O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA Discutii generale

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Acu 5 minute am luat Leavegame de la Lambada .... unu din noi pleaca ! Zdrang ?

Ps. Iar ....a-2-a oara !
 
Last edited:
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Treaba e ca owner-ul imi oferea immunitate .... Lambada mia scos immunitatea din ftp si mi-a dat Leavegamepe 2 ori ! Asa ceva nu permit , ori ii luati accesul de la ftp , ori ne despartim ... este a nush cata oara cand sunt banat de el !
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Problemele au fost postate ... Functia de owner cere :

- implicare
- timp
- corectitudine , fata de toti playerii
- sa fii impartial
- comunicare cu ceilalti owneri
- sa fii respectuos
- chiar daca e owner atunci da acorda banuri sa aiba dovezi
- etc
- etc

Lambada care din aceste calitati le detine ? Pana una alta , probleme sunt mai vechi ... deja am fost banat in repetate randuri , aseara am luat de 2 ori leavegame de la Lambada ! Nu am timpul si mintea lui sa stau pe server sa il pandesc si cum intra sa (,) sar pe el ! Ori i se scoate accesul ftp , owner-ul ...ori m-il scoateti mie , am incercat sa nu ii dau atentie insa e prea de tot , prea copilaresc , prea jalnic !
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Evitati acest subiect , nu e frumos !

Update : Schimb apartamentu si nu o sa am internet intre 10-30 de zile ! Internet mai am azi si maine .... e ceva urgent sa imi comunicati ?
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Azi , ultima zi cu internet ... posibil sa mai intru in wekend ( nimic concret ) ! Ne auzim cand imi muta modemul ...
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
2,386
Reaction score
72
Age
38
Location
Italia
Ce sperai sa inteleg , sa trec cu vederea iesirile lu Lambada .. sa fim seriosi ! Deci tot de la mine ai pretentii care desi am fost banat de cateva ori si luadu-mi si Leavegame ... nu mai inteleg nimic ! Te faci ca nu vezi anumite chestii datorita faptului ca Lambada joaca aici de 6 ani ( implicare 1% ) ... asta e !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top