O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[CS] Reclamatie xAi [Rezolvata]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

rar12

leganar
Joined
Dec 26, 2020
Messages
37
Reaction score
9
Location
Sibiu
Numele dvs: R.A.R
Numele adminului reclamat: xAi
Data si ora: 24.01.2021 21:40
Motiv reclamatie: certuri!
Dovada (Print la consola sau demo):
Deci , eu m-am cam saturat cand intru pe server sa il vad pe subsemnatul de mai sus certandu-se cu toata lumea care nu are STEAM !
Nu cred ca e in masura sa ceara cuiva sa isi cumpere sau altceva... deja la toti ni s-a urat de asta !
Plus ca eu , de cand are xai adminul ,nu l-am vazut odata sa dea un vot , numai comenzi , tu fa aia tu fa aialalta .ba tu ai admin degeaba ? sau ?
M-am saturat sa ii spun mereu sa termine si el continua cu lucrurile astea !
astazi chiar m-am saturat , avem martori pe cojo ,@iNSANE97 @aiure a
 

xAi

leganar
Joined
Feb 5, 2009
Messages
1,088
Reaction score
346
Age
35
Location
Bucuresti
In primul rand nu jignesc si asta nu inseamna daca le zic ca au valve,ii jignesc dar m-am convins,esti si tu o alta pasarica aici care plange cu reclamatii intre admini cum se obisnuieste pe server. In al 2-lea rand,nu-mi vorbii cu "ba" ca nu ne stim sau cunoastem atata timp cat eu nu dau in tine cu nimic,domnule pasarica care plange ca unii admini de aici pe forum.In al 3-lea rand,nu am comentat nimic legat de vot,doar am propus niste harti,nu am dat comenzi pentru ca de fiecare data cand vreau sa dau vot,veniti voi sa va bagati peste cu alt vot si automat nici nu mai imi vine sa dau vot cand va bagati ca pasaricile unuii peste altii.Nu am admin degeaba,daca aveam,nu era nici banlist dar voi astia zmei care pupati mai sus si cu reclamatii pe forum precum copiii, cum n am vazut pe nicaieri in anii astia de cs,ma molipsesc si imi vad de joc si sa dati voi ce vreti la vot.Cand faci o reclamatie mr pasarica,te rog vin-o cu print-uri fondante,nu cu martori ca faci reclamatia degeaba si plangi degeaba. Si in ultim rand,nu esti tu in masura sa ma tragi tu pe mine la raspundere ca asa se obisnuieste aici,avem vechime,avem gura mare,ci doar ownerii si founderii au voie si lasati superioritatea asta de-o parte mai ales intr-un joc. Daca erai barbat dar nu esti,veneai pe discord si discutam si se rezolva,nu sa ma injuri cand am iesit de pe server,ce zici?Dece nu m-ai injurat pana sa ies?drept dovada ca ceea ce am zis,asta esti.
P.S:Next,te rog sa vii cu reclamatie fondanta cu dovezi si cand dau ban degeba,cand dau kick degeaba si alte comenzi ,cand fac abuz,nu ca ceea de acum.Sper ca esti realizat cu aceasta reclamatie pe forum .
Seara buna.
 

rar12

leganar
Joined
Dec 26, 2020
Messages
37
Reaction score
9
Location
Sibiu
Prietene , daca vrei te injur si aici , atata timp cat tu nu iti vezi de oalele tale ! plus ca nu e vorba ca nu ai dat tu la vot . Plus ca , mai ia odata la rand tot ce am scris , ai venit cu comanda ca sa nu facem nimic la marius ala ca e varuto , si care e problema pana la urma ?
cum tu faci saraca pe toata lumea , asa te facem si noi , pentru ca suferi de tine ! si eu cam m-am saturat de boschetarii de genul ! indiferent ca esti vechi sau nou , nu conteaza asta , ar trebui sa fii un exemplu fata de valveri , nu cred ca esti tu in masura sa le spui la unu si la altul chestia asta ! nu fiecare din noi dispune de bani sau altceva !
si pasarica esti tu prietene , nu eu ... nu am de gand sa vorbesc cu un incult !
 

xAi

leganar
Joined
Feb 5, 2009
Messages
1,088
Reaction score
346
Age
35
Location
Bucuresti
Vezi,tot continui sa ma jignesti si sa ameninti ca tu faci ,ca tu dreci aici pe forum,ca ma injuri si aici.Tu de ce dai dovada acum?de superioaritate in fata pc-ului cum dau multi intr-un joc virtual?vezi aici care este incultul si care plange intr-un joc pentru ca eu nu ti voi raspunde cu aceeasi moneda cum ai facut tu ,bosketari si altele si saracie cand am iesit de pe server drept dovada ca pasarica aici tu esti.Imi ceri mie sa fiu exemplu dar tu esti un exemplu de colegialitate?facandu'ma bosketar si saracie?de parca esti vecinami-o si si imi sti viata?crescandu ti testosteronul in fata unui pc pe un forum?esti fetitza,nu barbat,barbatii nu plang intr-un joc.Legat de marius,am spus sa nu dati comenzi pe el ca e ok, ca va stiu eu pe voi cum sariti la playeri cu steam sa cereti wg si poze cand nu sunt owneri,ce zici si de asta?eu nu v-am atacat cand va faceti de cap,nici nu mi pasa de voi,tocmai de aceea joc fara sa va bag in seama,salut..etc ,pt ca unii din voi stiti doar sa cereti explicatii de parca suneti owneri. REPET,vin-o cu reclamatie cand intr-adevar am facut ABUZ de admin,cand am dat un ban fara dovada,kick-uri,slay-uri...etc,nu venii sa plangi cu ceva nefondant doar ca sa te aflii in treaba si fiind singurul care se baga peste tot din toti adminii care mai erau si cu asta inchei de tot,tu poti sa ti arati muschii aici cat vrei ca nu-mi pasa ceea ce afirmatii mai aduci aici fara a ma cunoaste real 1gram dar vbeste zmeul din din tine si "superioprostia"
 

Votka

leganar
Joined
Aug 9, 2019
Messages
30
Reaction score
2
Scuzati ca intervin. Aici sunt de acord cu R.A.R. Am patit si eu la fel, aduce jicniri si alte vorbe urate. Ca de ce stau baza si campez ( fiind ct), il luam si el suferea. Desi se crede mare ca are nush cate ore pe cs, alea jumatate sunt facute stand afk. Fratioare lasa atata vorba si joaca, la orice dead tu trebuie sa zici ceva rau, ca e uite m-a luat un valver, uite cu cine joc, etc.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
xai,hai sa o luam in ordine.
1. Nu are voie sa-ti zica BA, dar tu ai voie sa ii zici pasarica..cum vine asta?
2. "nu sa ma injuri cand am iesit de pe server,ce zici?" te iei de el ca nu are print, dar tu faci acelasi lucru, cum vine asta?
3."dar voi astia zmei care pupati mai sus" deja intreci masura, daca era cum ziceai tu avea deja maresal, co-owner. In plus r.a.r, e de la inceput pe sv si a plecat de la gradul de maior.
4. xai, au fost momente cand si eu eram pe server, si le ordonai altor admini ce sa faca..
5. sunteti multi admini care a-ti venit de pe alt server aici, si va credeti zei.
6. Daca a vorbit cu un fondator,owner, co- owner, are voie sa foloseasca SS/demo/ban pe alt admin...sunt atatia admini care nu joaca curat.
7. de cel putin 5-6 ori, eu eram pe server, vreo 4-5 admini on si nimeni nu dadea vot cand din harta mai erau 2-3 minute. Si voi considerati ca aveti activate prin simplu fapt ca va jucati si ca mai da-ti un ban, unuia care are wall sau aim evident.
 
Joined
Jun 22, 2015
Messages
585
Reaction score
28
Age
32
Location
Iasi
"Opinia umila a unui valver" - de aiurea!

Buna ziua domnilor! Incep prin a spune ca postez aici deoarece mi-am vazut numele la "martori" in prezenta reclamatie. (Stiu ca nu se poate posta decat de catre cei implicati plus owneri si fondatori).
Nu doresc sa iau apararea nimanui, doar sa imi expun punctul de vedere pentru a fi luat in considerare (daca se doreste acest lucru).
Xai, te cunosc de mai mult timp (nu este obligatoriu sa ma cunosti si tu) si de pe sud si de pe nord, poate si de pe vechiul cs.llg ...etc. (nu mai stiu exact serverele). Fiind un jucator foarte vechi si activand in comunitatea llg de atat de mult timp, parerea mea este ca ar trebui sa dai un exemplu (pozitiv evident) catre adminii cei mai noi si eventual sa le impartasesti din cunostintele tale daca vrei sa se dezolte intr-un mod armonios. Ori aproape de fiecare data cand te vad pe server tu esti "mai sef" decat ceilalti si le "dai indicatii" pe un ton imperativ fapt ce la mine inclina balanta catre o superioritate falsa bazata pe vechimea ta in cadrul comunitatii si al experientei. ( De multe ori un te rog, multumesc si alte doua cuvinte la fel de simple pot face diferenta). Asta cu referire la comportamentul tau fata de ceilalti admini . Atentie, nu fata de toti, doar de unii .
De mine inca nu ai spus nimic ("desi sunt un sarman care nu are bani de steam ca si ceilalti valveri si probabil sunt codat") , dar orice este posibil, ma astept si eu sa fiu luat in ture oricand, dar nu este o problema aceasta. Asa trecem la cel de-al doilea aspect sesizat, comportamentul tau fata de jucatorii care nu au steam si joaca valve (intre care ma regasesc si eu).
De mai multe ori am jucat si te-am vazut cum aveai un comportament ostil fata de juctorii care nu au steam, folosind diverse expresii mai mult sau mai putin provocatoare (nu injurii, sa fim intelesi corect). In opinia mea acest lucru creaza un disconfort si o impresie gresita despre toti adminii si acest server jucatorilor nou veniti si care ar putea deveni playeri fideli ai acestui server, aspect despre care eu stiam ca este important, mai ales ca totul este inca "la inceput de drum".
Tu si inca un player de la "Hall of fame" pe nick-ul lui "accelerate" aveti mereu, dar mereu, comentarii si tineti sa le reamintiti jucatorilor de pe valve ca "nu stiu cs, probabil sunt codati, daca ii puneti pe steam nu mai fac un frag, daca jucati voi pe valve si-ar da quit"...etc si tot felul de pseudo-intimidari aberante din punctul meu de vedere. Mie unul imi creati impresia din felul in care va comportati cu cei fara steam ca sunteti niste entitati si ei sunt un fel de zero barat si ar trebui sa va venereze, ori respectul nu se impune ci se castiga, aspect la care din punctul meu de vedere esti/sunteti grav deficitari. Sa il faci sarac pe altul pentru ca nu a dat 1 euro pe steam, pentru a avea nu stiu ce privilegii este exagerat. Sunt o multime de motive pentru care unii nu vor sa isi cumpere steam si nu este vorba de acel 1 euro (sa fim realisti, de 5 lei dispune oricine). Eu personal de cand joc cs, nu spun de cand sa nu para ca ma laud fara sens, joc valve. Am castigat acum 2-3 ani un steam la un top 15 pe un server llg, am jucat de cateva ori si mi se parea oarecum ciudat si din acest motiv am ales sa continui sa joc pe cs-ul pe care am jucat dintotdeauna = valve ( si nu, nu pentru ca am cod sau nu sunt detectat sau mai stiu eu ce alte motive..) . Asta este doar exemplul meu, avand in vedere ca sunt un jucator curat se poate face oricand , demo,ss wargods fara probleme. Si probabil la fel ca mine mai sunt si alti valveri, deci nu inteleg de ce insistati pe acest aspect, dar eu unul consider ca nu isi are rostul.

Imi mentin parerea si cred ca ar trebui sa fim cu toii mai buni si mai intelegatori intre noi adminii, dar in special fata de ceilalti jucatori lasand aerele de superioritate deoparte, vechimea in cadrul acestui joc si cunostintele avute sa fie un avantaj utilizat intelept si nu pe post de "intepaturi".

Atat am avut de spus, nu judec pe nimeni, nu imi permit, nu dau cu parul in stanga sau in dreapta, este doar o remarca despre ce si cum am putea imbunatati pentru binele serverului....este doar - opinia umila a unui valver (de aiurea!)
 
Joined
Feb 24, 2018
Messages
195
Reaction score
75
Location
Chisinau, Moldova
Xai, de cate ori ti-am zis sa dai vot, n-ai dat niciodata insa tot timpul te ofticai catre alti admini care au dat vot. Personal nu am vazut sa faci ceva pe serverul asta, in afara de cateva banuri date... Parerea mea e ca ai adminul degeaba, iar ca esti tu veteran pe LLG sau nu, nu cred ca are vreo legatura. Am fost martor cand ai dat slay unui CT care pazea BMB, ai dat slay-ul total aiurea, si la intrebarea de ce i-ai dat slay ai tacut si ai jucat mai departe (te-am intrebat de 3-4 ori). Nu stiu ce o sa se decida, dar ar fii bine sa fii mai activ pe sv ca ADMIN nu ca jucator.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top