O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA IMPORTANT!!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
1. S-A STABILIT DE 1 LUNA SA NU MAI DAM ADMINE PE STEAMID, SKUNK TU INCONTINUARE DA-I ADMINE PE STEAMID!!!!
2. NU MAI DA-TI GRADE MARE LA TOTI COPII, MA F.U.T IN ELE DONATII...VIN UNII COPII SI STRICA TOT SERVERUL
3. FIECARE OWNER RASPUNDE PT GRESEALA SA
4. SUNTEM OWNERI, NU NE BAGAM PESTE DECIZIA UNUI OWNER
5. ADMINELE SE DAU LA 20 ORE, SLOT LA 10. GRAD MAIOR !!!!
6.DACA NU NE RESPECTAM SI NU TINEM CONT DE CELE STABILITE, EU O SA VA PARASESC..


Daca vreti sa luati in considerare ceea ce zic eu, daca nu salut si la revedere. Ca se pare ca degeaba stabilim niste reguli...
 
Last edited:
Joined
Oct 19, 2014
Messages
38
Reaction score
18
Age
33
Location
Deva
1. S-A STABILIT DE 1 LUNA SA NU MAI DAM ADMINE PE STEAMID, SKUNK TU INCONTINUARE DA-I ADMINE PE STEAMID!!!!
2. NU MAI DA-TI GRADE MARE LA TOTI COPII, MA F.U.T IN ELE DONATII...VIN UNII COPII SI STRICA TOT SERVERUL
3. FIECARE OWNER RASPUNDE PT GRESEALA SA
4. SUNTEM OWNERI, NU NE BAGAM PESTE DECIZIA UNUI OWNER
5. ADMINELE SE DAU LA 20 ORE, SLOT LA 10. GRAD MAIOR !!!!
6.DACA NU NE RESPECTAM SI NU TINEM CONT DE CELE STABILITE, EU O SA VA PARASESC..


Daca vreti sa luati in considerare ceea ce zic eu, daca nu salut si la revedere. Ca se pare ca degeaba stabilim niste reguli...
Cum tu banezi ca esti owner si eu dau admine pe steam id(cui cunosc si sunt convins ca nu intra cu alt nume)daca se intampla eu o sa raspund,dar nu se va intampla.E o problema la cs ul lor,nu le salveaza parolele,de asta e pe steam id,sa poata juca cu accesul(ca sa vezi ca eu iti dau tie explicatii,desi sunt owner).Cat despre grade,maior/colonel tot acolo e.
TU NU VREI SA INTELEGI CA N AI CUM SA BANEZI OMUL FARA DOVADA,CA NU ESTI ZEU,NU ESTI NIMENI. Ownerul nu te face buricu pamantului si nici al sv si . Filmele de sud,lasa-le pe sud,te rog frumos. Admine pe ore,donatii n avem nevoie si uite ca la 1-2 dupa masa,te joci singur OWNERE. Nu mai zic nimic,ca o dau in de astea urate si n are rost.Orice ban fara dovada va fi scos de MINE.Primul prieten ce-ti intra pe sv,va fi banat de MINE,pentru ca OWNER. te salut din mers
 
Joined
Jul 21, 2019
Messages
230
Reaction score
53
Age
27
Sunt de acord cu Skunk, banul fara dovada nu trebuie sa existe, indiferent cine e playerul si cum joaca, asta mai ales din partea ta Pork; pt ca esti owner. Ce exemplu dai tu adminilor? ai mai facut asa cu un player si n-ai zis nimic (unban t/c). Sa ne amintim ca in prima sau a 2 a zi de cand imi daduse Cavani admin m-ai amenintat cu remove pt ca n-am banlist, cu toate ca eu am dovada si pt cei cu ban 120, nu mai vb de permanent. Am zis atunci cu propunerea aia, cine isi face treaba se vede; eu cred ca s-a vazut.
Despre cei care iau admin pe bani, sv n-are cum sa urce fara bani, mai ales acum. Daca nu stiu trebuie invatati, nu amenintati cu remove la prima greseala; se lucreaza si la asta.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Am inteles, serverul e impartit in 2 tabere. CAND S-A FACUT SEDINTA DE CRACIUN CU "TOTI ADMINII" TU GUNNER AI FOST DE ACORD CA ADMINUL SA SE DEA LA 20 ORE, ACUM O DAI LA INTORS. Ce imi plac mie oamenii astia...cu 2 fete

LEGAT DE ADMINUL PE STEAM ID, AM HOTARAT IMPREUNA CU FLORIN SA NU MAI DAM PT CA EXISTA UN HACK CARE FURA STEAMID/IP SI POATE SA INTRE CU ADMINUL TAU. NU MA CREDETI , INTREBATI-L PE @FloriNNNescu CE A FACUT ALA ATUNCI PE SERVER, CAND JUCA CU NUMELE FIECARUI PLAYER/ADMIN.

Skunk, nu-mi place ca ai 2 fete. Pe steam imi zici una, aici zici alta...in fine. Succes!
 
Joined
Oct 19, 2014
Messages
38
Reaction score
18
Age
33
Location
Deva
Am inteles, serverul e impartit in 2 tabere. CAND S-A FACUT SEDINTA DE CRACIUN CU "TOTI ADMINII" TU GUNNER AI FOST DE ACORD CA ADMINUL SA SE DEA LA 20 ORE, ACUM O DAI LA INTORS. Ce imi plac mie oamenii astia...cu 2 fete

LEGAT DE ADMINUL PE STEAM ID, AM HOTARAT IMPREUNA CU FLORIN SA NU MAI DAM PT CA EXISTA UN HACK CARE FURA STEAMID/IP SI POATE SA INTRE CU ADMINUL TAU. NU MA CREDETI , INTREBATI-L PE @FloriNNNescu CE A FACUT ALA ATUNCI PE SERVER, CAND JUCA CU NUMELE FIECARUI PLAYER/ADMIN.

Skunk, nu-mi place ca ai 2 fete. Pe steam imi zici una, aici zici alta...in fine. Succes!
PAI BA OMU LUI DUMNEZEU,TU N AI ADIMINI PE SV DOAR 4-5 CU TOT CU NOI SI TU DAI ADMINE LA 20-30 DE ORE? CE TI-AM ZIS PE STEAM,AU FOST VORBE SPUSE LA NERVI.
Nu e nimeni cu doua fete,tu nu stii de capul tau si atat.
 
Joined
Jul 21, 2019
Messages
230
Reaction score
53
Age
27
1. Eu nu fac parte din nici o tabara, fac parte din tabara oamenilor care stiu ce vorbesc si chiar daca gresesc sunt in stare sa-si asume, ca nimeni nu-i perfect.
2. Ce legatura are ce am zis eu aici cu sedinta de Craciun? Sunt oameni care poate nu vor sa doneze, 20 de ore si dovedesti dupa ca poti sa fii admin, s-au dat si fara ore pt. ca era nevoie de admini, fiind sv chel (tu ii amenintai cu remove la prima greseala si pe aia putini care erau). Asa se creste un sv? Cei care doneaza pt grad, il au direct dar asta nu inseamna ca-i scuteste de treburile de admin sau regulament. (Ca parere personala eu as da adminu pe bani pana la maresal).
3. Nu inteleg de ce asa mare tam-tam pt accesul pe steamid. Daca exista un hack d-asta (habar n-am) ce legatura are steamid? nick-urile sunt la un click distanta (toate)+ ca iti mai trebuie si parola ca sa intri cu accesul cuiva. "CE A FACUT ALA ATUNCI PE SERVER, CAND JUCA CU NUMELE FIECARUI PLAYER/ADMIN" probabil te referi la flood (habar n-am), daca e asa, te anunt ca ala nu-i da acces la amx respectivului, cel putin eu n-am auzit de asa ceva. Ultimul flood de care stiu a fost pe 1-2 dec, eu l-am dat afara pe vinovat.

Daca am vb de 2 ori pe discord nu inseamna ca ma cunosti, nu cred ca esti tu in masura sa-mi zici ca am 2 fete.

Cand am venit pe CS am crezut ca gasesc si eu oameni asumati cu ce fac si care stiu ceva meserie, se pare ca nu toti sunt asa dar cand nu-ti asumi ce faci e doar vina ta, doar a ta.

Tot ce am facut pana eu pana acum pe CS am facut pt binele sv-ului, fara bisericute sau alte chestii si incerc sa-i ajut cat pot pe cei care accepta asta, restul e can-can.
 
Joined
Aug 19, 2012
Messages
209
Reaction score
23
Location
Londra
Sa deviat de la subiect plus ca nu vad rostul acestui topic când tot ce sa discutat sa discutat odată ce aveți de impartit în particular

T. C
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top