O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [FREE] CONCURS DE PASTI - 3 STEAM-URI CS 1.6 [INCHEIAT]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
Dupa cum am promis, am revenit cu un nou concurs! Avand in vedere ca vin sarbatorile pascale, ne-am gandit sa fim mai darnici, asa ca, FREE.LALEAGANE.RO organizeaza Duminica (1 mai), Luni (2 mai) si Marti (3 mai), cate un concurs pe seara in care oferim ca premiu un cont de steam cu CS 1.6, dar si alte premii pe care le voi enumera mai jos!

Informații generale:

- Concursul va avea loc in data de 01.05.2016/02.05.2016/03.05.2016
- Va avea loc pe 2 hărți:
* Duminica: de_train32 (20:00 - 21:00), cs_assault32 (21:00 - 22:00).
* Luni: de_nuke32 (20:00 - 21:00), cs_italy32 (21:00 - 22:00).
* Marti: de_kabul32 (20:00 - 21:00), cs_estate32 (21:00 - 22:00).
- La finalul celor 2 hărți vom face o situație a fragurilor obținute și vom acorda premiile.

Cerinte:


  • Se joaca cu un singur nick
  • Comanda de /rs || /resetscore va fi scoasa pe perioada concursului
  • Persoanele care dau retry vor primi ban pe durata concursului
  • Persoanele care sunt afk mai mult de 3-4 ture vor primi kick/ban pe durata concursului
  • Persoanele cu ping peste 200 vor fi banati pe durata concursului
  • Persoanele care joaca ca niste “boti” (fara intentia de jignire , desigur) vor primi ban pe durata concursului (in functie de timpul ramas)
  • Cont pe forum
  • 10 ore minim pe server.


Premii:

Locul I: Cont Steam 1.6
Locul II: Gradul Colonel
Locul III: Gradul Maior
Locul IV: V.I.P
Locul V: Slot

* Dacă playerul de pe primul loc are deja cont steam, ii vom oferi in schimb V.I.P.

Organizatorii acestui concurs sunt: REVENIM CU EDIT. Pentru orice nelamurire sau detalii in legătură cu concursul nu ezitați să ne contactați atât pe noi cât și pe ceilalți colegi ai noștri pe server!
Adminii pot participa si ei la acest concurs, dar va fi premiat doar cel de pe locul 1, care nu are cont STEAM!

Sponsorii acestui concurs sunt RazviSR, Iuli#, DieSeL. Le multumim pe aceasta cale!
 

UNNE

hall of fame
Joined
Apr 3, 2011
Messages
3,097
Reaction score
1,178
Re: [FREE] CONCURS DE PASTI - 3 STEAM-URI CS 1.6

  • 10 ore minim pe server.

Regula asta nu mi se pare corecta, eu daca nu am cele 10 ore pe server, particip degeaba la concurs ?
 

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
Re: [FREE] CONCURS DE PASTI - 3 STEAM-URI CS 1.6

Regula asta nu mi se pare corecta, eu daca nu am cele 10 ore pe server, particip degeaba la concurs ?

Atunci nu participi. Pai tu vrei sa intri pe server, sa fii cel mai bun, sa ne iei steamul si pa? Nein nein nein. Concursul e pentru playerii FREE-ului, care joaca pe server si nu detin un steam.
 
Joined
Mar 22, 2010
Messages
1,088
Reaction score
51
Age
28
Location
Unknown
Re: [FREE] CONCURS DE PASTI - 3 STEAM-URI CS 1.6

Castigatorii zilelor 1,2,3 MAI sunt: cocolino0#, KillS0meTime, XeT, Seek Me, Lautarudinbeci, unnnu, DzK, PaRkEr [;x], [RS]BiBan, D3ep, Ruthless, Ramondo, Mari.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top