O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

ARHIVA CERERE UNBAN - Zuhn xD

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

Skooby Doo01

leganar
Joined
Mar 5, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Romania
Nick : Zuhn xD
Steam ID : STEAM_1:0:593681324
Data si Ora : 03-05-2021 12:48
Adminul care v-a banat : Scrie consola, dar era unu Fabio, Exony si Alexul‎ care m-au luat la interogatoriu si cu cateva harti inainte m-a luat Primarul Vasile la interogatoriu si el mi-a dat voi sa joc. Am prezentat main-ul de fiecare data cand mi l-au cerut.

Dovada : https://steamcommunity.com/profiles/76561199022938270
Dovada cand am intrat din nou tot Exony a spus:
*dead* ✪ Alexul‎ : Da-ne si noua mainul
*dead* Exony‎ : l a dat deja
*dead* ✪ Alexul‎ : Sa il vedem
*dead* ✪ Alexul‎ : Da
*dead* Exony‎ : lu vasile
 

qAlexul

leganar
Joined
Dec 4, 2018
Messages
9
Reaction score
0
Age
22
1. Ne-ai dat un main care nu e al tau.
2. Ai zis pe chat lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies, putin cam obvious.


Nu pare a fi contul tau,
 

Skooby Doo01

leganar
Joined
Mar 5, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Romania
1. Ne-ai dat un main care nu e al tau.
2. Ai zis pe chat lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies, putin cam obvious.


Nu pare a fi contul tau,
De ce zici ca nu e al meu?
Mai stateam si eu 10 min pe calculator ca trebuia sa plec si deaia am zis sa ma lasati sa ma joc si eu meciu asta ca nu aveam chef sa stau schimb contu pentru 10 min cat mai dura meciul
 

Pika Pika

leganar
Joined
Feb 10, 2021
Messages
25
Reaction score
2
Location
zalau
Eu am fost cel care ti-a dat ban.
Nu stiu ce ai vorbit cu Primarul, dar nu era pe joc ca sa pot vorbi cu el.
Colegii ti-au cerut un main, tu le-ai dat un main care nu era al tau.
Fraza ta "lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies" m-a pus pe ganduri + vrajeala, ca ti lene acum sa intri de pe main.
Eu am dat ban 1 week cu motiv main, asa ca tu, ca sa imi dovedesti ca eu gresesc, ai fi putut sa intri dupa cu contul principal.
 

Pika Pika

leganar
Joined
Feb 10, 2021
Messages
25
Reaction score
2
Location
zalau
De ce zici ca nu e al meu?
Mai stateam si eu 10 min pe calculator ca trebuia sa plec si deaia am zis sa ma lasati sa ma joc si eu meciu asta ca nu aveam chef sa stau schimb contu pentru 10 min cat mai dura meciul
Pentru un tip care nu a avut timp sa isi schimbe contul,ai avut mai mult timp sa iti faci cont pe forum.
 

Skooby Doo01

leganar
Joined
Mar 5, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Romania
Eu am fost cel care ti-a dat ban.
Nu stiu ce ai vorbit cu Primarul, dar nu era pe joc ca sa pot vorbi cu el.
Colegii ti-au cerut un main, tu le-ai dat un main care nu era al tau.
Fraza ta "lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies" m-a pus pe ganduri + vrajeala, ca ti lene acum sa intri de pe main.
Eu am dat ban 1 week cu motiv main, asa ca tu, ca sa imi dovedesti ca eu gresesc, ai fi putut sa intri dupa cu contul principal.
Ras
Pentru un tip care nu a avut timp sa isi schimbe contul,ai avut mai mult timp sa iti faci cont pe forum.
Cont pe forum nu se poate face si de pe telefon sau care e faza?
 

Skooby Doo01

leganar
Joined
Mar 5, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Romania
Oricum nu puteti sa imi scoateti banu, pentru ca in model zice ca nu se scot banurile care nu sunt permanente
 

Low324

leganar
Joined
Feb 25, 2021
Messages
15
Reaction score
2
Location
Germany
In primul rand, nu ne-ai dat nici un main , chit ca te-a lasat Primarul Vasile sa joci de pe sec, asta nu inseamna ca , cand iti cere un admin main ul tu nu trebuie sa-l dai.
A doua chestie, nu ai avut nici un motiv plauzibil.Ne-ai spus `` Dati-mi kick daca vreti sau , lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies``.
Argumentul cu care ai venit aici, pe forum , de ce nu l-ai putut spune si pe joc?
 

Skooby Doo01

leganar
Joined
Mar 5, 2021
Messages
11
Reaction score
0
Location
Romania
In primul rand, nu ne-ai dat nici un main , chit ca te-a lasat Primarul Vasile sa joci de pe sec, asta nu inseamna ca , cand iti cere un admin main ul tu nu trebuie sa-l dai.
A doua chestie, nu ai avut nici un motiv plauzibil.Ne-ai spus `` Dati-mi kick daca vreti sau , lasati-ma sa joc meciul asta si dupa ies``.
Argumentul cu care ai venit aici, pe forum , de ce nu l-ai putut spune si pe joc?
1. Am dat main-ul, daca ai fi citit cererea am spus ca l-am dat asa ca primul tau argument cade
2. Am facut ss la consola daca vreti sa vo dau, doar ca nu stiu cum sa o pun pe forum(deasta nu am pus si chestia aia ca nu am vrut sa dau control v la toata consola)
 
Joined
Jun 23, 2019
Messages
406
Reaction score
22
Age
23
Din cate stiu, nu se mai da ban pt. neprezentare main....
Se da ban daca ai cont main si NU vrei sa intri de pe el:
29. Playerii care joaca de pe un cont smurf au obligatia de a intra de pe main-ul prezentat in decurs a 10 minute. In caz contrar, vor primi kick, urmat de ban 30 - 120 minute.

Intr-adevar, 1 sapt e cam mult si din cate stiu, ai primit unban aseara. Te rog totusi sa intri de pe main de acum incolo.

T.C.

Edit: Daca inca iti spune ca ai ban, un mesaj aici in privat pe forum si se rezolva.
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top