O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA [CS] Probleme server

Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Salut. @Vladimirescu tu esti boss-ul asa ca vreau si eu o explicatie pentru iaw, nustiujuca. Nu ii vad deloc nici pe server, nici pe forum. Fara suparare daca se poate imi oferi o explicatie atat mie cat si colegilor @FloriNNNescu , @bGd .Daca sunt owneri doar cu numele, e bine de stiut. Stiu ca sunt mai comunist de fel dar altfel nu se poate face treaba.

@bGd , @FloriNNNescu astept si parerea voastra cu privire la acesti 2 owneri.
@Rox I cu tine am vorbit separat despre unul din ei, dar daca vrei sa-ti dai o parere e binevenita.

Va salut !!!
 
Joined
Aug 19, 2012
Messages
209
Reaction score
23
Location
Londra
Am cerut aceiași explicație lui Vlad de asta am vrut sa ne întâlnim pe ts3 sa discutam și sa punem unele chestii la punct
 

bGd

hall of fame
Joined
Dec 28, 2008
Messages
3,080
Reaction score
87
Location
Bucuresti
nu stiu cine sunt.. banuiesc ca daca le scoti adminul, nu o sa planga nici unul, atata timp cat nu intra pe sv :))
 

Vladimirescu

hall of fame
Joined
Jan 8, 2009
Messages
3,980
Reaction score
398
Age
26
Location
Baia Mare
Salut. @Vladimirescu tu esti boss-ul asa ca vreau si eu o explicatie pentru iaw, nustiujuca. Nu ii vad deloc nici pe server, nici pe forum. Fara suparare daca se poate imi oferi o explicatie atat mie cat si colegilor @FloriNNNescu , @bGd .Daca sunt owneri doar cu numele, e bine de stiut. Stiu ca sunt mai comunist de fel dar altfel nu se poate face treaba.

@bGd , @FloriNNNescu astept si parerea voastra cu privire la acesti 2 owneri.
@Rox I cu tine am vorbit separat despre unul din ei, dar daca vrei sa-ti dai o parere e binevenita.

Va salut !!!
Ma repet de nu stiu cate ori. Ti-am explicati si tie si lui Florin, nustiujuca e doar cu numele, are moderator doar pentru usertitle (cel albastru), avand in vedere ca doar 2 se pot/server. Oricum, stai linistit, cat de curand se elibereaza unul pe sud si pe urma puteti voi impartii OSL-ul, faceti o ciorba pe el, ceva. Referitor la iAW, eu cu el detinem SUDNATION, adica dedicatul pe care acest server e hostat. Da, stiu, e degeaba in FTP, sunt sanse sa nu intre niciodata pe server. Dar totusi, cu ce va deranjeaza? :)
 
Joined
May 20, 2011
Messages
125
Reaction score
39
Location
Piatra-Neamt
Ma repet de nu stiu cate ori. Ti-am explicati si tie si lui Florin, nustiujuca e doar cu numele, are moderator doar pentru usertitle (cel albastru), avand in vedere ca doar 2 se pot/server. Oricum, stai linistit, cat de curand se elibereaza unul pe sud si pe urma puteti voi impartii OSL-ul, faceti o ciorba pe el, ceva. Referitor la iAW, eu cu el detinem SUDNATION, adica dedicatul pe care acest server e hostat. Da, stiu, e degeaba in FTP, sunt sanse sa nu intre niciodata pe server. Dar totusi, cu ce va deranjeaza? :)

Daca la o anumita varsta ajunge sa suferim dupa un nume colorat pe forum,. e jale. Cu ce ne deranjeaza? ca isi iau altii laude pt munca noastra, eu nu vreau usetitle din ala albastru{osll) sau cum se cheama.Multumim de lamurire,. Vad ca te-a deranjat ca ti-am cerut explicatii pt 2 oameni pe care nu i-am vazut niciodata de cand m-am intors eu

@Vladimirescu daca tot am dat de tine, am rugamitnea sa pui alt plugin de SS pe server, pt ca asta are buguri si sa schimbi pluginul de ban, sa pui advanced_ban. Mersi
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top