O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA DA VOIE LA REPLICA LACHE FLAUSAT NU INCHIDE TOPICUL

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Sep 26, 2013
Messages
232
Reaction score
17
Redeschid acest topic prin a imi cere scuze pentru ca am facut asta dar vad ca "domnul WilliamS" din nou ma provoaca fara a ma adresa lui in vreun fel anume ! Bai obositule (si imi asum spusele mele), iar cauti discutii cu mine pustiule?
Spui ca " EXISTA MESAJE PRIVATE SI STEAM nu stam toata ziu buna ziua sa postam pe forum"...dar aici ce ai facut bai asta, cap patrat?

https://laleagane.ro/forum/threads/8...ATI-ALES-bine-))))

Acum cateva zile cand ai postat asta, exista steam si mesaje private? Nu vezi ca nu gandesti nici cat un pui de curca?


SI CAND ERAM EU PUSTI DACA IMI IESEA PRIMU ..>TAI AVEAM COPIL CAT TINE ...JET...

poti da TC de pe acum ca imi sterg contul sa vorbeasca singur .. mi s-a luat sa raspund la toti ruptii de 1 an si ceva de cand a facut rahatu praff russel si acum a ramas oparitu asta .... o sa imi vad de adminat si de joc in rest va pup pe portofel..am STEAM cine vrea poate sa vorbeasca omeneteste acolo nu sa stau eu sa postez pe forum CIUS


Acum cateva zile cand ai postat asta, exista steam = TU I-ATI STEAM pufuletz nu VB de ceva ce NU STII NICI CUM ARATA ))

https://i.postimg.cc/KYHcCmZV/HER.png nu ma laud ca nu este o lauda ca am pierdut ani din viata ptr un JOC si MII de ORE dar nu sa imi vorbeasca mie un FLAUSAT care are 200 de ore pe serveru asta si 1000 total de CS ca sa fiu generos .....
 
Last edited:
Joined
Apr 10, 2019
Messages
543
Reaction score
18
Raport si am incheiat cu tine ! Nu poti mai mult de atat, ne-ai convins, cu toata miloaga ta pe la owneri "sa iti mai dea o sansa , ca nu mai faci" si sa iti dea IAR SI IAR SI IAR ADMIN...AUAAAA..gaseai tu varianta sa ceri admin, ca fara admin ai cosmaruri noaptea, mai apareai cu alt nick ca in trecut RUDE si doar asa poti sa dormi si tu linistit.
Hai sa iti spun un secret si se poate verifica app de "obsesia" ta baietas, aia ca NU AM EU STEAM...Cobra s-a oferit sa imi dea el steam si am refuzat, pt ca IL TRATEZ DOAR PE UN JOC acest CS 16 in timpul liber, caci in rest avem casa, servici nu stam ca tine sa dormim cu capul pe laptop ! Deci NU am steam pt ca NU vreau si nu ca nu mi-as permite sa dau un 10 euro pe el, aia inseamna jumatate de ora de eveniment pt mine, jumatate de ora de pus muzica, asta asa ca si idee, sa intelegi POATE VREODATA ca NU VREAU STEAM SI NU MA INTERESEAZA , dar daca imi promiti ca de acum inainte papi tot si spui si o rugaciune inainte de culcare, pe cuvant ca imi iau ca sa dormi linistit.
Hai sa traiesti, toate bune
 
Last edited:
Joined
Sep 26, 2013
Messages
232
Reaction score
17
Flausatule vad ca tot nu ai inteles nimic )) eu job am de acum 25 de ani nu stiu ce faceai tu atunci daca vrei sa continuam sa ne intepam eu pot continua mult si bine .... eu am prg de 8 ore de L=V weekend liber .. 1 data pe sapt. plec cate 2 zile din tara .. si in rest cand sunt in tara intru zilnic...pe cs. ori make PACE ori continuam it's ur choice nu am nimic cu tine , doar cu deciziile de rahat care le iei....si stemul nu l-am luat ca sa ma laud sau altceva acum 13 ani cand l-am achizitionat a fost ptr ca imi trebuia in concurs , e greu sa intru in discutii de genul asta cu tine crede-ma ...da-=ti t/c ca e mai ok //o seara buna
 
Joined
Jul 28, 2018
Messages
269
Reaction score
23
inca o data te faci de ras wiliams si pe deasupra rad cei dupe llg de noi ce sa facem si noi atata putem :) astia suntem noi dam star la spectacol succes :) nul inchid sa se amuze si lumea de gandirea ta :)
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
543
Reaction score
18
@ WilliamS nu stiu daca ai observat dar nu esti deloc dorit in acest STAFF, in plus sunt la fel de convins ca NU ai observat ca NU se ia nimeni de tine..tu esti cel care se ia de toata lumea si comenteaza la toata lumea, noi nu facem altceva decat sa iti raspundem la provocari caci in rest oricum nu te mai ia nimeni in calcul, am inteles toti ca nu poti mai mult, asta iti este gandirea si mentalitatea..banala, spre 0 . Iti mai cumpar eu un steam, numai te rog LASA-NE, NE PLICTISESTI , ESTI PENIBIL TOVARASE !
@ Aud Culori..pana sa vina individul asta in staff, era totul ok, liniste, pace..chiar daca el comenta pe forum desi nu mai facea parte din staff...cu 2 rugaminti si o miloaga, iata-l iar admin , pt a N-a oara cand ii se mai da o sansa ! Va rog eu iertati-l, IQ-ul nu il ajuta pe saracul om,are o problema mentala, parca deja mi se face si mila de el :(
Propun asa...colegii admini.. REMOVE WILLIAMS si poate chiar ban, sa scapam de scandal si certuri si vorbe aiurea...rog colegii admini sa posteze mai jos, cine e PRO si cine e CONTRA, fara nici o suparare, poate asa intelege si individul ca NU ESTE DORIT in aceasta echipa...
Cu respect...!
 
Joined
Sep 26, 2013
Messages
232
Reaction score
17
inca o data te faci de ras wiliams si pe deasupra rad cei dupe llg de noi ce sa facem si noi atata putem :) astia suntem noi dam star la spectacol succes :) nul inchid sa se amuze si lumea de gandirea ta :)


pai sa se amuze ..sa vada si ei cam cum sta treaba pe la NOi. voi daca altfel nu puteti ))eu mi-am dat toata silinta sa imi vad de treaba mea dar daca sunt scormonit de unii paduchi rasariti pe
server si comunittae cine stie de unde si fac pe zmeii si atotstiutorii nu pot sa ma abtin sa nu le dau replici........CIUS
Nu se ia nimeni de mine ))) pai eu am postat un demo și de aici a plecat toată treabă nu vezi că nu ești sănătos pufuletz))
 
Last edited:
Joined
Sep 21, 2015
Messages
141
Reaction score
5
Age
28
Location
United Kingdom
pai sa se amuze ..sa vada si ei cam cum sta treaba pe la NOi. voi daca altfel nu puteti ))eu mi-am dat toata silinta sa imi vad de treaba mea dar daca sunt scormonit de unii paduchi rasariti pe
server si comunittae cine stie de unde si fac pe zmeii si atotstiutorii nu pot sa ma abtin sa nu le dau replici........CIUS
Nu se ia nimeni de mine ))) pai eu am postat un demo și de aici a plecat toată treabă nu vezi că nu ești sănătos pufuletz))


Sa fost un Detinator de mult nu mai aveai admin si dreptul de a mai scrie ceva pe aceasta comunitate!!!!
RUSINE!!!!mi se face rau cind vad deja nick name asta..
.
 
Joined
Apr 10, 2019
Messages
543
Reaction score
18
pai sa se amuze ..sa vada si ei cam cum sta treaba pe la NOi. voi daca altfel nu puteti ))eu mi-am dat toata silinta sa imi vad de treaba mea dar daca sunt scormonit de unii paduchi rasariti pe
server si comunittae cine stie de unde si fac pe zmeii si atotstiutorii nu pot sa ma abtin sa nu le dau replici........CIUS
Nu se ia nimeni de mine ))) pai eu am postat un demo și de aici a plecat toată treabă nu vezi că nu ești sănătos pufuletz))

Zici tu asta...ACUM dar la acea cerere UNBAN unde nici nu te-am bagat in seama, nu ti-am zis nimic..am zis doar ASTEPTAM ADMINUL CU DOVADA...tu ce ai scris? Hai ca te ajut eu ca vad ca ai 'scurgeri" de memorie pustiule

"4 sec nu imi trebuie mult ca sa observ ce am de observat dar data viitoare o sa fac 1 demo de 1 ora sa aveti ce viziona . poate asa va multumeste ...vad ca oricum o dau cu voi mai alers cu tine Culori nu e bine .. daca ai impresia ca o sa fiu un pupin....rist ca sa te simti bine cauta la Herodot nu la mine eu daor imi fac treaba mea de ani de zile cum trebuie ca stiu ce am de facut limbajul da"

https://laleagane.ro/forum/threads/825052-cerere-unban

CE CAUTAM eu in discutia ta FARA CA EU SA ITI SCOT un sunet sau sa ma iau de tine? Deci cine nu e ala zdravan la cap copilu' ? Puteai posta linkul cu demmo si PUNCT..nu sa postezi tu 10 demmo-uri de la nu stiu care playeri si alea de 4 secunde..CREIER ce esti tu..(evident ma refeream la CREIER PRAJIT ). Deci cine se ia de cine? AUD CULORI iti spune frumos sa ne respecti si sa respecti si tu aceleasi reguli ca si noi..TU, BATMAN, BATMAN..
Cine e ala care sufera?? iti dau un indiciu..TU ! De la mine ai un mare PRO REMOVE !!
 
Last edited:
Joined
Jul 28, 2018
Messages
269
Reaction score
23
daka mai vad asa post din partea ta sau daka mai comentezi prin cereri sau te bagi unde nu iti e lok te pup de tot promit t/c
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top