O poveste fara sfarsit. LaLeagane - It's all about gaming!

2006 and still counting.

RESPINSA Cerere unban weNN

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.

weNN

leganar
Reaction score
0
Nick-ul tau : weNN
Profilul tau de steam : https://steamcommunity.com/id/ab_rdg/
Adminul care te-a banat : Paladin
Ai Prime : DA
Motivul pentru care ai primit BAN : nu i-am dat link de la contul main pentru ca am zis ca am avut unu si nu il mai stiu deasta joc pe acesta nou si am prime nu e cazul de hack sau altele...
Data si Ora banului : 21.09.2023 / ora 18:46

Reaction score
6
, aceiasi scuza toti... l-ati pierdut , lo banat fratele , numais stiu numele adica pe bune esti pro player la cs cu 200 de ore.. venom era duck in porti tu sari si il iei ? ca stiai ca e el acolo ? ce treaba e asta? pune main-ul si dovedeste ca ai vac pe el odata , cum nustii numele ? sincer mai bine puneai un link main si se incheia tot.

weNN

leganar
Reaction score
0
, aceiasi scuza toti... l-ati pierdut , lo banat fratele , numais stiu numele adica pe bune esti pro player la cs cu 200 de ore.. venom era duck in porti tu sari si il iei ? ca stiai ca e el acolo ? ce treaba e asta? pune main-ul si dovedeste ca ai vac pe el odata , cum nustii numele ? sincer mai bine puneai un link main si se incheia tot.

Asta e cu bou nu te intelegi daca ai spui ca nu mai sti contu, ia zi cand a aparut cs go? 2012? pana sa apara cs go jucam 1.6 si dupa la cs go din 2012 pana aproape de 2019, m-am lasat si asta e cel nou ca nu il mai stiam, am dezinstalat tot si am schimbat si pc si pur si simplu nu ma mai pot conecta si dupa 3-4 ani din care mai schimbam nume crezi ca eu mai tin minte cum ma numeam culmea si absurd motivul banului, de ce nu mi-ai facut screen si sa iti trimit ss , tu ma iei cu main sau cct-uri, ia zi tu alt jucator care a jucat cu hack si a facut ticket? nu cred ca a facut ala nu ia pasat si s-a bagat pe altu ,eu nu am jucat cu hack , nu e vina mea ca am prins BOTI pe harta, asta e ultimu ticket daca ma debaneaza careva e bine daca nu (ESTI UN FRAIER CARE NU STIE CINE FOLOSESTE HACK SI CINE NU TE IEI DUPA SCOR...)
TU TREBUIE CA ADMIN SA STAI SPECS SI SA TE UITI PE ALA CAND DA PREFIRE SI URMARESTE PRIN PERETE SAU DRQ STIE CE FACE NU SA IMI DAI MIE BAN CA VAI AM FACU 15-0 si EU NUMA CAMPAM DUPA PORTI CA SA AI IAU

Reaction score
6
Toti cand reveniti dupa 3-4 ani sunteti pro player mai ales pe publice :) si vorbeste frumos nu te-am jignit sau alte cuvinte. nu campai nu mai minti te rog , fii sincer daca esti man daca nu las.o asa , nu esti singurul pro player*** care revine in csgo dupa multi ani si la 100 ore joaca mai bine ca altu de 3k ore :)

Status
Subiectul a fost blocat si nu sunt permise comentarii ulterioare.
shape1
shape2
shape3
shape4
shape5
shape6
Back