O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

PROPUNERE Happy Hour

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jan 27, 2015
Messages
552
Reaction score
49
Location
Craiova
Saluare. Mi-a venit o idee si as dorii sa o scriu aici , poate o sa va placa si o sa se implementeze . Stiu ca noaptea avem intre anumite ore Vip-ul .
Tot in genul asta sa implementam o chestie " HAPPY HOUR " pe undeva la orele de pranz . Ce o sa fie acest happy hour ?
Pai , la ceva timp din dintr-un om mort, pica cutie de VIP , in aceea ora putem sa facem sa pice credite in cutiute dinalea cum este si VIP-ul . ( 5.000 - 10.000 .. credite )
Ma gandesc ca va atrage copiii si o sa intre in orele respective (orele cand este scoala ) si o sa stea pe server .
 
Joined
Sep 8, 2020
Messages
1,851
Reaction score
1,022
Au o gramada de credite, sa stea pe server daca vor credite,
Se dau 4 eventuri pe zi cu cate 50-60 k
Isi pot pune #bucllg in nume si beneficieaza de credute 10k ora
Pot da free in chat la fiecare 1 ora 10k pe ora
Pot face misiuni din !bh 3 mil credite pe luna cred
Dar daca e se atraga playeri eu nu cred ca o sa atraga.
 
Joined
Dec 29, 2012
Messages
579
Reaction score
67
Age
39
Location
Bucuresti
Eu sunt de acord cu Dragos in legatura cu creditele, in shimb la o chestie de genul cu happy hour as merge mai repede pe o varianta de 2 ore la pranz de vip asa cum este noaptea, cred ca varianta asta ar fi mai potrivita fata de cea cu credite pt ca , repet cum spune dragos...credite... ai de unde a faci !

P.S. Iar pe viitor pt astfel de discutii , le putem pune in sectiunea Propuneri server " https://laleagane.ro/forum/forums/propuneri-server.34936/ " unde ar fi bine mutat si acest topic de cineva care are acces la forum!
 
Joined
Feb 19, 2020
Messages
561
Reaction score
82
Location
Ploiești
Nu cred că are vreo treabă deoarece la prânz e mereu serverul full . Singura zonă moartă în anumite zile este între orele 03:00 si 10:00 , iar atunci este activ vip-ul de noapte.
Părerea mea e că ar fii
in plus acest happy hour și ar încărca serverul aiurea!
 

Chapp

Bucuresti.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Apr 15, 2017
Messages
3,526
Reaction score
766
Age
30
Location
Bucharest
Pe viitor se va adauga o optiune prin care poti castiga vip in orice perioada a zilei si va fi un plus cu siguranta.
Momentan lucram la un update ce va mai dura putin
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top