O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

FEEDBACK Sectiune de Anunturi servere

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Aug 4, 2019
Messages
442
Reaction score
76
Location
0°N 0°E
Asa cum spune si titltul este mai mult un feedback pentru categoria "Anunturi server" de pe forum.

Titlul in sine Anunturi server te confuzeaza un pic inca din start pentru ca pare ca acolo poti promova serverul tau prin anuntarea de reclame catre el. Ex: caut admini, deschid server; concursuri, "rambo is back", samd. Unii dau chiar si bani. Pentru asta am crezut si eu ca este categoria cand m-am alaturat comunitatii. Insa, este evident ca ar trebui sa anunti modificarile facute la server.

Nimeni nu se oboseste sa citeasca simpla propozitie din 'Informatii' - "Aceasta sectiune este dedicata ownerilor de servere pentru a face anunturi de interes general cu privire la modificarile aduse la serverele pe care le detin."

Parerea mea este ca ar trebui modificat titlul categoriei a.i. sa nu mai fie nimeni bagat in ceata si sa posteze tot felul de anunturi care nu isi au locul acolo; iar cei care posteaza ceva ce nu are legatura cu categoria respectiva sa fie avertizati. Sunt tot felul de postari si mi se pare a fi o categorie abandonata.

Sper sa fie o parere care daca este luata in considerare sa fie una constructiva.


https://imgur.com/a/fePvRED - asta e un ss la cat de messy arata.


Merci
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,795
Reaction score
5,616
Location
/kernel
Salut,

Numele rubricii a fost modificat intr-unul mai specific si anume "Noutati servere", iar seria de reglementari a fost revizuita si actualizata incat sa cuprinda informatii mai clare decat implicit. De asemenea, toate topicurile au fost mutate la arhiva ca sa ne fie mai usor sa mentinem ordinea acolo de astazi inainte.

Multumim pentru sesizare!





Locked.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top