O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [FREE] Unbanned

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 6, 2016
Messages
18
Reaction score
14
Location
in your dreams
nick boboc_al_mic
steam-id nu am,joc de pe cs normal
motivul pentru care am primit ban,presupun ca hack,pentru ca nu am primit nici o explicatie
adminul care m-a banat nu am apucat sa - l vad,din ce am inteles un anume rotofei a rugat alt admin sa primesc ban.
print nu am apucat sa fac pentru ca nu am primit ban,ci direct destroy,si mia facut praf tot cs-ul,cu alte cuvinte a trebuit sa l reinstalez.
am gasit o singura poza in cstrike facut de comnada data de admin pe mine.
Mentionez ca doresc sa vad si eu dovezile pe care am primit ban,de fapt nu ban mai rau,ceea ce mi se pare injust.

Imi cer scuze pentru eventuale greseli de postare,este prima data cand o fac.
Va doresc o seara buna tuturor.
 

rotofei

leganar
Joined
Jan 11, 2021
Messages
7
Reaction score
5
Location
Sibiu
Salut, incarc demo-ul aici. Am fost de aceeasi parere toti adminii, deci cred ca nu-si are rostul alta discutie.
Seara faina :)
 
Joined
May 6, 2016
Messages
18
Reaction score
14
Location
in your dreams
Daca te uiti la demo fara sunet,adica cu casti mai exact,te uiti degeaba,am avut castile puse si auzeam toti pasii,de altfel nici unu din ei nu merge pe walk.
De aseamenea pe ultimu care ma luat,e pentru faptu ca era departe si nu l am putut auzi,atlfel il luam si pe ala.
Alt aspect,e ca in poza facuta nu se vede nici un cod.
Doresc pe cineva care chiar stie putin jocu si il intelege sa se uite la demo,ca din perspectiva ta suntem undeva la un nivel tare slab.

Astept alte pareri ale altor admini.
 
Joined
Mar 7, 2015
Messages
1,064
Reaction score
121
Age
37
Rotofei te rog sa fi mai atent la sunet, nici vorba de wall in acest demo, nu inteleg de ce erati asa siguri ca are. Te rog sa te uiti din nou la demo cu sunet si sa imi trimiti si mie mesaj sa imi explici unde pare wall.
Iar banurile sa si le dea fiecare, nu puneti pe altii !!!
Boboc...scuze , unbanned !
T/C.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top