O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Destroy pe baza la nimic

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

AngelEyes11

leganar
Reaction score
0
11/04/21
Nu mai stiu cum se numeste harta
Ionut + Ramses
Ramses
Motivul este ca nu am recul
Doavada am demo pe care m-a pus Ramses sa i-l urc si l-a vazut
Nu inteleg cum isi poate da el seama ca nu am recul din demo. Poate e superexperimentat, dar sincer cred ca e doar un om care nu stie ce face.Nu ma deranjeaza ca am luat ban, mai sunt multe servere de respawn si gungame, ma deranjeaza faptul ca a dat destroy pe baza la nimic.Mi-a zis ca trebuie ca sa imi schimb cs-ul , SERIOS ?Joc de cand ma stiu de la 1.3 , contul meu de steam vorbeste de la sine EyesOfAngel (steam).Pustulica asta nu stie ce butoane sa apese, ochiul nu i-l are format fiindca eu pur si simplu nici macar un developer 1 nu am bagat in consola.

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
28
Asteptam sa vedem ce spune si Ramses , un pustiulica care probabil e de o seama cu tatal tau , sau chiar mai mare.
Acel destroy de care spui tu , este defapt un ban de 1440 minute .
Probabil ar ajuta sa pui acel demo si aici , sa ne uitam si noi .
Multumesc .

visinel

leganar
Reaction score
4
L-am anuntat ca trebuie verificat cs/cfg ca nu are recoil dupa care a luat ban 24h ca sa poata verifica si schimba ce nu este in regula
in cs-ul lui.Daca nu rezolva problema urmeaza ban permanent .Din cele spuse de el nu am ce comenta se vede clar ca e un copil frustrat.
Asta e demo care l-a dat ;https://www70.zippyshare.com/v/5gMGM76i/file.html

Victor B

diamond
Reaction score
54
L-am anuntat ca trebuie verificat cs/cfg ca nu are recoil dupa care a luat ban 24h ca sa poata verifica si schimba ce nu este in regula
in cs-ul lui.Daca nu rezolva problema urmeaza ban permanent .Din cele spuse de el nu am ce comenta se vede clar ca e un copil frustrat.
Vezi ca nu merge link bro , .)

WungL3h.png

Victor B

diamond
Reaction score
54
Poate la mine e problema asta , ca am intrat si pe firefox si tot aceasi problema ... la amandoua

AngelEyes11

leganar
Reaction score
0
Asteptam sa vedem ce spune si Ramses , un pustiulica care probabil e de o seama cu tatal tau , sau chiar mai mare.
Acel destroy de care spui tu , este defapt un ban de 1440 minute .
Probabil ar ajuta sa pui acel demo si aici , sa ne uitam si noi .
Multumesc .
Tatal meu e mort.Imi pare rau daca vorbim in necunostinta de cauza ...

AngelEyes11

leganar
Reaction score
0
Incearca sa nu acuzi .Am 40 de ani impliniti.De unde copil frustrat ? Vocabularul tau e denaturat, si total indedecvat pentru o conversatie! Nu acuza inainte , nu fii judecator ca sa nu fi judecat !

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
28
Pustulica asta nu stie ce butoane sa apese, ochiul nu i-l are format fiindca eu pur si simplu nici macar un developer 1 nu am bagat in consola.
Te rog sa iti citesti fraza .
Ti se pare adecvata pentru aceasta conversatie?
Putea fi o simpla cerere de unban rezolvata rapid , daca iti alegeai cuvintele potrivite.

Victor B

diamond
Reaction score
54
Pro unban , si daca zici ca ai 40 de ani , next time gandeste si pe urma scrie . La ce ai scris nimeni nu-ti va da 40 , dar maxim 20 de ani .
Cum a zis si cifre, faceai o simpla cerere de unban scrii ce este necesar si gata fara cuvinte in plus .
A gresit nu a gresit oricine greseste nimeni nu este sfant , nu trebuie sa injosesti pe nimeni.

visinel

leganar
Reaction score
4
Vocabularul meu nu e denaturat asa cum spui tu dar e adaptat pentru un "pustiulica" care e mai mare ca
tine cu aproape 20 de ani si care are un copil cam deoseama cu tine si care tot copil este .
In legatura cu primul tau post explica varsta pe care o ai sau educatia pe care ai primit-o.
Ce pot spune e ca daca va continua cu no_recoil "care nu se poate detecta prin demo" cred ca merita un ban permanent
gen (destroy permanent).

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6