O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[CS] Reclamatie Deeeeaaaa [REZOLVATA]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

NicoLLeta

mademoiselle
Joined
Sep 10, 2013
Messages
87
Reaction score
9
Age
26
Location
Bucuresti.
Numele dvs: NICOLETA
Numele adminului reclamat: Deeaaa
Data si ora: mai devreme, azi.
Motiv reclamatie: limbaj neadecvat pentru un admin, abuz Dovada
(Print la consola sau demo):
(...)
(...)Nu vreau sa fiu rautacioasa, nu I-am spus nimic de rau, vorbeam de altceva cand I-am raspuns ca e nimic, nu am jignit-o, s-a simtit ofensata, nu am vrut asta, eu nu intru pe server-ul asta de ieri, de azi, sunt foarte veche, desi s-au schimbat fondatorii toti au stiut sa respecte un player. Nu mi se pare OK sa iau eu remove de la girls, desi nu as sta intr un vip sau in niste arme, doar ca ea nu a primit nimic, nici - 1 nici o bila neagra pentru limbaj ul adus. Sunt aroganta cum spun altii, dar Vraciu ma cunoaste si stie cum sunt defapt. Nu vreau sa creez vreo discutii a prinsa aici doar ca nu mi se pare ok sa ma jigneasca, daca eu jigneam luam deja ban. Nu o mai pupati asa de mult si actionati, pentru ca fiecare dintre noi am fost admini si se cunoaste regulamentul. Multumesc.
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
1. Pune print atunci cand ai jignit si tu.
2. Eu ti-am dat suspend pana se potolesc apele.
3. Nu iti da nimeni ban, desi ai insistat pe chestia asta si pe server sa iti dam ban.
4. Si pe mine m-ai jignit ;)
5. Ai jignit, dovada fiind faptul ca nu ai primit ban.
 

NicoLLeta

mademoiselle
Joined
Sep 10, 2013
Messages
87
Reaction score
9
Age
26
Location
Bucuresti.
1. Pune print atunci cand ai jignit si tu.
2. Eu ti-am dat suspend pana se potolesc apele.
3. Nu iti da nimeni ban, desi ai insistat pe chestia asta si pe server sa iti dam ban.
4. Si pe mine m-ai jignit ;)
5. Ai jignit, dovada fiind faptul ca nu ai primit ban.


Arata mi cand te am jignit. Multumesc, intrati in log uri si vedeti care pe care pe care a jignit. Ti-am scris numele, nu am jignit. Nu vreau sa fac dublu post, dar nu o lungiti asa, nu e ok sa ma injure pe chat admin, m ai ales, se putea abtine. Nu e bai, inteleg ca va fi o reclamatie nefondata
 

Deeeaa

mademoiselle
Joined
Nov 4, 2020
Messages
33
Reaction score
16
Age
27
Bun. sa incepem cu inceputul. Daca imi amintesc bine, pe harta tuscan am incercat sa discut frumos cu tine, iar tu m-ai luat la bani marunti aiurea. cand s-a schimbat harta de pe train pe inferno ai inceput cu arfe si arogante, cand am spus eu ca train e cea mai proasta harta (parerea mea) tu ai spus ceva de genul " lasa ca jucam inferno, ca aici nu se goleste". nu mai stiu exact cum a fost discutia, dar de cand ai intrat pe sv astazi de dimineata mi-ai vorbit prea de sus , si nu e cazul. Cand eu am spus " cine esti tu si cine sunt eu" m-am referit ca suntem egale amandoua, adminul nu ma face mai sus fata de alti playeri dar odata ce tu imi spui " tu esti nimic" pe mine ma iriti . Nu a fost ok nici limbajul meu , dar tu m-ai tot provocat aiurea si omu nu tine la nesfarsit , cel putin nu eu. Consider ca reclamatia ta e nefondata, reclamatie se facea daca iti dadeam ban sau gag ca asa aveam eu chef, dar din moment ce si tu ai provocat , si ai provocat destul de mult, consider ca nu e fondata. astept si alte pareri, asta e ceea ce am eu de spus. Controleaza-ti vorba si aroganta ca nu e cazul , suntem totusi pe un joc si nu e nimeni mai presus de nimeni.

PS : eu sunt pe sv asta de cand s-a deschis din nou, si Vraciu sau cum vrei sa-i spui tu , la fel ma cunoaste de dinainte sa te cunoasca pe tine probabil si stie ce fel de persoana sunt.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top