O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Harta AWP

Kiwi

hall of fame
Joined
Mar 19, 2021
Messages
1,009
Reaction score
1,072
Location
Apartments, Mirage
Website
discord.gg
Linkul părea safe scanat prin urlscan.io, totusi apreciez vigilența
Preview la acel link :
b9e5316c-9aab-46d6-86f3-c89de6cd603c.png



Totusi o sa revin cu edit si o sa uploadez ca link de google drive ca sa nu existe suspiciuni
In schimb, daca aveti suspiciuni față de mape, exista un decompiler de mape pe net, totusi necesita noțiuni de mapping aceste tool-uri
Ps:mut topicul la discutii libere



Later edit : JUR CA AM FACUT ATAC DE PANICA CAND AM VAZUT CA NU-MI DESCHIDE MAPA CSGO-ul , in timp ce scriu imi ruleaza antivirusul un scan complet , anw
Mapa e de 1.6 boys , nu are nici o legatura cu CSGO , iar la 1.6 din ce stiu nu avem un server cu mod de awp only
Totusi iti mut topicul la zurlii.laleagane.ro

 
Last edited:

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
Salut!
Va fi testata, in limita timpului disponibil(azi-maine)
L.E.
Harta este foarte interesanta, ca si concept. Are 32 de sloturi, nu apar probleme in spawn.
O testare detaliata necesita jucatori reali (ei pot sesiza si raporta probleme care apar doar in anumite conditii)
Este adaugata in meniul de harti awp (Zurlii este un server care alterneaza harti de lame cu harti de awp). Se poate pune pe server prin nominalizare si vot(se scrie numele hartii sau se deschide meniul de harti prin comanda, in chat: /harti). Se poate devansa votul prin comanda, in chat: /rtv
Alternativ, se poate regasi pe serverul (de test) cu ip:
94.176.2.32
Acolo am setat-o ca harta default, astfel ca, in lipsa de jucatori, va fi, aproape oricand, gata de testare.
Enjoy!
 
Last edited:

TheSchnell

leganar
Joined
Dec 17, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Location
Romania
Multumesc mult! Imi pare rau ca nu am precizat ca e o harta de cs 1.6 (am uitat sa zic) si am sa pun toate texturile intr-un singur WAD, ca sa nu downloadeze mai multe. Si, nu prea stiu unde sa pun harta, ca sa fie downloadata. Stiti vreo alta metoda?
 

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,889
Reaction score
612
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top