O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA cerere unban

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Safras

leganar
Joined
Nov 6, 2020
Messages
5
Reaction score
1
Numele tau:Safras
Steam ID(afla aici):STEAM_1:1:571293175
Adminul care te-a banat(afla aici):Andrei
Motiv:'' Pa "
Data BAN-ului: 2020-11-20 01:14:04

E a 3 a sau a 4 a oara cand imi da ban Andrei .Vreau demo la ce am facut .Eu stiu ca are ciuda pe mine da nu ma prea intereseaza
 

Attachments

  • 0752e590ced60a18d5b9c759bfe45713.png
    0752e590ced60a18d5b9c759bfe45713.png
    7.2 KB · Views: 34

AndreiONE

one.laleagane.ro
Joined
Jul 10, 2020
Messages
20
Reaction score
0
Location
United Kingdom
Bun , deci sa incep cu inceputul sa nu mai avem probleme de genul .

1 . Daca tu crezi ca cererea asta iti va fi luata in considerare te inseli amarnic prietenul meu drag .

2 . Nu suport oameni care nu sunt in stare sa imi spuna ceva in fata , si merg ca si cainii pe discord sa planga la alti ca " Andrei mi-a dat ban " motiv " stiu ca nu ma suporta "

3 . Aici o sa iti dau argumentul de ce ai luat ban , eu am fost inactiv un timp o saptamana mai exact , am primit un mesaj de la Administator Sebi , sau Helper Sebi nu mai retin exact care dintre ei doi mi-au scris si mi-au precizat si spus ca tu ma injuri , ma faci in toate feluriile , ca ce aia mea ascult eu ce se zice la TERO si invers . Asta a fost a doua faza , prima data ai inceput sa te bagi in seama cu mine ca un lingusitor nu suport pupincuristii tin sa precizez asta , ai inceput sa ma intrebi daca donezi de ce poti beneficia ti-am raspuns foarte frumos apoi dupa vreo ora , ai inceput sa ma jignesti indirect si sa comentezi la orice faceam , ti-am dat gag ti-am dat mute frumos nu ai incetat ti-am dat ban 60 de minute la fel , ai intrat a doua a treia zi la fel jigniri indirecte cu alti playeri la adresa mea . Iti spun in cel mai frumos mod posibil ca esti un copil frustrat asta e parerea mea si mi-o sustin .

4 . Vei ramane banat !

Las cererea sa isi de-a si colegii mei cu parerea , dar oricum decizia e luata deja .
 
Last edited:
Joined
Jun 6, 2020
Messages
531
Reaction score
153
Location
inima ta
CONTRA La comportament nu este vorba doar de Andrei, din pacate te comporti asa cu toti playerii, tin sa mentionez ca mi-ai dat mesaj sa-ti dau explicatii de ce ti-am dat ban, ti-am explicat, ai inceput sa ma faci frustrat ca-ti dau ban cu motiv p@ ca m-ai batut si m-am 'enervat', cand de fapt Andrei mi-a dat mesaj.
Multa bafta!
 

Safras

leganar
Joined
Nov 6, 2020
Messages
5
Reaction score
1
Serban tu mi-ai dat block sa nu mai am conversatia care nu o mers asa :))) , andrei niciodata nu m-am dat pe langa tine ca esti un om de joasa speta care si-o luat in cap ca are owner , da in viata reala nu ai nicio autoritate .Cand ti-am zis asta te-ai ofticat si mi-ai dat ban :)).Inafara ca tu esti bulangiu ca ai ceva cu mine nu am zis altceva credema ca nu stau sa imi stric eu jocu sa vorbesc despre tine :)) .Nu is pe sv de discord :)) , Vreau video la cum te-am injurat ca e foarte deplasata ideea ca nu ma intereseaza de ce faci tu sau cine esti :)) , daca crezi ca esti atat de important andrei incat sa te injur de o saptamana in coace te inseli . Daca te uiti in baza de date sau ce aveti voi acolo poti vedea ca acuma 5 zile am primit ban pana atunci am fost inactiv si ieri am intrat iar pe sv :)).Cat despre jignit repet .Ai inceput sa tipi la mine ca nu mai suporti sa auzi cum vorbesc eu cu aia de la tero si mi-ai dat mute de mai multe ori sa nu vorbesc despre alte subiecte cu coechipierii .Cand ti-am zis ca poti face asta pe sv doar ca in viata reala nu ai autoritate mi-ai dat ban :)) .Is curios ce ajungi in viata cu mentalitatea asta a ta de roman stricat . Cat despre adevaratu pupincurist ala e serban pe care il controlezi 24/7 .Uite si dovada ca ti-ai luat in cap owneru, citez 'ba da-i tu ban la safras ala ca imi scrie ceva player si n-am chef sa intru acum '' asta e motivu la banu de acum 5 zile :)) .Dovada nu ai nevoie , e destul ca nu ma suporti .Dar voi vreti sa cresteti comunitatea :))


Edit:atasez si conversatia cu serban acuma si ss de la el cu andrei
 

Attachments

  • download (2).png
    download (2).png
    2.6 KB · Views: 36
  • 41994d8af585da2428bf90e18a05f5bd.png
    41994d8af585da2428bf90e18a05f5bd.png
    34.5 KB · Views: 36
Last edited:
Joined
Jun 6, 2020
Messages
531
Reaction score
153
Location
inima ta
Nu stiu cum sa-ti spun dar n-ai demonstrat nimic prin asta, daca ai pus 2 poze in care apare conversatia mea cu tine, sau cand Andrei mi-a spus sa-ti dau ban, nu demonstrezi nimic, aici este vorba despre conportament-ul tau, pentru ca de asta ai primit ban.

"Vreau video la cum te-am injurat" inca n-am ajuns in stadiul de a filma 24/7 tot ce se intampla pe server, dar pentru tine promit ca voi face asta.
"Cat despre adevaratu pupincurist ala e serban pe care il controlezi 24/7" asa este, m-a rugat sa intru sa-ti dau ban ca el nu-i acasa, asta la tine inseamna 'pupincurist'.
"ba da-i tu ban la safras ala ca imi scrie ceva player si n-am chef sa intru acum" ai inteles gresit, din moment ce un membru staff spune asta, isi asuma responsabilitatea, in caz contrat acesta va fi sanctionat.

1. Nu ti-am dat block, ti-am dat unfriend ptc nu tin pe oricine la friends.
2. Nu cred ca-i cazu sa-ti dai cu parerea sau sa critici o persoana pe care nu o cunosti, "Is curios ce ajungi in viata cu mentalitatea asta a ta de roman stricat" in orice caz, e mult mai realizat decat tine.


"E a 3 a sau a 4 a oara cand imi da ban Andrei .Vreau demo la ce am facut .Eu stiu ca are ciuda pe mine da nu ma prea intereseaza" Si inca n-ai invatat nimic, ti-ai luat de 4 ori ban si inca nu ti-ai schimbat comportament-ul, asta este decizia ta, il faci pe Andrei roman stricat, inainte de a comenta sa te uiti si la tine.
 

Ghidon

leganar
Joined
Jun 16, 2018
Messages
208
Reaction score
24
Age
33
Location
Craiova
CONTRA, ai un comportament foarte nasol, injuri lumea aiurea si esti toxic, meriti tot ban-ul. Succes!
 
Joined
Nov 1, 2020
Messages
127
Reaction score
35
Age
18
CONTRA , foarte toxic, înjuri pe toata lumea fără motiv, te iei de toți fără motiv. Meriți ban-ul
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top