O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

Cerere Unban Who?

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

MaryanxD

leganar
Joined
Jul 27, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
18
nick-ul tau:Who?
Adminul care te-a banat: (informații găsești aici) Sofronel Europa
Steam id-ul tau:STEAM_0:1:555399226
Motivul pentru care ai luat ban:A zis ca vrea main-ul i-am zis sa cauta asa pe steam si mi-a dat ban avand in vedere ca ii scriam main-ul
Data si ora banului: (informații găsești aici)05-05-21 13:27
Snapshot:

+daca este ban pentru "general hacking" astept video sau alt ceva unde am avut spin/aim/wall/silent aim sau alt ceva.
 
Last edited:

Sofronel

leganar
Joined
Jan 3, 2020
Messages
55
Reaction score
5
Age
20
Location
Iasi
Salut, te-am intrebat daca ai main si tu m-ai luat peste picior si m-ai intrebat daca sunt admin...Eu ti-am spus ca nu sunt, doar ca sa vad ce o sa spui si dupa tu ai spus sa chem un admin ca sa vorbesti cu el. Ti-am spus dupa sa scrii admins in chat si te-am intrebat iar daca ai main si ai spus sa-l caut eu. Avea 10-0, rank 2 si cont de steam deabia facut si cel mai probabil a mai primit ban pe server, ca mi se parea cunoscut.
 

MaryanxD

leganar
Joined
Jul 27, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
18
Din contra pe comunitatea laleagane am avut helper, ban recent am primit ban permanent din cauza ca nu am fost acasa pentru verificarea de 7 zile. + e a 2 a oara cand intru pe serveru europa
 

Sofronel

leganar
Joined
Jan 3, 2020
Messages
55
Reaction score
5
Age
20
Location
Iasi
Nu ma intereseaza daca ai avut tu helper pe comunitate sau ca ai mai intrat pe server (poate nu era vreun admin sa te observe atunci), dar atat timp cat ma iei peste picior si nu vrei sa cooperezi avand in vedere ca tu erai mare jucator pe server cu rank 2 si 50 de ore in csgo facute afk probabil, asta imi arata ca cel mai probabil foloseai hack. Daca tu crezi ca nu am dreptate, putem face o verificare la tine in pc si imi asum vina daca esti curat.
 

koRnuleZt

leganar
Joined
Jan 13, 2017
Messages
80
Reaction score
7
Location
Cluj Napoca
Am sa te rog sa pui linkul de la contul main, si daca mai ai alte conturi, si de la acelea, aici, sa le vedem si noi.


Edit: Apropo, daca ti se cere contul main, dai direct linkul, nu numele sa se apuce admini de cautat ;)
 

MaryanxD

leganar
Joined
Jul 27, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
18
Am sa te rog sa pui linkul de la contul main, si daca mai ai alte conturi, si de la acelea, aici, sa le vedem si noi.


Edit: Apropo, daca ti se cere contul main, dai direct linkul, nu numele sa se apuce admini de cautat ;)
main-ul il va vedea doar ownerul si cine va face verificarea in rest nu, nu aveam link copiat de la main si n-aveam de unde sa fac rost de el asa rapid de aia am zis ca ii dau numele.
 

Sofronel

leganar
Joined
Jan 3, 2020
Messages
55
Reaction score
5
Age
20
Location
Iasi
Cine ti-a spus tie ca poate doar ownerul sa-ti vada tie main-ul, nu-i acelasi regulament ca pe serverele pe care ai avut tu grad. Si in al doilea rand, mi-ai zis sa il caut singur la tine pe cont, nu ai zis ca-mi dai numele in chat sa caut eu si atunci te-am banat.
 

Sofronel

leganar
Joined
Jan 3, 2020
Messages
55
Reaction score
5
Age
20
Location
Iasi
Si daca poti, raspunde si tu mai rapid la cerere daca tot ai facut-o .
 

MaryanxD

leganar
Joined
Jul 27, 2020
Messages
9
Reaction score
0
Age
18
Cine ti-a spus tie ca poate doar ownerul sa-ti vada tie main-ul, nu-i acelasi regulament ca pe serverele pe care ai avut tu grad. Si in al doilea rand, mi-ai zis sa il caut singur la tine pe cont, nu ai zis ca-mi dai numele in chat sa caut eu si atunci te-am banat.
Nu, eu am zis ca main-ul meu il va vedea doar ownerul si cine va face verificarea in rest nimeni alt cineva. ti-am zis cauta asa si iti scriam numele tu mi-ai dat ban ti-a zis si bobo dupa ca iti dadeam main-ul
 

Sofronel

leganar
Joined
Jan 3, 2020
Messages
55
Reaction score
5
Age
20
Location
Iasi
Eu zic sa mai lasi din tupeul asta, ca nu impresionezi pe nimeni. Nu stiu cine e bobo si nu am auzit pe nimeni sa vorbeasca dupa ce ti-am dat eu ban (poate sunt eu surd).Trebuia sa-mi spui direct ca mi-l dai pe chat in cateva momente nu sa ma pui pe mine sa caut. Astept un manager sau owner sa-si dea cu parerea sau te astept sa facem o verificare pe discord !
 
Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back
Top