O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

[CS] Cerere unban -k1N1 [UNBANNED]

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

kyNniteX

leganar
Joined
Dec 29, 2011
Messages
9
Reaction score
7
Age
26
Nickul vostru: -k1N1
IP-ul (www.arataip.ro): e dynamic deci nu conteaza (nu sufar)
STEAMID-ul: STEAM_0:1:38804575
Motivul pentru care aţi primit ban: wall
Adminul care te-a banat: ThebestSHISHA
Ora aproximativă: 21:10
Dovezile tale (Print la consola):
Altele : Tin sa mentionez ca fix cu 10 minute inainte de a ma bana mi-a facut poze si mai vreau sa spun ca acest admin a dat ban din frustrare. :) ca sa stie si el
 

THEbestSHISHA

leganar
Joined
Dec 10, 2020
Messages
111
Reaction score
32
Location
Oradea ,Romania
  • Angry
Reactions: xAi

kyNniteX

leganar
Joined
Dec 29, 2011
Messages
9
Reaction score
7
Age
26
Ti-am dat repede cerere pe steam sa iti zic sa intrii aici, sa vad si eu o dovada ceva. Atat tot. Si vezi ca faza cu mersul gloantelor drept si stramb nu e de la mine, e din cauza faptului ca aveti plugin de mers prin oameni:) Trage un incarcator de deagle, toate gloantele se duc in 7 directii diferite, da reload si o sa vezi ca merg toate in acelasi punct (aproximativ) . La faza cu iesitul tragand nu am ce adauga deoarece acolo nu e din cauza serverului.
 
  • Like
Reactions: xAi

MadaMiaaa

leganar
Joined
Dec 12, 2020
Messages
39
Reaction score
10
Location
Rm.Valcea
Faza cu razzor cand te uiti la el,dupa mergi direct sa il bati. aia nu pot sa zic ca e faza de sunet. dupa faza cu `lordul dracula cand il bati fara sa il auzi unde e.plus cand te uiti la ei din caza. tragi repede de mouse sa vezi unde sunt si dupa meri in camera cu balcon,tragi prin zid putin la misto. si dupa sari peste aia 2 si ii bati.

eram cu shisa amandoi pe tine
parerea mea ca ai wall la buton si sti prea bine juca cu el,dar nici noi nu jucam cs de 2-3 luni.
poate ca gresesc dar nu prea cred.

Din partea mea banul ramane.

L.C.
 

kyNniteX

leganar
Joined
Dec 29, 2011
Messages
9
Reaction score
7
Age
26
Faza cu razzor cand te uiti la el,dupa mergi direct sa il bati. aia nu pot sa zic ca e faza de sunet. dupa faza cu `lordul dracula cand il bati fara sa il auzi unde e.plus cand te uiti la ei din caza. tragi repede de mouse sa vezi unde sunt si dupa meri in camera cu balcon,tragi prin zid putin la misto. si dupa sari peste aia 2 si ii bati.

eram cu shisa amandoi pe tine
parerea mea ca ai wall la buton si sti prea bine juca cu el,dar nici noi nu jucam cs de 2-3 luni.
poate ca gresesc dar nu prea cred.

Din partea mea banul ramane.

L.C.
Aveti demo de 2 runde. In primul rand ala care vine din spate te poti uita sa vezi ca imi bate om (de aia exista radar), bomba era cazuta. In al 2-lea rand pe razyz0r nici macar nu ies tragand sau ceva, eram cu tinta aproape in pamant si am tras 2 gloante din mers, era low hp. Ala din nisip (Lord Dracula) sau mai bine sa ii zic din site, stii si tu foarte bine ca a tras inainte si se aude de unde se trage, ca il apas eu inainte de a iesi dupa cutie in stanga ii partea a 2, si aia o poti auzi daca chiar vrei.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top