O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

cerere unban

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

rapperr

leganar
Reaction score
0
Nick : rapper
IP : e dinamic
SteamID : whatever, nu conteaza.
Data : de fiecare data
Adminul care te-a banat : majoritatea
Motiv : vermilion
Dovadă : whatever

Bun. Azi m-am intalnit pe un sv oarecare cu Alx si mi-a zis ca a luat si el ban pe sv vostru ca i-ati gasit voi nush ce la el in pc, asa cum am patit si eu de altfel. Mi-a zis ca si alti baieti au patit ca mine, printre care press, bombo si altii.

Ceea ce vreau eu sa spun e ca, "verificarea" asta in pc in RAW DISK (zic iar, IN RAW DISK), nu este relevanta deloc, pentru ca RAW DISK, este total altceva fata de stocarea in sine a pcului.

Mi-as dori, ca macar de data asta, a 3-a oara cand fac cerere de unban, sa intervina si mdk, vladimir sau veke si sa isi spuna si ei punctul de vedere.
Alx chiar era un jucator care se juca numai la voi, era majoritatea timpului la voi pe server si nu era nimic suspect la el. La fel si la bombo, cat si la press.
Ma mir ca nu i-ati gasit ceva in pc si lui ngimaitydasjdasdas ala, ca si ala joaca bine, sau ala cotizeaza si mna, nu puteti sa ii dati ban.
Ma rog, chiar mi-as dori sa avem o discutie si o dezbatere asupra problemei.

Inca o chestie. De ce stil si Diana imi spun ca pot sa joc pe server si ca am luat unban, iar cand intru, primul admin imi da ban...?

ALx fnaticmsi

leganar
Reaction score
0
Salut!
Rapper are dreptate ,nu mi se pare ok ceea ce se intampla cu verificarile astea...bun..iese la unu nush ce,dar nu la mai multi acelasi lucru...asta ar trebui sa va puna niste semne de intrebare ....
Eu unu am ajuns la concluzia ca vreti sa scapati de anumiti playeri care chiar nu sunt "roboti"
Mai mult de atat nu am ce sa zic!

mDk -

star.laleagane.ro
Reaction score
121
verificari in pc oprite alx , press , rapper a-ti primit unban !

N-Dubz

leganar
Reaction score
158
Intrii diseara pe ts3 sa discuti problema

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6