O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

POVESTE Evolutia unui om simplu - DisTraTuL

DisTraTuL

Europa.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS2
Joined
Jul 5, 2012
Messages
2,898
Reaction score
220
Location
Ramnicu Sarat
Website
sourcebans.ro

Joc Counter de aproximativ 24 de ani (am 40 acum), inca de cand eram la un liceu din Buzau, pe serverul de la ENDZONE ... cred ca era cs 1.5 apoi am devenit owner pe un server hostat in Ramnicu Sarat alaturi de un tip answear - serverul se numea Cs.TvSatRm.Ro si era de 1.6 ... mergea super bine si erau jucatori foarte multi. Aveam si proriul nostru forum.

Apoi m-am apucat de csgo si am deschis serverul Buzau (il deschisesem inainte si pe alta comunitate) si prin 2016 am venit pe Europa alaturi de Alexandros unde am ramas.

Am cam 7 ani de cand ma ocup de acest server si am ramas Owner principal. Nu am urmarit interese financiare niciodata ci obiectivele au fost: prietenia si buna dispozitie.

 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,826
Reaction score
5,640
Location
/kernel
Unul dintre cei mai longevivi owneri de pe aici. Multumim ca ne esti alaturi!
 

answerrr

leganar
Joined
Jul 14, 2012
Messages
1
Reaction score
0
Age
35
Location
Ramnicu Sarat

Joc Counter de aproximativ 24 de ani (am 40 acum), inca de cand eram la un liceu din Buzau, pe serverul de la ENDZONE ... cred ca era cs 1.5 apoi am devenit proprietar pe un server hostat in Ramnicu Sarat alaturi de un tip answear - serverul se numea Cs.TvSatRm.Ro si era de 1.6 ... mergea super bine si erau jucatori foarte multi. Aveam si proriul nostru forum.

Apoi m-am apucat de csgo si am deschis serverul Buzau (il deschisesem inainte si pe alta comunitate) si prin 2016 am venit pe Europa alaturi de Alexandros unde am ramas.

Am cam 7 ani de cand ma ocup de acest server si am ramas Owner principal. Nu am urmarit interese financiare niciodata ci obiectivele au fost: prietenia si buna dispozitie.



Salutare Distratule :) 09.05.2023 am reinstalat jocul care tinea o ora intreg conectat pe server. lasa.mi un PM cu un facebook ceva. Mersi. answer.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top