O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [GO] Luati aminte absolut toti

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Din momentul de fata, cine nu se conformeaza regulamentului serverului nostru, sa nu se mire de ce are -1 la grad sau chiar nu il mai are deloc.

Acest sub-forum nu a fost creat pentru mine, skinner,tibster si ceilalti owneri.

Nu vreau sa mai aud "nu mi s-a spus ca trebuie sa am un banlist".

3. Dovada pentru Banarea unui jucator cu Steam este obligatorie. Administratorii au datoria sa o pastreze 7 zile. In cazul in care dovada nu este buna/ nu corespunde criteriilor/ lipseste, in functie de Owner, se poate aplica si o sanctiune Administratorului. Sanctiunea poate sa fie -1 grad sau dezactivarea contului de Administrator temporar [1-3 zile].

Nu vreau sa mai aud "eu nu am stiut aia, nu am stiut-o pe cealalta, nu stiam ca avem sedinta". Absolut toate anunturile legate de server sunt postate si pastrate pe forum!!!

1. Administratorii au obligatia de a frecventa forumul zilnic.

Nu ati primit admin pe degeaba! Daca l-ati primit usor, usor se va si scoate. Nu ma intereseaza ca sunteti donatori si nu stiati anumite chestii. Este obligatia voastra, si numai a voastra sa va interesati ce trebuie sa faceti si ce nu!

Nu sunteti sanctionati pentru ca trecem cu vederea prea multe *****uri ale voastre.

De azi incepand, fiecare abatere de la regulament a fiecaruia dintre voi va fi sanctionata corespunzator.
 

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Re: Luati aminte absolut toti.

Dupa 6 zile de la acest post, au venit si downrankurile.

1. Administratorii au obligatia de a frecventa forumul zilnic.
3. Dovada pentru Banarea unui jucator cu Steam este obligatorie. Administratorii au datoria sa o pastreze 7 zile. In cazul in care dovada nu este buna/ nu corespunde criteriilor/ lipseste, in functie de Owner, se poate aplica si o sanctiune Administratorului. Sanctiunea poate sa fie -1 grad sau dezactivarea contului de Administrator temporar [1-3 zile].
8. Administratorii sunt rugati si au datoria de a fi prezenti pe canalul de TeamSpeak 3 TS.LALEAGANE.RO.

Aceste reguli sunt incalcate de absolut toti cei mentionati mai jos , prin urmare , downrankurile sunt urmatoarele:

ToxicRob : Administrator -> Helper
Skorpalau : Administrator -> Helper
Robert Camioane : Administrator -> Helper
Trollkiller : Moderator -> Administrator
Witcher : Moderator -> Administrator
Impertinent : Administrator -> Helper
Krax : Moderator -> Administrator.


Aceasta este evaluarea activitatii de la aproximativ o saptamana de la postul de mai sus.
Urmatoarea evaluare a activitatii va avea loc peste 2 saptamani. ( pentru cei care au luat downrank si desigur, doresc sa dobandeasca ca nu a fost corect )
 

danyrn

leganar
Joined
Nov 19, 2016
Messages
2
Reaction score
0
Age
31
Re: Luati aminte absolut toti.

Salut! Am lipsit si eu o perioada si nu am avut timp sa anunt! Imi poate spune cineva ce trebuie sa fac pentru a obtine din nou gradul???
 

Mafikkinder

leganar
Joined
Jul 30, 2016
Messages
72
Reaction score
1
Re: Luati aminte absolut toti.

Ai 2 posturi în total pe forum, nu anunți nimic, chiar crezi ca e nevoie de cerere grad înapoi? Hai sa fim serioși.
 

ZennoCoOwner

leganar
Joined
Nov 20, 2016
Messages
113
Reaction score
0
Re: Luati aminte absolut toti.

Salut! Am lipsit si eu o perioada si nu am avut timp sa anunt! Imi poate spune cineva ce trebuie sa fac pentru a obtine din nou gradul???

Daca te uitai umpic pe forum,la sectiuni,la toate cele,iti dadeai seama ce trebuie sa faci pentru a obtine din nou gradul,dar avand in vedere ca ai 2 posturi,si nu ai treaba cu forumul si veniti si va plangeti ca numai aveti admin dar habar nu aveti ca exista un FORUM Go.Laleagane.Ro,slabe sanse !!!
 

ZennoCoOwner

leganar
Joined
Nov 20, 2016
Messages
113
Reaction score
0
Pentru cei care urmaresc aceasta postare.Astazi [Mod]Krax abia intrasem pe server,era harta de_mirage,am intrat am stat spectator,am vazut cum incearca 20 de comenzi pana a nimerit !map de_dust2,l-am lasat nu i-am zis nimic sa vad ce il duce capu,era serverul aproape full,dust2 se jucase de 2 x,l-am strigat de N ori nu mi-a raspuns,in final mi-a raspuns dupa ce i-am dat un slay,nu era el pe cont !! Tin sa va anunt ca cei care au admin si intra alti pe contul vostru am sa va banez permanent si o sa faceti reclamatie pe forum detalii despre cine era pe cont si de ce foloseste comenzile cand stiti ca este interzis asta !!!
 

jtL

leganar
Joined
Nov 19, 2016
Messages
190
Reaction score
0
Just my opinion la regula : 1. Administratorii au obligatia de a frecventa forumul zilnic.

Eu nu pot intra zilnic la PC pentru ca nu am timp tot mereu (nu imi permite oboseala) , dar cand il deschid sunt si pe forum .
Si sunt 2-3 zile cand sunt schimbu' 1 cand nu am timp de absolut nimic , sper sa nu deranjeze pe cineva .
 
Joined
Dec 26, 2015
Messages
66
Reaction score
0
Age
33
Scuzati ca vin offtopic dar, zenno cam greseste. citind regulamentul (n ori) scrie clar :
"10. Administratorii sunt rugati sa reclame alti Administratori pe forum in cazul in care efectueaza ceva gresit, nu sa execute comenzi pe ei sau sa ii jigneasca. Dupa caz, se poate aplica o sanctiune Administratorului care executa comenzi pe un alt Administrator avand grad mai mic."
Dupa cum a spus el " Tin sa va anunt ca cei care au admin si intra alti pe contul vostru am sa va banez permanent si o sa faceti reclamatie pe forum detalii despre cine era pe cont si de ce foloseste comenzile cand stiti ca este interzis asta !!!" duce a nerespectarea regulamentului.
On-TOPIC: Nu prea am cum sa intru pe server (intru mai mult pe forum) din cauza ca nu e numai PC-u meu si joaca mai mult fratemiu + sunt la profesionala (si eu si el, da el intra mai mult ca na, fitze) si am mult de invatat (pt prac
 

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Scuzati ca vin offtopic dar, zenno cam greseste. citind regulamentul (n ori) scrie clar :
"10. Administratorii sunt rugati sa reclame alti Administratori pe forum in cazul in care efectueaza ceva gresit, nu sa execute comenzi pe ei sau sa ii jigneasca. Dupa caz, se poate aplica o sanctiune Administratorului care executa comenzi pe un alt Administrator avand grad mai mic."
Dupa cum a spus el " Tin sa va anunt ca cei care au admin si intra alti pe contul vostru am sa va banez permanent si o sa faceti reclamatie pe forum detalii despre cine era pe cont si de ce foloseste comenzile cand stiti ca este interzis asta !!!" duce a nerespectarea regulamentului.
On-TOPIC: Nu prea am cum sa intru pe server (intru mai mult pe forum) din cauza ca nu e numai PC-u meu si joaca mai mult fratemiu + sunt la profesionala (si eu si el, da el intra mai mult ca na, fitze) si am mult de invatat (pt prac

La tine stim, permisiunea pe altii o are de la mine.
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Un Co-Owner are voie sa te sanctioneze la fel de bine ca mine, regali, santa, Romica si alti owneri. Asta pentru ca nu e pus acolo de statuie. (Cel putin asa cred)
 

TRIGGERED

GO.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Dec 30, 2014
Messages
1,211
Reaction score
22
Tin sa anunt ca domnul Krax a luat -1 pentru banlist inexistent si probabil si contul forum in aceeasi situatie. In 3 zile il ia pe urmatorul.
 

ZennoCoOwner

leganar
Joined
Nov 20, 2016
Messages
113
Reaction score
0
Scuzati ca vin offtopic dar, zenno cam greseste. citind regulamentul (n ori) scrie clar :
"10. Administratorii sunt rugati sa reclame alti Administratori pe forum in cazul in care efectueaza ceva gresit, nu sa execute comenzi pe ei sau sa ii jigneasca. Dupa caz, se poate aplica o sanctiune Administratorului care executa comenzi pe un alt Administrator avand grad mai mic."
Dupa cum a spus el " Tin sa va anunt ca cei care au admin si intra alti pe contul vostru am sa va banez permanent si o sa faceti reclamatie pe forum detalii despre cine era pe cont si de ce foloseste comenzile cand stiti ca este interzis asta !!!" duce a nerespectarea regulamentului.
On-TOPIC: Nu prea am cum sa intru pe server (intru mai mult pe forum) din cauza ca nu e numai PC-u meu si joaca mai mult fratemiu + sunt la profesionala (si eu si el, da el intra mai mult ca na, fitze) si am mult de invatat (pt prac

Kermit ia aminte ce a spus Owner Tibster si cu TRIGGERED !!! Atata timp cat am primit functia de Co-owner pentru munca si efortul depus aici si cat mi-am batut capul,nervi,si ore pierdute am tot dreptul sa am grija de server asa cum se cuvine.Nu am nimic absolut cu nimeni,nu ma iau de nimeni degeaba,imi fac datoria pentru care sunt pus aici,nu sufar de grad !!! Asa ca data viitoare nu stiu ce treaba ai cu mine de ma tot ataci la orice pas unde ma prinzi Tibster poate vedea asta pe GO TV si stii destul de bine ca si Santa te-a avertizat ca te iei aiurea de mine,aici tu nu mai calci si . !
 
Joined
Dec 26, 2015
Messages
66
Reaction score
0
Age
33
Off-Topic: Ai uitat sa mentionezi ca s-a luat de amandoi, nu numai de mine (nu tin sa continuam aceasta discutie in acest topic, daca doresti sa continuam (am foarte multe dovezi (filmari)) poti sa deschizi un topic.
On-Topic: Mersi ca ai inteles @Triggered
 

ZennoCoOwner

leganar
Joined
Nov 20, 2016
Messages
113
Reaction score
0
Off-Topic: Ai uitat sa mentionezi ca s-a luat de amandoi, nu numai de mine (nu tin sa continuam aceasta discutie in acest topic, daca doresti sa continuam (am foarte multe dovezi (filmari)) poti sa deschizi un topic.
On-Topic: Mersi ca ai inteles @Triggered

De mine in niciun caz,ti-a spus sa incetezi sa ma ataci fara motiv,tu esti un admin foarte incompetent si imi pare rau ca te jignesc,poti sa o iei cum vrei dar asa mi-ai lasat dovada despre tine,poti sa pui orice dovada,filmari,te lauzi dar nu ai nimic si chiar nu imi pasa,Santa poate confirma asta ca era defata,si hai sa incheiem aici, atat am mai avut de spus,ca nu vreau sa-ti fac posts tie sa vada lumea ca te implici cand colo esti 0.Multa sanatate !
 

Tibster

hall of fame
Joined
Jun 5, 2011
Messages
3,661
Reaction score
418
Age
30
Location
Bucuresti
Gata cu show-ul, luati o gura de aer. Intram pe server sa ne distram nu sa ne injuram sau sa ne luam de activitatile fiecaruia. Doar eu pot face asta (I'm an ass*ole I know)
 
Joined
Jul 4, 2009
Messages
162
Reaction score
4
Location
North Pole
D-astea:
sticks-uri-periculoase-18319242.jpg
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top