O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

INTERVIU Dezeu

LALEAGANE

It's all about gaming!
Joined
Sep 15, 2006
Messages
1,147
Reaction score
501
Website
laleagane.ro
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu.
1614285234565.png

@Dezeu: Salut.

REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
Dezeu: In jurul anului 2008/2009 daca imi mai amintesc bine. O impresie buna, era ceva nou pe vremea aia.

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care activai atunci?
Dezeu: Voiam sa fac parte dintr-un proiect interesant, activand in cea mai buna comunitate de CS din Romania.

REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
Dezeu: Comunicarea cu cei din staff in perioada mea de activitate era dificila, sau deloc in unele situatii.

REPORTER: Care a fost motivul real al retragerii tale? Se poate pune problema unei posibile tale reveniri in viitorul apropiat?
Dezeu: Motivele au fost de natura personala, pe care prefer sa le tin pentru mine. Dar, ca si idee, am primit ban pe forum + nickname restrictionat.
As reveni in orice clipa, deoarece comunitatea LLG a fost ca o familie pt mine cand eram la o varsta frageda. Plus ca am vazut ca in conducere acum este youcon, cu care interactionam destul de mult inainte, si ne intelegeam foarte bine.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
Dezeu: Am simtit ca imi pot aduce aportul in dezvoltarea comunitatii, si automat m-am simtit foarte bine, ca si cum as fi realizat ceva important.

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
Dezeu: Am lipsit mult (pt ca nu stiam ca nu mai am ban pe forum), momentan nu ma pot pronunta.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
Dezeu: CS:GO, Fifa, LoL, DotA

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
Dezeu: Am vazut ca sunt locul 1 in gametracker, sa o tina tot asa. Eu unul sunt mandru de ei cu ce au realizat pana in momentul de fata.

REPORTER: Cat de stransa a fost relatia ta cu membrii staff-ului din acea perioada?
Dezeu: Zero barat.

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
Dezeu: Zdrang, Kim, Elektra, Blonda, Curvet

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
Dezeu: Va pup, si imi lipsesc multe momente din trecut.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top