O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

discutie libera despre admin !:)si cerere remove !

MariusCavali

leganar
Joined
Oct 2, 2019
Messages
46
Reaction score
12
Age
30
Location
Spain
Name : ReW*ResPec[T] sau mai nou VaGaBonTu[L] ! inteleg ca glumele sunt un mod haios ! glumele , ba chiar de multe ori vin de la mine insami permizand foarte multor persoane , jucatorii sau chiar admini glume , intotdeauna mi sa parut o modalitate placuta , de ati petrece timpul , insa in ultimul timp kick-ul este tot mai des!? si primesc kick fiind obligat , ca urmatoarea Runda , sau urmatoarele runde sa joc cu arme de tot ca.cat-ul , sau fara arma !:) pentru simplele glume:) rog remove-ul , daca vor sa continui facand parte din comunitate , rog sa mi se lase slot , si tag-ul multumesc. Sa fiu clar , nu este reclamatie , nu vreau discutii pe tema , vreau doar remove-ul :).Sunt , sau am fost, depinzand de opinia dvs unul dintre cei mai activi admini :) inca de cand am primit gradul , am fost dur , in anumite momente, glumet si permizand multora glume :) jucatori sau admini, si mi-am facut treaba regulat , uneori chiar si cand nu a fost nevoie :) multumirii , stafului si conducerii :)
 
Last edited:

prpr

Alandala/Zurlii.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 3, 2016
Messages
1,896
Reaction score
622
Am sa verific de le cine sunt kick-urile.. si sa lamuresc daca nu cumva era gluma,. in cazul asta o simpla atentionare poate rezolva situatia.
Daca dupa rezolvare vei dori, totusi, remove.. nu e nici o problema... se da remove, tag se pastreaza, esti binevenit sa joci.. ca si pana acum.

Revin cu info:
Am verificat. Asa cum banuiam, precum prescolarii, ati ajuns de la harjoneala la scandal.
Alexander ti-a dat kick de 3 ori. Speculez ca a dat, initial, ca replica la slapurile tale, o data probabil a dat in gluma, ca a prins gust, vazand ca nu se vede cine da kick. A trei-a data probabil a dat dintr-o neintelegere. i-ai zis lui scarl, in gluma, sa i moara toti barbatii lui in fara de tine, si cum era o discutie deschisa si cu Dulcikas, e posibil sa nu fii observat ca gluma er adresata lui scarl si sa fii crezut ca ai glumit asa cu Dulcikas, ceea ce era aiurea. In rest, de la scarl ai primit kick. A dat si lui alexander, sa va potoleasca.
La amenintarile tale cu ban a percutat si Dulcikas, posibil sa fii avut aceiasi confuzie in legatura cu gluma ta cu Scarl.
Intr-adevar nu glumea. Mici abateri de la regulament, cand e vorba de harjoneli trec nepedepsite, dar cand se ajunge la comenzi din cauza unui scandal, da, se poate da remove, dupa cum e prevazut si in regulament.
Am pierdut o ora cautand prin ftp si scriind pe forum.. stau rau cu timpul. Incercati sa va intelegeti! Incercati sa nu creati disconfort la jucatori sau serifi care nu creeaza disconfort!
Imi transmiti daca, dupa aceste lamuriri, mai doresti remove.
 
Last edited:

MariusCavali

leganar
Joined
Oct 2, 2019
Messages
46
Reaction score
12
Age
30
Location
Spain
este OK ! , totusi dulcikas , nu inteleg daca vreodata am jignit-o cu glumele mele , ca sa ii spun ei , sa ii moara toti barbatii , gluma erea pentru scarl :) in fine :) iar in legatura cu kick-ul lu scarl, sunt fara comentarii :)
 

Dulcikas

mademoiselle
Joined
Jan 26, 2017
Messages
206
Reaction score
34
Nici nu stiam ca apar si eu pe undeva :O in general faci glume cu cine iti permiti...:-"
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top