score
22
Age
38
Location
Maldive
Am 21 ultra de vreo luna sunt foarte multumit mai ales de poze si video care ajunge pana la 8k 24fps, iti atasez o poza facuta de mine cu tel asta. Daca te mai intereseaza alte detalii, ma poti intreba. Am prins o promotie care venea cu casti buds pro + smarttag
 
Joined
Dec 29, 2012
Messages
579
Reaction score
67
Age
39
Location
Bucuresti
Salut, si eu inca detin un p30 pro varianta de 6gb ram si pot spune ca inca sunt multumit, daca ar fi sa optez mai departe dupa pt tel , in momentul de fata as merge chiar la note 20 ultra, sincer daca mate 40 pro de la huawei ar mai fi avut aplicatiile google (nu cu tot felul de pacalici), as ramane pe huawei datorita calitatii (nu ca samsung nu are calitate). Pt mine exclus iphone :))
 
Joined
Jan 27, 2015
Messages
552
Reaction score
49
Location
Craiova
Salut, si eu inca detin un p30 pro varianta de 6gb ram si pot spune ca inca sunt multumit, daca ar fi sa optez mai departe dupa pt tel , in momentul de fata as merge chiar la note 20 ultra, sincer daca mate 40 pro de la huawei ar mai fi avut aplicatiile google (nu cu tot felul de pacalici), as ramane pe huawei datorita calitatii (nu ca samsung nu are calitate). Pt mine exclus iphone :))
D'asta nu vreau sa mai rămân pe HUAWEI, din cauza problemelor la P40. Și mie îmi place HUAWEI foarte mult, dar în condițiile date, nu avem ce face :)))
 

i x

leganar
Joined
Feb 23, 2020
Messages
455
Reaction score
22
Age
38
Location
Maldive
@Svane , in caz ca vrei si castile lor Galaxy Buds Pro, si nu ti le da, am eu in cutie sigilate, Eu nu le-am folosit si nu folosesc. Iti dau si SmartTag-ul. Daca e iti trimit in privat poze, factura si tot ce vrei.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top