O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

INTERVIU Cristofor

LALEAGANE®

It's all about gaming!
CONT OFICIAL
Joined
Sep 15, 2006
Messages
1,120
Reaction score
493
Website
laleagane.ro
REPORTER: Salut, iti multumesc ca ai acceptat acest interviu!
1608489123225.png

@Cristofor: Placerea este de partea mea.

REPORTER: Spune-ne te rog, in ce perioada ai intrat in contact cu LaLeagane si care a fost prima impresie pe care ai avut-o?
Cristofor: Contact cu LaLeagane am avut prima si prima data prin 2009, dar fiind mai poznas de fel ma luam in gura cu toata lumea si uite asa am primit un ban destul de permanent. Trecand peste asta, cu anii am reusit sa ma adun si am intrat din nou pe forum prin 2011, nu mai activam asa mult pe atunci, in scurt timp nu am mai avut timp de LLG, incepusem o viata personala si nu aveam timp de lumea gaming-ului. In vara anului trecut am decis sa ma alatur acestei familii LALEAGANE si uite ca azi suntem de neintrecut.

REPORTER: Care a fost motivul pentru care ai ales proiectele in care te afli acum?
Cristofor: Sincer sa fiu cu tine nu am avut motive, am picat in ele poate fara sa vreau la momentul acela si nu imi pare rau.

REPORTER: Ai avut dificultati pe durata parcursului tau in comunitate? Daca da, te rugam sa ne dai cateva exemple.
Cristofor: Da, cred ca fiecare dintre noi a avut dificultati, unii mai mici, altii mai mari, prima si prima dificultate care am avut-o cand am primit accesul de la prietenul meu @Shuya (shuyet) nu stiam in ce parte sa ma indrept pe forum.

REPORTER: Care a fost primul tau sentiment/reactie cand ai intrat in staff-ul LaLeagane?
Cristofor: Reactia mea? Una nefireasca unui om la varsta de 29 de ani, am baut ca un porc doua zile, iti dai seama dupa atatia ani sa te vezi in staff-ul asta a fost o mare bucurie pentru mine.

REPORTER: Daca ai avea ocazia sa schimbi 3 lucruri pe LaLeagane, care ar fi acelea? (in ordinea importantei)
Cristofor: Daca s-ar implementa camataria pe LaLeagane as fi cel mai fericit (glumesc). Nu am ce sa schimb in afara faptului ca as bate-o pe @Madutza 4 zile cu o teava de aspirator, (glumesc, tin la ea, dar as vrea sa o bat macar putin). LaLeagane in momentul actual nu are nevoie de nicio schimbare, suntem cu multi pasi inaintea majoritatii.

REPORTER: Pe ce activitati/jocuri crezi ca ar trebui sa se axeze cat mai mult LaLeagane?
Cristofor: Valorant & CS:GO si CS 1.6

REPORTER: Cum vezi comunitatea in momentul de fata si ce sfaturi le dai membrilor actualului staff?
Cristofor: Comunitatea LaLeagane aka Stapanul junglei - Leul moare de batranete, iar celelalte animale mor mancate de leu. Membrilor din staff le multumesc unora ca au ramas loiali acestei mari comunitati si nu vor regreta.

REPORTER: Cat de stransa este relatia ta cu ceilalti membrii ai staff-ului?
Cristofor: Cu una dintre persoanele din staff ma omor zilnic in casa, in curand voi fi tatic, nu ma lua in seama :))). Am simtit sa o spun, pe ceilalti ii consider fratii mei surorile mele pe viata. Cu alte cuvinte suntem o familie mare si frumoasa .

REPORTER: Sunt persoane care te-au ajutat de-a lungul timpului si carora doresti sa le mentionezi numele?
Cristofor: Am foarte multi carora tin sa le multumesc, dar nu o sa ii enumar pe toti aici. O sa fac un scurt rezumat @d0bErMaN, @Calae, @Shuya, @Madutza.

REPORTER: Tocmai am ajuns la final, doresti sa le transmiti ceva persoanelor care iti vor citi interviul?
Cristofor: Le doresc Sarbatori Fericite si multa sanatate si ii rog sa ramana ca si pana acum alaturi de comunitate deoarece vom continua sa va surprindem placut ca de fiecare data.

REPORTER: Iti multumesc pentru acest interviu si succes in ceea ce ti-ai propus!
Cristofor: Multumesc si eu!
 

Madutza

hall of fame
Joined
Feb 9, 2009
Messages
2,117
Reaction score
912
Location
In iad.
Awwww, dupa atat de mult timp tot la teava de aspirator viseaza :)))
Sa o aduci pe viitoarea ta fetita la mine ca sa o invat cum sa te scoata din sarite <3
 

Cristofor

hall of fame
Joined
Oct 13, 2011
Messages
1,354
Reaction score
382
Age
31
Location
Bucuresti
Awwww, dupa atat de mult timp tot la teava de aspirator viseaza :)))
Sa o aduci pe viitoarea ta fetita la mine ca sa o invat cum sa te scoata din sarite <3
Inca nu am renuntat la teava:))) , apropo baiat nu fetita si dati peste mestecatoare.
 

d0bErMaN

hall of fame
Joined
Jan 30, 2011
Messages
4,703
Reaction score
561
Age
34
Location
LaLeagane
Tine-o tot asa, indiferent de ce zice lumea.

Tot respectul din partea mea!

Ai grija de tine si de familia ta, pune-o mereu pe primul loc, si sa fiti sanatosi!

Te saluta fratele tau! 💪😘
 

Shuya

Administrator
LALEAGANE® STAFF
Joined
Sep 15, 2006
Messages
6,797
Reaction score
5,619
Location
/kernel
Mai lucram la anumite chestii, dar esti de-al nostru si nu eziti sa oferi ajutor ori de cate ori ai ocazia. Bravo pentru interviu!

P.S. cum sa uit de fratele cristofor
 

Calae

hall of fame
Joined
May 28, 2009
Messages
8,918
Reaction score
394
Location
Laleagane
Ceea ce îmi place la prietenia noastră este faptul că putem să ne certăm și să nu ne vorbim pentru o vreme, dar știm că întotdeauna ținem unul la celalat, indiferent de situație. Chiar dacă suntem îmbufnati, tot ne iubim ca niște frati.
Te pupa fratele tau Calae.
 

Cristofor

hall of fame
Joined
Oct 13, 2011
Messages
1,354
Reaction score
382
Age
31
Location
Bucuresti
Ceea ce îmi place la prietenia noastră este faptul că putem să ne certăm și să nu ne vorbim pentru o vreme, dar știm că întotdeauna ținem unul la celalat, indiferent de situație. Chiar dacă suntem îmbufnati, tot ne iubim ca niște frati.
Te pupa fratele tau Calae.
Te pup si eu tiganu meu.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top