O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [FREE] De unde ai aflat de server?

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
Titlul spune tot. Vreau sa aud povestioara fiecaruia. De unde ati aflat de acest server, de la prieteni sau de la dusmani? :biggrin: Sa va aud :cheerful:
 

jijiji

leganar
Joined
Mar 1, 2016
Messages
554
Reaction score
29
Age
31
De foarte mult timp , aveam un prieten ce era admin aici "Andrei;x"
 
Joined
Jan 28, 2015
Messages
442
Reaction score
9
Am aflat aiurea , prin 2014 ma uitam in lista aiurea si am nimerit pe FREE , nu am mai plecat =))
 
Joined
Mar 22, 2010
Messages
1,088
Reaction score
51
Age
28
Location
Unknown
Hmm, bai ce stiu e ca era intr-o vara. Anul acelasi. Dar nu-i bai. Eram afara cu niste prieteni si mna, ne gandeam ce sa facem in ziua aia. Era o caldura de sa-ti bagi picioarele. N-aveai chef de nimic, iti venea sa faci toples pe scara blocului, sau in cel mai bun caz pe bloc cu multa bere(suc de preferabil) in fine, si mi-a venit ideea sclipitoare fix mie. Si am spus haide sa mergem la Full Night ca mna, deja facusem o saptamana si nu am fost deloc. In fine, dupa aia ne-am stras 7/8 persoane. Totul bine si frumos, pana vine intrebarea. Ba unde mergem, la ce sala mergem. Pana la urma am gasit sala, etc. Probleme mari, injuraturi, blesteme, bataie, rasete, etc. Ne-am luat la bataie c-o baba in 69, fi-mi-ar scarba de ea. Asa, a fost o zi amuzanta, si da imi povestesc toata ziua, cui nu-i convine sa se dea cu curul de asfalt. Asa, am ajuns la sala, ne-am bagat in CS toti. Am jucat pe cateva servare, am luat ban, nu-i bai. Si intr-un final vine un baiat la sala, se pune pe calculatorul 12 sta 10 minute pe facebook, da like la niste bunaciuni, woai, super gagicareala ce stiti voi. Si intra pe Ceseu, si a intrat fix pe Free.LaLeagane.Ro, si eu curios, ca mna. Si pe timpul meu era servarul full. L-am intrebat pe ce servar joaca, si mi-a spus si uite asa am ajuns sa joc pe Free.LaLeagane.Ro. Intr-o zi de vara, bine sau intamplat multe in ziua aia, dar mi lene sa scriu totul, a fost oricum o zi faina si amuzanta.
 

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
Hmm, bai ce stiu e ca era intr-o vara. Anul acelasi. Dar nu-i bai. Eram afara cu niste prieteni si mna, ne gandeam ce sa facem in ziua aia. Era o caldura de sa-ti bagi picioarele. N-aveai chef de nimic, iti venea sa faci toples pe scara blocului, sau in cel mai bun caz pe bloc cu multa bere(suc de preferabil) in fine, si mi-a venit ideea sclipitoare fix mie. Si am spus haide sa mergem la Full Night ca mna, deja facusem o saptamana si nu am fost deloc. In fine, dupa aia ne-am stras 7/8 persoane. Totul bine si frumos, pana vine intrebarea. Ba unde mergem, la ce sala mergem. Pana la urma am gasit sala, etc. Probleme mari, injuraturi, blesteme, bataie, rasete, etc. Ne-am luat la bataie c-o baba in 69, fi-mi-ar scarba de ea. Asa, a fost o zi amuzanta, si da imi povestesc toata ziua, cui nu-i convine sa se dea cu curul de asfalt. Asa, am ajuns la sala, ne-am bagat in CS toti. Am jucat pe cateva servare, am luat ban, nu-i bai. Si intr-un final vine un baiat la sala, se pune pe calculatorul 12 sta 10 minute pe facebook, da like la niste bunaciuni, woai, super gagicareala ce stiti voi. Si intra pe Ceseu, si a intrat fix pe Free.LaLeagane.Ro, si eu curios, ca mna. Si pe timpul meu era servarul full. L-am intrebat pe ce servar joaca, si mi-a spus si uite asa am ajuns sa joc pe Free.LaLeagane.Ro. Intr-o zi de vara, bine sau intamplat multe in ziua aia, dar mi lene sa scriu totul, a fost oricum o zi faina si amuzanta.

Cine era tipul ala? Nu stii? Apropo, astept si continuarea :D
 
Joined
Mar 28, 2010
Messages
213
Reaction score
4
Location
Craiova
De 5-6 ani am aflat, rasfoind lista de servere a comunitatii. Am jucat ceva timp si dupa m-am lasat de acest server, deoarece era prea full, eu preferand mai mult serverele maxim 12v12. :D
 

DjAleCZ

leganar
Joined
Nov 7, 2016
Messages
7
Reaction score
0
Age
38
Location
Romania/Focsani/VN
Salut dragilor!
Sa incepem cu inceputul, am aflat de acest server[si ma bucur ca am aflat:)] de la Domnu` Admin Kassian[MY RL Boss :D:D] .
Numele Meu este Alex , am 31 ani , din Focsani . ocupatia principala Depanare Sisteme IT.
Si cam atat... 4now :) O zi/seara buna va urez ! GL HF !
 
Last edited:

DoN LLG

leganar
Joined
Nov 15, 2014
Messages
648
Reaction score
4
Age
30
Location
Brasov
Am aflat din lista de servere ale comunitatii si am decis sa ma joc pe el si asa a ramas :)
 
Joined
Jan 21, 2011
Messages
50
Reaction score
0
Location
Romania
Cred ca am aflat de la cineva de la bloc ori de pe comunitate, jucam pe alt server ceva mai vechi ca free, asta prin 2009 cred. Dupa care m-am instalat aici. 2009-2012 cei mai frumosi ani de pe cs :D Tin minte cum tineam toti care eram atunci redirecte sa ajungem pentru prima data top1 RO, si am reusit pana la urma :)) Ce sa zic.. ani frumosi si rezultat asteptat
 
Last edited:
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top