O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

DISCUTIE FINALA CSL 20

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Salut,

In acest topic puteti discuta despre parcursul echipei SUD in CSL, cat si despre FINALA ce urmeaza in acest weekend.

Un scurt review? Ei bine, ne-am inscris, am inceput grupele, 4 echipe la numar, 3 meciuri de echipa. Am zdrobit tot, incepand cu REDWHITE si terminand cu ALANDALA, la stransoare fiind prinsi si cei de pe FREE. In semifinale am jucat cu CS si desi primul meci a fost la latitudinea noastra si nu a avut istoric, al 2-lea meci a fost mult mai greu decat am anticipat si am avut de muncit pentru a ne asigura victoria ce ne-a propulsat spre finala. In finala jucam cu echipe pe care am intalnit-o chiar in primul meci in aceasta competitie, si anume REDWHITE.

Asadar, pronosticuri pentru finala? Pareri despre meciurile de pana acum? Haideti sa ne sustinem favoritii cu tot ce putem, torte, fumigine, vuvuzele, si mai nou, avand in vedere situatia actuala din lume, cu faina, conserve si ulei.
 

iodelu

leganar
Joined
Mar 22, 2019
Messages
475
Reaction score
48
Location
Tg jiu
#Sud campioni fara probleme (pentru fanatici cei care nu mă cunosc sunt un mic clarvăzător așa că prima harta se va termina așa 16-9 iar următoarea 16-11 pentru #Sud1) .Va lovesc :).
 
Joined
Aug 18, 2018
Messages
790
Reaction score
312
Location
- la bere''
- cum am spus de la inceput [facand abstractie ca sunt de pe sud]
- cei mai buni castiga tot! Adica , noi!
- FORTZA SUD!
- Respect baietilor care lupta din greu pentru onoarea de a fi cei mai buni din comunitate!
- nu in ultimul rand, respect si felicitari tuturor echipelor participante la acest event!
 
Last edited:
Joined
Jun 1, 2013
Messages
667
Reaction score
134
Location
Braila
Bravo dragi tovarasi.. sunt mandru de voi.. va urez succes in continuare cu cupa si meciurile.. imi pare rau k inca nu am timp mai mult sa intru cu voi.. (deoarece am niste mici probleme momentan) dar o sa revin cand termin cu ele.. va :* ;)
 
Joined
Sep 26, 2019
Messages
486
Reaction score
440
Age
35
Location
Bucuresti
Dupa finala daca castiga tot SUD trebuie sa aibe ceva special pe forum la nume #SUD*CSL20*Champions ,nu stiu ceva de genul.
Si poate acum pune cineva HLTV pe mix si nu uita sa dea record la meci.
Hai SUD no.1 cum v-am invatat :))
 

Alex

Sud.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Aug 5, 2009
Messages
1,198
Reaction score
1,055
Age
31
Location
Lost in space
Am castigat, suntem campioni. Revin maine cu un text frumos si un topic nou.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top