O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CS:GO ESL anunta CS:GO WOMEN’S CIRCUIT

RJiB4n7.jpg

Cum poate sportul electronic sa fie viitorul cand sta inca cu un picior blocat in trecut? Care este rolul jocurilor la nivel international daca nu toate tipurile de gameri sunt binevenite sa ia parte? Pana cand vom permite ca discriminarea si toxicitatea sa faca parte din joc?

IT'S NOT GG UNTIL
IT'S GG FOR ALL

#GGFORALL va lansa o serie de noi initiative menite sa lupte impotriva discriminarii, sa promoveze bunastarea psihica si sustenabilitatea mediului in sportul electronic. Va lua startul astfel un nou circuit international pentru femei in CS:GO cu premii in valoare de $500,000, sustinut de catre Intel® si alti parteneri care se vor alatura curand.

CS:GO WOMEN’S CIRCUIT 2022
Womens-Calendar-2022-vs1.1.png

GKmByef.jpg
YjJ1Ljr.jpg
a5zWqBe.jpg
X9Pr6fE.jpg
3zaN3dr.jpg
q7e845Q.jpg

ggforall.eslgaming.com

RitaKoh

leganar
Reaction score
0
Îmi place ideea de a organa turnee feminine ! :) Bărbații pot fi foarte nepoliticoși fără niciun motiv anume și este foarte enervant. Mai ales dacă fata joacă mai bine - atunci poate fi o atmosferă foarte toxică.

Tibster

diamond
Reaction score
310
Steam
Îmi place ideea de a organa turnee feminine ! :) Bărbații pot fi foarte nepoliticoși fără niciun motiv anume și este foarte enervant. Mai ales dacă fata joacă mai bine - atunci poate fi o atmosferă foarte toxică.
Acei barbati sunt de fapt barbati intr-un moment de optimism, in rest sunt posesori a catorva neuroni activi, insa pana si aia in repaus.
In other news, chestia cu nepolitetea merge in ambele sensuri. Am dat de tipe care erau OK si tipe care nu stiau cu ce se mananca jocul, dar erau foarte ofuscate pe adversari.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6