O noua aventura incepe. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere Unban ZbuFF

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

ZbuFF

leganar
Reaction score
0
Nick-ul (cu care erai in momentul banarii): ZbuFF
Ip-ul: 5.12.178.112
Steam ID: STEAM_0:1:481931921
Data + ora (cand s-a pentrecut incidentul):21:30 / 22:00, 30.10.2020
Harta (pe care s-a produs incidentul): nu mai stiu
Admini online (care erau pe server in acel moment): freestyle, R1SK, visinel, ALEX
Adminul (care a dat ban. in cazul in care se stie): Nu stiu care dintre ei
Motivul (pentru care crezi ca ai luat ban): Habar nu am, am dat poze, wg, toate curate, de fiecare data, chiar as vrea sa aflu si eu motivul pentru ban si cine mi-a dat ban-ul
Dovada (in cazul unui abuz): Momentan nu sunt la PC, fac cererea dupa telefon. Sunt jucator vechi cu o pauza de 1 an jumate 2.. Am avut si grad in trecut si nu am avut niciodata ban pe server. As vrea sa stiu cine este cel care mi-a dat ban, motivul si sa pot sa ma joc linistit..

R1Sk

leganar
Reaction score
9
Linistit nu mai joci prietene sa decis ca tu sa nu mai joci pe server cei care vor sa iti da pro nu au decat numarul votului 8 ...plus alti jucatori planganduse de tine ca nu esti curat , si sunteti multi te vor urma crede-ma mai sunt sv, ne lipsim de infectati si bagam un boot mai putin de plata .
app > Decizia nu se va schimba nu mai poti convinge pe nimeni indiferent ca stergi tot si areti pe moment ca esti curat dupa 1 zi 2 te activezi dinou <

ZbuFF

leganar
Reaction score
0
Fac orice fel de verificare sa se vada ca sunt curat, am 12 ani de cs in spate R1Sk, nu 5. Cifre ma stie de mult timp, a v am dat si ss, si wg cum au fost cerute n am intarziat cu nimic. Cred ca singurul lucru care va deranjaza e la fel ca la peste, cand suntem noi pe server nu mai castigati mape si va irita topul ca nu este un admin pe locul 1 si este un simplu player. DECI MENTIONEZ INCA O DATA, FAC ORICE FEL DE VERIFICARE POSIBILA SI DOVEDESC PRIN TOATE CA NU AM NICI UN FEL DE CFG, COD SAU ALTE CATERINCI DE COPII. SI CER VERIFICARI DE LA UN JUCATOR LA FEL DE EXPERIMENTAT!

Cifre

sinners.laleagane.ro
Reaction score
30
In urma unei discutii pe skype ,banul a fost inlaturat .
T.C.

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6