O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

VAND Cont de Steam

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
May 30, 2020
Messages
117
Reaction score
46
Age
23
Location
In da studio DnD
Vând cont de Steam, pentru prețul de 500€, negociabil. Contul valorează ~1000€. Este un cont bazat mai mult pe sim games, și RPG. Cu jocuri precum, Euro Truck Simulator, The Crew 2, House Flipper, etc.. Dar este de asemenea, un cont și cu titluri mai comune, precum CS:GO, FIFA 22, GTA V, etc.

Take a look: Steam

Daca ești interesat, sau ai mai multe întrebări, te aștept cu un mesaje in privat.


FAQ:
Q: De ce costă atât de mult?
A: Nu este un cont bazat pe vechime. Contul este din 2016. De asemenea nu este un cont bazat pe nivel mare. Cu câteva bunuri în inventarul Steam, este in mare parte, un cont cu multe titluri scumpe. Precum FIFA22 [Estimativ 120€ (80€ FIFA 22 Ultimate Edition + 40€ pentru 4.600 FIFA Points for FIFA Ultimate Team + Echipa mai mult decât decentă in gamemode-ul FIFA Ultimate Team)], F1 2021 Deluxe Edition [Estimativ 75€], It Takes Two [Estimativ 40€], Euro Truck Simulator 2 + Majoritatea DLC-urilor necesare, cu excepția DLC-ului Iberia [Estimativ 20€ + ~120€ DLC-uri], The Crew 2 [Estimativ 50€], precum și alte titluri.

Q: Ai menționat jocuri care necesita acces la Origin, Uplay, etc. Primesc și conturile respectivelor platforme?
A: Da. O sa primești și conturile care sunt necesare pentru anumite jocuri specifice, cum ar fi The Crew 2 (Uplay), FIFA22 (Origin), etc.

Q: De ce vinzi contul?
A: Pur și simplu, viața personală nu îmi mai oferă timpul necesar, gaming-ului. Și decât să stea contul tras pe dreptatea cu câteva titluri mari, mai bine îl dau cuiva, care sa se bucure de ele.

Q: Metode de plată?
A: Accept PayPal, transfer bancar, sau dacă ești din București, sau din apropiere (maxim 200km față de București), ne putem întâlni fizic. Dacă ești înafara Bucureștiul, vin eu personal, până la tine in localitate.
 
Joined
Sep 8, 2020
Messages
1,851
Reaction score
1,022
Dacă stam sa o luam logic pe abonamentele platformelor ubisoft+ea (35 e) îți oferă toate dlc-urile utile, și ultimate edition la unele jocuri .
500 de euro pararea mea este un preț foarte exagerat.
 
Joined
May 30, 2020
Messages
117
Reaction score
46
Age
23
Location
In da studio DnD
Dacă stam sa o luam logic pe abonamentele platformelor ubisoft+ea (35 e) îți oferă toate dlc-urile utile, și ultimate edition la unele jocuri .
500 de euro pararea mea este un preț foarte exagerat.
Eu nu te contrazic. Dar acei 35€ menționați, pentru abonament Uplay + EA play, într-un an ajungi la 420€ (420 nice). Și bănuiesc că nu îți ți abonamentul doar un an. Poate vrei o perioada mai lunga, mai scurtă... Depinde. Plus in unele cazuri, nu beneficiezi chiar de tot... Mai ales la EA *cough*... Cu EA play spre exemplu, poți sa joci doar FIFA 22 trial version, și ulterior sa cumperi jocul la preț redus. Și abonament, și preț redus... Tot cam pe acolo ajungi... Oricum. Prețul nu cred că e chiar așa exagerat. E mult, nu e cel mai ieftin cont, i'm aware. Dar nu am doar Zuma, și 30 de zile vechime la cont :))) Prețul e și negociabil afterall...
 
Joined
May 30, 2020
Messages
117
Reaction score
46
Age
23
Location
In da studio DnD
Curând se va închide topicul, pentru inactivitate, dar anunțul va fi încă valabil. Mă puteți contacta in continuare pe forum, pe Discord (Charge_BPM#5399), sau pe orice social media existent, Twitter, Facebook, Instagram... Ce vreți voi. Găsiți link-uri la mine pe YouTube, că sunt un leneș sa pun pe toate link-urile pe forum in descriere. :) Cheers!
 
Joined
May 30, 2020
Messages
117
Reaction score
46
Age
23
Location
In da studio DnD
eu te cred dar - atat ati pot ofer eu
Apreciez oferta, dar o sa dau pass la ofertă, pentru moment. Aștept și ofertele altor persoane. 200€ este extrem de puțin. Văzusem aici, daca nu mă înșel, un cont de vânzare cu 100€, doar pentru simplu fapt că avea nivel 100, și câteva titluri comune. Am spus că, contul meu nu este bazat pe nivel, sau vechime. Are multe titluri, relativ cunoscute, și scumpe.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top