O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [FREE] O parere sincera - Rezolvat (deloc sincera parerea)

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Jul 9, 2012
Messages
79
Reaction score
36
Age
25
Location
Focsani
Salutare,
Acum cateva minute am intrat si eu putin pe server, am vazut ca era inferno2se deci dadusem connect, numai bine ca era ultima runda... asa ca unul dintre adminii vostri a cerut ce mapa dorim (foarte draguta ideea, chiar apreciasem), dupa ce majoritatea au propus mirage, "Inteligentul" (nu vreau sa dau nume pentru ca chiar nu este nevoie) , a dat cu totul altceva, in fine no problem, din pacate iese o mapa de deatrhun din punctul meu de vedere, clar glumesc, dar mna ceva asemanator! Incepem sa ne plangem in mai multi ca nu stim mapa, nu ne place, nu o vrem s.a.m.d.
Doar bunii vostri admini insistau ca e "harta vechie" si bla bla bla.
Pana cand un player foarte dragut i'mi sugereaza sa invat mapa, dar din pacate, simt o durere enorma intro parte... adica ma cam doare in pix sa invat mapa vietii, acesta a fost si raspunsul pe server bine inteles.
Vi se pare motiv sa primesc kick?
ca ma doare'n pix sa invat mapa?
serios?

Intru inapoi pe server, intreb cine mi'a dat kick pentru ca vroiam sa'i fac reclamatie, si ma ia pe mine cu "aaa copile,reclamatii se faceau acum 10 ani s.a.m.d", a da ok nu exista nu?
Inca unu,tot din staff i'mi zice: conducerea nu ia in consideratie reclamatiile facute pentru kick. A no pai poate el nu stie ca conducerea, cei care investesc banuti aia lunar pentru a'si crea propriul imper intro lume extrem de virtuala au putere maxima decizionala si decid dupa cum le arde chefu, deci daca fondatorul X considera ca tu dai kick ca botul, primesti remove.
Daca fondatorul considera ca tu ai facut bine sa dai slay celui care dadea defuse, nimeni nu'i poate trece peste, pentru ca pretiosul server Gaming Counter Strike 1.6 - 32 slot ii apartine.
Acum ne'am inteles?
Nu mai faceti pe smardoii, sunteti intro lume virtuala, deci v'as propune sa va comportati mai omeneste, mai prieteneste, socializam, glumim,radem s.a.m.d. , are rost sa suferi de putere pe asa ceva? zi'mi.

Apropo, da, am adus niste vorbe foarte urate server'ului prin urmarea celor intamplate.
Aici aveti ip'ul meu pentru a da ban permanent: 2.45.218.138 (in caz ca din greseala mai dau pe aici)
O zi buna :)

Va multumesc frumos pentru calduroasa primire, succes cu serverul si ... free is the power!
 
Joined
Dec 11, 2013
Messages
4,153
Reaction score
1,676
Age
28
Location
Bucuresti
Re: O parere sincera

Salutare,
Acum cateva minute am intrat si eu putin pe server, am vazut ca era inferno2se deci dadusem connect, numai bine ca era ultima runda... asa ca unul dintre adminii vostri a cerut ce mapa dorim (foarte draguta ideea, chiar apreciasem), dupa ce majoritatea au propus mirage, "Inteligentul" (nu vreau sa dau nume pentru ca chiar nu este nevoie) , a dat cu totul altceva, in fine no problem, din pacate iese o mapa de deatrhun din punctul meu de vedere, clar glumesc, dar mna ceva asemanator! Incepem sa ne plangem in mai multi ca nu stim mapa, nu ne place, nu o vrem s.a.m.d.
Doar bunii vostri admini insistau ca e "harta vechie" si bla bla bla.
Pana cand un player foarte dragut i'mi sugereaza sa invat mapa, dar din pacate, simt o durere enorma intro parte... adica ma cam doare in pix sa invat mapa vietii, acesta a fost si raspunsul pe server bine inteles.
Vi se pare motiv sa primesc kick?
ca ma doare'n pix sa invat mapa?
serios?

Intru inapoi pe server, intreb cine mi'a dat kick pentru ca vroiam sa'i fac reclamatie, si ma ia pe mine cu "aaa copile,reclamatii se faceau acum 10 ani s.a.m.d", a da ok nu exista nu?
Inca unu,tot din staff i'mi zice: conducerea nu ia in consideratie reclamatiile facute pentru kick. A no pai poate el nu stie ca conducerea, cei care investesc banuti aia lunar pentru a'si crea propriul imper intro lume extrem de virtuala au putere maxima decizionala si decid dupa cum le arde chefu, deci daca fondatorul X considera ca tu dai kick ca botul, primesti remove.
Daca fondatorul considera ca tu ai facut bine sa dai slay celui care dadea defuse, nimeni nu'i poate trece peste, pentru ca pretiosul server Gaming Counter Strike 1.6 - 32 slot ii apartine.
Acum ne'am inteles?
Nu mai faceti pe smardoii, sunteti intro lume virtuala, deci v'as propune sa va comportati mai omeneste, mai prieteneste, socializam, glumim,radem s.a.m.d. , are rost sa suferi de putere pe asa ceva? zi'mi.

Apropo, da, am adus niste vorbe foarte urate server'ului prin urmarea celor intamplate.
Aici aveti ip'ul meu pentru a da ban permanent: 2.45.218.138 (in caz ca din greseala mai dau pe aici)
O zi buna :)

Va multumesc frumos pentru calduroasa primire, succes cu serverul si ... free is the power!

Nu'mi merge link'ul zippy, dar nu ma intereseaza pe mine ce dovezi ai adus tu, ca eu nu am venit aici nici cu reclamatie si nici cu cerere unban.
pur si simplu "o parere sincera".
Deci...

Cica vorbeam aiurea, adica daca eu vorbesc cu un player ca ma doare'n pix sa invat mapa, tu ca si admin i'mi dai kick. Rambo ce esti!
PS: , hai chiar te rog, lasa'ma sa plec mosule ca asta a fost si idea.
In fine, fara prea multe mistouri, deja am aruncat cu mult noroi pe un staff de incompetenti, macar pentru fondatorii serverului pe care nici nui cunosc, incerc sa'mi tin gura si sa nu'i mai supar si eu ca ii deja greu cu voi :)
O zi buna :*

Mapa de_dust_occo este o mapa care se joaca fara probleme pe serverele cu mod classic. Ceea ce ai scris tu aici nu este o parere sincera deloc, este o parere subiectiva de hater dupa numai cateva minute jucate, si asta doar pentru ca anumiti admini nu ti-au inghitit mistourile de prost gust. Nici macar nu ai stiut sa iti maschezi greselile si pozezi in victima.

Observ ca ai moderator pe forum. Iti dau un sfat: pune mana pe o carte de limba romana, te conduce cu 3-0 la pauza. Ar fi pacat ca in staff-ul laleagane sa fie persoane ca o buna parte din parlamentarii pe care i-a avut Romania.

Legat de ip-ul pe care l-ai lasat, nu te banez, poate a fost o scapare a ta, sper sa fie ultima.

TC.
 
Joined
Jul 15, 2014
Messages
621
Reaction score
34
Location
Bucuresti
Eu nu prea postez, nu dau doi bani pe postările semi-agramate ale unor frustrați, și totuși, am o problema: “Cum poate unu care nu e in stare sa lege o propoziție, sa ajungă in staff și pe deasupra sa se ia de adminii ăștia incompetenți?” Ești un cacacios care nu are ce caută in lumea asta și ar trebui sa iei lecții de gramatica.
P.S: Pentru “bonbardierii” din vest, care sunt peste incompetenții de aici din umila noastră comunitate de 10€, ia pix Ul ăla și freacă la el.
A, nu m am obosit sa citesc ce ai scris! Spor in staff și vezi ca a început sezonul
 
  • Like
Reactions: xAi
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top