O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Eroare WG

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,896
Reaction score
622
Salut!
Intentionam sa pun la indemana jucatorilor un kit de cs valve destul de vechi(2006) si curat (nu este editat de nici un serviciu de boost) . Stiam ca salveaza pozele si nu avea probleme la scanarea wg.
Insa, inainte de a cauta un site de tip ftp pentru upload, mi-a trecut prin cap sa mai fac o data o scanare wg.
Am avut surpriza sa constat ca noua versiune de aplicatie anticheat de la Wg nu finalizeaza scanarea, afisand eroarea din link-ul de mai jos:
https://imgur.com/a/ZwiZEtM
Eroarea nu este cauzata de vre-un anticheat sau versiunea de windows utilizata(nu folosesc antivirus si am testat scanarea atat pe w7 ct si pe w8.1). Deci problema trebuie sa fie in incompatibilitatea intre noua versiune a aplicatiei wargods si versiunea de cs.
Am renuntat la idea de a il partaja sau juca cu el, pot folosi cs warzone cand intru ocazional, de la job. Totusi, dupa o zi, m-am gandit ca alti jucatori, pot fi pusi in situatii similare, fara a folosi hack.
Topicul are rostul de a semnaliza aceasta eroare, astfel incat serifii sa ia in calcul prezumtia de nevinovatie in cazurile cu erori similare.
Ma bucur sa vad ca in rubricile de cereri de unban sau reclamatii nu apar situatii jenante si imi doresc sa se pastreze aceasta stare de fapt.
Bafta!

Edit:
Aplicatia wargos a facut pace cu cs-ul in cauza. intr-un viitor mai mult sau mai putin indepartat posibil sa fie urcat pe un site FTP(dupa ce se rezolva unele probleme de compatibilitate, daca se rezolva)
 
Last edited:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top