O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

CERERE UNBAN!

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 16, 2012
Messages
188
Reaction score
7
Age
50
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii):COBRAPSP
Ip-ul:82.78.35.190
Steam ID:STEAM_0:0:14478228
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul):22:30
Harta (pe care s-a produs incidentul):NU MAI STIU
Admini online (care erau pe server in acel moment):VISINEL ,TeG-Kiddow
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie):TeG-Kiddow
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban):NU am dat pozele facute care nu sunt in steam !Plughin ss care nu merge pe win 10 cred ori ceva problema !
Dovada (in cazul unui abuz):NICI o dovada nici un abuz baietii si-au facut treaba!

Am solicitat adminilor sa intre in pc sa ia ce vor din el cu team viever sau prin orice alta metoda dar domnii nu au rabdare sa verifice 10 min !
 
Last edited:

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
Ti-am scris destul de clar unde gasesti pozele , acum cateva zile ti-a facut si VISINEL , la fel ai zis ca nu stii unde se salveaza , ti-a explicat , ti-a dat link sa te uiti pas cu pas unde sa gasesti pozele si te-ai facut ca ploua , degeaba imi dai tu team viewer pentru ca pozele le poti sterge , deci este egal cu 0
 
Joined
Dec 16, 2012
Messages
188
Reaction score
7
Age
50


4 poze sper ca sunt astea in format tga cum zice in tutorial . PE VREMEA CAND ERAU POZELE IN ALT FORMAT LE GASEAI MAI USOR !Nu contest ca nu ai facut dar daca eram codat ma mai deranjam sa fac cerere ?
 

Teg Kiddow

leganar
Joined
Feb 18, 2018
Messages
483
Reaction score
11
Age
37
Location
Bucuresti
Se vor face verificari , pana atunci banul ramane si pentru modul cum ai vorbit . Seara buna
 
Joined
Dec 16, 2012
Messages
188
Reaction score
7
Age
50
Cum am vorbit? Te rog sa postezi conversatia ca deja exagerezi! Daca voi nu stiti sa explicati unora care nu stiu ca formatul e altfel fata de cum era inainte .bmp .jpg etc .De unde sa stiu ca e format tga sau ca e plughin care face ss-uri in alt format .Explicati celor care le faceti poze sa nu va treziti cu reclamatii de genu ! Tu de ce nu verifici pozele daca le-ai facut ?Daca ziceai de la inceput ca le gasesc in format TGA nu mai avea rost cererea de unban le dadeam lui visinel . O seara faina ca a mea nu mai e !
 
Last edited:

Cifre

Sinners.LaLeagane.Ro
OWNER SERVER CS
Joined
Nov 11, 2019
Messages
447
Reaction score
196
In urma verificarilor :
20:17:40: "COBRAPSP<339><STEAM_0:0:14478228><SPECTATOR>" say "sa moara familia mea daca nu sunteti extraterestri cum joaca unu bine hop pe el . acum le dau"
Si cam atat iesit din comun .

In schimb ,Teg intr-o discutie cu jucatorii nu cred ca e norma sa dam ordine si sa luam atitudine de zei .
Daca e nevoie iti dau in privat discutia dintre voi doi .
Data viitoare cand faci poze , asigura-te ca sti sa indrumi jucatorul unde sa caute pozele.
Daca te simti depasit , exista topic cu informatii utile pe forum.
Nu mi se pare normal sa pierd timp sa deschid topicuri , si doar eu sa le citesc.

Ban scos .
TC.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top