O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

cerere unban

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

munty69

leganar
Joined
Sep 21, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
Romania

zenoxMagie

leganar
Joined
Aug 26, 2020
Messages
16
Reaction score
3
Stateai pe lama si cand erai in fata coechipierului tau + ca nu ai un sters pe harta, tu stii mereu unde sunt inamicii, de-asta nici nu verifici colturi etc, iar in primul demo singura chestie iesita din comun e ca tu mereu stai afk 10 secunde cand ma pun spec pe tine. Mie imi miroase a speclist.
 

munty69

leganar
Joined
Sep 21, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
Romania
Stateai pe lama si cand erai in fata coechipierului tau + ca nu ai un sters pe harta, tu stii mereu unde sunt inamicii, de-asta nici nu verifici colturi etc, iar in primul demo singura chestie iesita din comun e ca tu mereu stai afk 10 secunde cand ma pun spec pe tine. Mie imi miroase a speclist.
Eram alt tab :)))) din cate vezi sunt mereu afk cand sunt safe, gen baza etc, si nu stiam niciodata unde e inamicul :)))) am verificat șobanul de pe mid, n am iesit prefire sa zici ca am ceva, intra pe faceitfinder si baga mi link de la steam, am 400 meciuri pe faceit, crezi ca stau sa joc pe publice cu cod šŸ¤£šŸ¤£
 

zenoxMagie

leganar
Joined
Aug 26, 2020
Messages
16
Reaction score
3
Ok, sa spunem ca ai verificat pe mid. Atunci de ce doar pe mid in sobolan ai verificat ? Si toata filmarea nu ai verificat nici un alt colt ? :))
Profilul tau spune altceva, din cate se poate deduce ai ban pe mai multe comunitati pentru coduri . Cum explici asta ?
 

munty69

leganar
Joined
Sep 21, 2021
Messages
5
Reaction score
0
Location
Romania
Ok, sa spunem ca ai verificat pe mid. Atunci de ce doar pe mid in sobolan ai verificat ? Si toata filmarea nu ai verificat nici un alt colt ? :))
Profilul tau spune altceva, din cate se poate deduce ai ban pe mai multe comunitati pentru coduri . Cum explici asta
Pai ce zice profilul meu ? Ca am 400 meciuri pe faceit level 4 ? Bro vino cu dovezi, astea s presupuneri, vino cu dovezi concrete.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top