O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere unban

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Nick-ul tau : dead ni**a in lego city ( eram pe acest cont cand am luat ban) si roxana giurgiu fizica

Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/profiles/76561198987394911/

Adminul care te-a banat : Ionut

Ai Prime : Nu :(

Motivul pentru care ai primit BAN : Wall

Data si Ora banului(le gasestu pe panel) : ora 4:45 25 decembrie 2020

Snapshot : https://prnt.sc/w9sl6i stiu ca povestea asta o spun toti dar nu sunt nou pe cs motivul pt care ma joc pe no prime uri este deoarece acum 2 ani imi vandusem contu de steam sa bag bani in fortnite aveam 2000 ore si cel mai mare rank a fost dmg acm vreo 1-2 luni am inceput sa ma joc iar cs si sunt copil distrus care joaca la sunet si isi da viata pe server vreau sa vedem demo ul pt care mi am luat ban si sper eu unban <3 Craciun Fericit!
edit: cred ca in total daca adunam orele de pe ambele conturi am minim 50-60 pe server daca aveam coduri imi luam ban mult mai devreme
 
Last edited:
Joined
Sep 21, 2020
Messages
32
Reaction score
5
Age
20
Location
Valcea
Contra, dupa parerea mea daca ai cont mare te joci pe el nu pe cont nou, e cont secundar sau nu (nu se stie, asa ca ai toate sansele sa fii folosit cheat.) Daca vrei sa te joci pe sv si zici ca ai cont mai "mare" iti recomand sa joci pe el ca sa nu mai existe discutii. Nu esti primu' de acest tip si, mai mult ca sigur, nici ultimu'.
 
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Contra, dupa parerea mea daca ai cont mare te joci pe el nu pe cont nou, e cont secundar sau nu (nu se stie, asa ca ai toate sansele sa fii folosit cheat.) Daca vrei sa te joci pe sv si zici ca ai cont mai "mare" iti recomand sa joci pe el ca sa nu mai existe discutii. Nu esti primu' de acest tip si, mai mult ca sigur, nici ultimu'.
Hey macar ai citit ce am scris? nu am zis ca am cont mare am zis ca am Avut in trecut si il vandusem ambele conturi din post sunt lvl sub 10 no prime
 

Ionut VLP

leganar
Joined
Oct 6, 2020
Messages
15
Reaction score
1
Age
20
Location
Valcea
Nu ai nici macar PRIME
Demo 1: => nush cum il poti vedea pe jucator acolo......
Demo 2: => tu prezici viitorul de iesi asa pe ei?
Demo 3: => minutul 2:16 vezi ca ala se ducea kitchen nu in window ;)
 
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Nu ai nici macar PRIME
Demo 1: => nush cum il poti vedea pe jucator acolo......
Demo 2: => tu prezici viitorul de iesi asa pe ei?
Demo 3: => minutul 2:16 vezi ca ala se ducea kitchen nu in window ;)

1.am o setare pe care multi pro playeri o au si anume am saturatia la maxim cand deschid csgo ul i se vedea acolo clar mana pe setari normale cu saturatia 200 se vede mult mai usor nush cum sa explic e o setare care face culorile mai intense si deci toate culorile se difera ff usor una de alta
2. ala din jungla daduse moly underground unde putea sa fie?? logic ca tineam acolo in caz ca mi face peack cat despre ala din short se plimba pe scara fara shift sus jos de asta il auzisem si de asta tineam acolo ala din jungla il omorase coechipieru n uavea sens sa ma itin acolo de asta ma uitam short si ladder ca il auzisem pe scara si acolo cand cu full flash aproape il nimerisem nush de voi dar mereu tragi dupa aproape 1 secunda dupa flash ca sa aiba timp inamicu sa faca peak doar nu dau imediat ce iau flash a fost un timing lucky daca aveam wall il omoram acolo direct nu mai ratam
3. Am o idee despre unde s ar afla cel din jugnal deoarece trage in continuu si se misca fara shift daca dai pe 0.5 video ul vezi clar cum inainte sa se puna crouch i se vede capu putin si poti vedea cum se pune crouch de asta am tras acolo. La cel de la car serveru are un plugin care iti zice cat damage dai aruncasem intentionat grenada acolo sa vad daca e cineva in stanga sau in dreapta folosesc asta pe toate serverele cu acest plugin de mult timp pe ecran imi aparuse -41 deci stiam ca e in dreapta am vazut cum a cazut car deci stiam unde sa tin tinta in caz ca nu fuge pe site. Ala de pe short und eiesisem cu zeusu daduse flash facuse pasi fara shift sarise stiam unde e si am mers cu zeusu ca era unu din echipa mea pe short intra ladder am zis sa trollez putin. daca va uitati complet la evidenta 3 se vede clar ca n am niciun hack si asa joc eu.
Banu pare mai mult dat din cauza celor cu care erai pe discord si erau cam frustrati zic sa faci singur alegerile fara sa fii influentat fara motiv de cnv care nu e in staff
 
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Contra, ai mai avut si alte faze dubioase pe server.
trist e ca daca aveam prime toate fazele alea nu erau deloc dubioase unii si au creat un standard ca orice player fara prime joaca cs pt prima oara deci trebuie sa fie paleta sau are hack. de acord numai no primerii au hack dar judecati play ul dupa play nu dupa prime/ no prime
 
Last edited:

Ionut VLP

leganar
Joined
Oct 6, 2020
Messages
15
Reaction score
1
Age
20
Location
Valcea
1.am o setare pe care multi pro playeri o au si anume am saturatia la maxim cand deschid csgo ul i se vedea acolo clar mana pe setari normale cu saturatia 200 se vede mult mai usor nush cum sa explic e o setare care face culorile mai intense si deci toate culorile se difera ff usor una de alta
2. ala din jungla daduse moly underground unde putea sa fie?? logic ca tineam acolo in caz ca mi face peack cat despre ala din short se plimba pe scara fara shift sus jos de asta il auzisem si de asta tineam acolo ala din jungla il omorase coechipieru n uavea sens sa ma itin acolo de asta ma uitam short si ladder ca il auzisem pe scara si acolo cand cu full flash aproape il nimerisem nush de voi dar mereu tragi dupa aproape 1 secunda dupa flash ca sa aiba timp inamicu sa faca peak doar nu dau imediat ce iau flash a fost un timing lucky daca aveam wall il omoram acolo direct nu mai ratam
3. Am o idee despre unde s ar afla cel din jugnal deoarece trage in continuu si se misca fara shift daca dai pe 0.5 video ul vezi clar cum inainte sa se puna crouch i se vede capu putin si poti vedea cum se pune crouch de asta am tras acolo. La cel de la car serveru are un plugin care iti zice cat damage dai aruncasem intentionat grenada acolo sa vad daca e cineva in stanga sau in dreapta folosesc asta pe toate serverele cu acest plugin de mult timp pe ecran imi aparuse -41 deci stiam ca e in dreapta am vazut cum a cazut car deci stiam unde sa tin tinta in caz ca nu fuge pe site. Ala de pe short und eiesisem cu zeusu daduse flash facuse pasi fara shift sarise stiam unde e si am mers cu zeusu ca era unu din echipa mea pe short intra ladder am zis sa trollez putin. daca va uitati complet la evidenta 3 se vede clar ca n am niciun hack si asa joc eu.
Banu pare mai mult dat din cauza celor cu care erai pe discord si erau cam frustrati zic sa faci singur alegerile fara sa fii influentat fara motiv de cnv care nu e in staff
Nu mai am nimic de adaugat wall-ul se vedde clar!
Nu ai nici PRIME
Ai si cont nou!
Daca ai cont main joaca pe el!
Esti jucator PRO si nu ai nici macar prime .........
Acolo nu se vedea jucatorul nici cu awp-ul pe rezolutia 4:3 nici macar nu erai in drepul crapaturii!
 
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Nu am spus niciodata ca sunt Pro am spus de setarea aia sa nu crezi ca aberez eu de capu meu prostii. Si cand am spus eu ca am main? NU AM niciun main doar am specificat ca am jucat csgo inainte dar imi vadusem contu
Nu vad problema ca nu am prime jocu e free si il primesti gratis la lvl 21.
si daca te yiti mai atent ba se vede stai linistit ca daca aveam cod nu i dadeam in mana 2 hit uri boss ii dadeam in cap :)
 
Joined
Dec 25, 2020
Messages
8
Reaction score
1
Location
Bcuresti
Doar ca sa clarific lucrurile pentru ca multi admini au inteles gresit ce spun. Acel cont cu 2000 ore il VANDUSEM acm 2 ani v am spus de acel cont ca sa nu credeti ca asta e prima data cand joc csgo si ca la 60 ore stiu sa joc. NU il mai am si nu am spus vreodata ca inca il am cititi mai cu atentie.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top